Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Pukinsks: "Pilnā apmērā sadarbojamies ar VID"

Andrejs Siliņš

Pukinsks: "Pilnā apmērā sadarbojamies ar VID"
Edgars Pukinsks. Foto: LFF

"Iestājamies par ātru iespējamo risinājumu, tāpēc veicam visas uz sadarbību un aktīvu iesaisti vērstas darbības, kādas tiek no mums sagaidītas," oficiālajā komentārā pēc Valsts Ieņēmumu Dienesta (VID) vizītes Latvijas Futbola federācijā (LFF) saka LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

"Esam ieinteresēti pēc iespējas operatīvākā situācijas atrisināšanā, tāpēc pilnā apmērā sadarbojamies ar VID pārstāvjiem, kuri savu darbu veic profesionāli. Darām un darīsim visu no mums atkarīgo, lai nodrošinātu visas pieprasītās informācijas pieejamību. Mēs iestājamies par ātru iespējamo risinājumu, tāpēc veicam visas uz sadarbību un aktīvu iesaisti vērstas darbības, kādas tiek no mums sagaidītas," LFF mājaslapā citēts Pukinsks, norādot, ka procesuālo darbību interesēs LFF plašākus komentārus nav tiesīga sniegt.

Jau ziņojām, ka LFF telpās ceturtdien notika kratīšana. Pagaidām nav zināms, kāda iemesla dēļ tā notika. Iepriekšējo reizi LFF un VID vienā sakarā tika minētas aprīļa sākumā, kad tika paziņots par federācijai atņemto sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu. Toreiz LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks sacīja, ka zaudējumi no tā būšot minimāli.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācija

     [+] [-]

, 2020-04-16 21:21, pirms 8 mēnešiem
Baigi gribētos dzirdēt Gorkša viedokli.Aūū,žurnālisti!!

     [+] [-]

, 2020-04-16 21:59, pirms 8 mēnešiem
Ko saka citi , bez šī kandidāta ?

     [+] [-]

, 2020-04-17 05:34, pirms 8 mēnešiem
VID paši to zina?

     [+] [-]

, 2020-04-17 07:33, pirms 8 mēnešiem
Ko tad korkš jaunu pateiks? pats pārmīzis jēgu gaida policiju. Ko Tu domā, ka korkš nebāza savās kabatās cik bija spēkos. Neesi naivs.
Kas attiecas uz slaveno Āzi pukinski, tad kaut Tu būtu tik nasks uz situācijas skaidrošanu organizējot jaunās vēlēšanas. Cerams, ka tev vairs nebūs nekāda sakara, ar nākosajām vēlēšanām.

     [+] [-]

, 2020-04-17 09:48, pirms 8 mēnešiem
marcigols rakstīja: Ko Tu domā, ka korkš nebāza savās kabatās cik bija spēkos. Neesi naivs.
Katrs jau par citiem spriež pēc sevis...