Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Gorkšs: "Augstas klases treneru un mūsu uzskati par mazu atalgojumu atšķiras"

Agris Suveizda

Gorkšs: "Augstas klases treneru un mūsu uzskati par mazu atalgojumu atšķiras"
Slaviša Stojanovičs un Kaspars Gorkšs. Foto: Zigismunds Zālmanis, rigafc.lv

Latvijas Futbola federācijas valdes sēde vakar ilga četras stundas, un viena no galvenajām tēmām tajā bija valstsvienības jaunais galvenais treneris. Jaunais treneris, kura vārdu federācija ir apsolījusi neizpaust līdz pat 1. martam. Prezidents Kaspars Gorkšs pēc valdes sēdes neoficiālā preses konferencē skaidroja situāciju ar trenera meklējumiem.

- Trenera vārdu izpaust šobrīd neesam tiesīgi. Tāda ir noruna, tāda ir paša trenera vēlme. Treneri prezentēsim 1. martā, un esmu deleģēts ar treneri noslēgt trīs gadu vienošanos. Tātad nākamos trīs gadus Latvijas izlases treneris ir skaidrs. Un, vēlreiz, nevienā brīdī nebija tādas situācijas, ka trenera varētu nebūt: mums bija A variants, B variants, C variants. Kāpēc šāda vienošanās? Varbūt tas ir kāds bijušā sportista gēns, taču vienmēr gribas iet pēc labākās vai prioritārās izvēles iespējas. Tādēļ šīs tirgošanās vai šo sarunu laikā nācās piekrist dažiem kompromisiem, un viens no tiem ir arī šis: viņa lūgums līdz 1. martam publiski nepaust trenera vārdu. 1. martā mēs to publicēsim, un arī pats līgums tiks noslēgts no 1. marta. Un tālāk jau paši varēsiet viņu izprašņāt. (Kā jau rakstījām 18. decembrī un arī vakar, Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka par izlases jauno galveno treneri kļūs Slaviša Stojanovičs)

- Tātad šis ir prioritārais variants?
- Jā. Tādēļ arī esam piekrituši kompromisiem, jo ļoti skaidri bijām iezīmējuši to, ko gribam sagaidīt no jaunā Latvijas izlases trenera. Tas bija kaut kādu kvalitāšu kopums, kuru mēs izskatījām. Skaidrs, ka bija nepieciešama pieredze. Bija nepieciešams tas, lai varam viņu atļauties finansiāli. Un bija nepieciešama paša trenera vēlme, jo, runājot ar daudziem kandidātiem vai cilvēkiem, treneriem, kuri mūs uzrunāja, pieķēru sevi pie domas, ka man kāds ir jāpierunā, lai viņš trenētu Latvijas izlasi. Man noteikti negribētos būt tādā pozīcijā, ka par diezgan lielu atalgojumu man būtu jāpierunā kāds speciālists, lai viņš uzņemtos Latvijas izlases vadīšanu.

- Iepriekš minēji, ka viens no galvenajiem uzstādījumiem ir tas, lai treneris būtu ārzemnieks. Viņš ir ārzemnieks?
- Tas nav galvenais uzstādījums, taču šis treneris ir ārzemnieks. Viņš nav vietējais speciālists.

- Kāpēc 1. marts? 28. februārī viņam beigsies līgums?
- Tādi ir viņa noteikumi. Tas ir saistīts ar viņa kaut kādām juridiskām apņemšanām, kas varētu būt saistītas ar sankcijām no varbūt kādas iepriekšējas darba vietas. Taču tāds ir viņa lūgums.

- Tas ir tas pats treneris, ar kuru biji vienojies jau decembra vidū?
- Tagad vairs neatceros, man ir jāattin atpakaļ. Taču šis treneris mūsu redzeslokā bija jau no paša sākuma. Kā jau teicu, viņš bija viens no trim kandidātiem, kuru mēs izskatījām, tāpēc tas arī aizņēma nedaudz vairāk laika un ir kaut kādi kompromisi, kuri mums ir jāievēro. Bet, kā jau teicu, Latvijas izlasei šobrīd ir jauns treneris, kurš sagatavošanos vai melno darbu uzsāk jau no šodienas, bet publiski prezentēts viņš tiks 1. martā. Līdz tam viņš kopā ar Daini [Kazakeviču] gan sastādīs treniņplānu, gan viņam tiks izstāstīts tas, ko mēs no viņa sagaidām.

- Vai klubs, kura dēļ varētu būt problēmas, jau ir informēts, ka treneris jau šobrīd sāk strādāt?
- Kā jau teicu, tas ir trenera uzstādījums, ka mēs nedrīkstam publicēt viņa vārdu. Mums viņa viedoklis ir jāciena. Šo jautājumu apspriedām arī valdē. Skaidrs, ka tā nav ideāla situācija un arī mums gribētos [viņu paziņot tagad], bet, ja gribam iegūt to speciālistu, kuru vēlamies un kuru mēs visi šim trīs gadu termiņam uzskatām par piemērotāko Latvijas izlases vadīšanai, tad mums bija jāiziet uz kaut kādiem kompromisiem.

- Veikli aizmuki no iepriekšējā jautājuma. Tas ir tas pats treneris, par kuru decembra vidū teici, ka ir panākta vienošanās un ka viņam tikai atlicis izbeigt līgumu ar klubu?
- Domāju, ka visdrīzāk ir, jā.

- Bet skaidri neatceries?
- Zini, tagad varam spekulēt. Esmu devis pietiekami daudz informācijas, bet, kā jau teicu, šis treneris bija mūsu redzeslokā un mēs ar viņu sarunājāmies jau no paša sākuma. Un esam ļoti priecīgi, ka mums ir izdevies vienoties.

- Varam pajautāt citādi. 18. decembra valdes sēdē valdes locekļiem paziņoji trenera vārdu, ar kuru esi vienojies. Tas ir tas pats?
- Viņa vārds izskanēja tajā valdes sēdē, tāpat kā viņa vārds izskanēja arī šajā valdes sēdē. Ņemot vērā tavus kontaktus, tu noteikti zini vairāk par mums.

- Kad trenera vārdu uzzinās izlases futbolisti?
- Kurā datumā uzzinās? (Domā) Domāju, ka tajā pašā 1. martā, lai nenotiktu kaut kādas spekulācijas no viņu puses.

- Izlases pirmajās spēlēs marta beigās jaunajam trenerim izlase tobrīd būs vienīgā darba vieta, vai viņš paralēli vēl būs arī citā amatā?
- Negribētu iedziļināties, jo skaidrs, ka pēc izslēgšanas metodes jūs ātri vien varēsiet izsecināt par iespējamajiem variantiem, kurš no kandidātiem viņš varētu būt. Negribētu apgrūtināt kāda trenera dzīvi ar to, ka pasaku varbūt kaut ko par daudz, bet skaidrs, ka nevienam nevaru liegt spekulēt un izvirzīt savas teorijas. Kā jau teicu, lai iegūtu, mūsuprāt, piemērotāko speciālistu, mums bija jāiziet uz kompromisiem. Tā nav ideāla situācija – neslēpju to -, bet mums uz nākamajiem trim gadiem būs augstas klases speciālists. Un tiešām ticam, ka viņš ir tas īstais speciālists, treneris, kurš palīdzēs mums sasniegt nospraustos mērķus tieši nacionālās izlases sakarā.

- Tātad neizslēdz iespēju, ka viņam kādu laiku būs jāsavieno vairāki amati?
- Kā jau teicu, neiedziļināšos šajās spekulācijās. Saprotu, ka ziņkārība ir dabiska tieksme visu izzināt, bet mums ir jāciena citu cilvēku vēlmes, kurām esam piekrituši.

- Kā, tavuprāt, Latvijas izlases līdzjutēji uztvers ziņu, ka galvenais treneris kļūs zināms tikai trīs nedēļas pirms pirmās spēles?
- Noteikti, ka divējādi. Skaidrs, ka būs tādi, kuri redzēs negatīvo, taču ceru, ka būs arī tādi, kuri saskatīs pozitīvo, ka mēs neņemam vienalga kādu treneri – lai tikai mēs varētu viņu atļauties un lai tikai viņš būtu tik laipns un atbrauktu uz Latviju. Mēs tiešām izvirzām kritērijus, pēc tiem kritērijiem atlasām kandidātus un tad darām visu, lai ar šo kandidātu parakstītu līgumu.

- Vai trīs nedēļās ir iespējams sagatavot izlasi? Turklāt arī spēlētāji nezinās, kurš ir treneris. (Jautājums Kazakevičam)
- Domāju, ka Kaspars ir diezgan skaidri atbildējis, ka arī no mūsu puses tā nav ideālākā situācija, bet izšķiršanās bija starp to, ka mēs panākam vienošanos ar konkrēto mūs interesējošo kandidātu, un to, ka izvēlamies vienkārši to, kurš atbilst kādām citām opcijām. Mūsu prioritāte bija šis kandidāts. Skaidrs ir viens, ka būtu labāk, ja gatavošanos varētu sākt pēc iespējas agrāk, bet tajā pašā laikā ir skaidrs arī tas, ka ļoti būtisks aspekts ir arī ilgtermiņa līgums. Runājot par šo treneri, mēs runājam par trīs gadu periodu un vidēja termiņa redzējumu izlases sakarā. Tas nedaudz atšķiras no Nāciju līgas, kurā mums bija īstermiņa vienošanās uz pusgadu ar konkrēti uzstādītiem mērķiem par konkrētu rezultātu. Vai tas ietekmēs sagatavošanos pirmajās divām spēlēm, to parādīs tikai šīs divas spēles. Ir savi plusi un savi mīnusi. Līdz pirmajai izlases nometnei vairāk varētu izdarīt [ja treneris tiktu paziņots agrāk] komunikācijas sadaļā, plus, protams, vietējo spēlētāju sakarā varētu rīkot kādu treniņnometni janvārī vai februārī, taču, šīs izvēles iespējas saliekot svaru kausos, mēs kā prioritāru iespēju izvēlējāmies konkrētu cilvēku, kuram mēs būtu gatavi uzticēt izlases vadību.

- Kuri būs trenera asistenti?
- Viņš jau ir izteicis vēlmi, ka viens no asistentiem būs viņa līdzi ņemts speciālists, un otru viņš izvēlēsies, jau esot šeit uz vietas. Mēs būsim atvērti konsultācijai, ja tāda būs nepieciešama, bet nevienā brīdī neuzspiedīsim strādāt ar kādu, kuru viņš pats neizvēlēsies.

- Asistents tiks izraudzīts līdz 1. martam? Latvijas treneri jau var gaidīt zvanu?
- Jā, lai sāk gaidīt zvanu!

- Decembra vidū teici, ka LFF nebūs jāmaksā kompensācija, ja tāda būs paredzēta par līguma laušanu. Tas paliek spēkā?
- Šobrīd vienīgais kompromiss ar jauno treneri ir tas, ka viņa līgums stājas spēkā no 1. marta, kad notiks arī viņa prezentēšana.

- Vai šī trenera atalgojums ir lielāks nekā Miksu Pātelainenam?
- Mazliet lielāks.

- Latvijas izlasei kopumā ir sarežģīt atrast galveno treneri?
- Nav viegli. Ja godīgi, mazliet jau pieskāros tam, kāds ir bijis šis process. Šos trenerus varētu dalīt vairākās grupās. Vieni ir tādi, kuri gluži vienkārši piesakās katram darbam, kas parādās. Liela daļa no viņiem dažādas komandas trenē ļoti īslaicīgi, un tādas konkrētas vīzijas vai redzējuma, ko viņi grib sasniegt ar attiecīgo komandu, viņiem nav. Vēl viena daļa ir izbijuši spēlētāji, kuri ir spēlējuši diezgan augstā līmenī un kuru algas prasības ir diezgan lielas. Un arī ierobežojumi ir milzīgi, jo viņi negrib dzīvot un uzturēties Latvijā – tas ir, viņi izdarītu mums pakalpojumu, atbraucot patrenēt Latvijas izlasi. Tas noteikti nav vēstījums, kuru vēlamies dot visiem, kuri seko līdzi Latvijas futbolam un Latvijas izlasei.

- Tātad šis treneris Latvijā uzturēsies ilglaicīgi un praktiski šeit dzīvos?
- Jā.

- Vai jaunais galvenais treneris ir strādājis Latvijā?
- Ja atbildētu uz visiem taviem jautājumiem, pasaulē vairs būtu palikuši tikai divi treneri, kuri atbilstu. Atstāj šo ziņkārību vēl uz kādu mēnesi. Tiešām, jokus pie malas: mums ir jāciena šī noruna. Skaidrs, ka centīsimies izdarīt visu, kas atkarīgs no mums, lai šī sagatavošanās būtu tuvu optimālajai, taču situācija ir tāda, kāda tā ir. Kā jau teicu, mums bija jāiet uz šādu kompromisu, lai parakstītu to treneri, kuru vēlamies.

- Kāds ir trenera piedāvājums un redzējums par izlases tuvākajiem gadiem?
- Godīgi sakot, piedāvājums droši vien būs vairāk no mūsu puses – ko vēlamies redzēt mēs. Skaidrs, ka uzklausīsim arī viņa viedokli. Man vispirms bija jāiegūst mandāts, ka varu ar viņu slēgt darba līgumu, un tagad nākamajā posmā saliksim kopā plānu, kura laikā viņš nodefinēs, kā viņš redz Latvijas izlases sagatavošanos, attīstību un startu Eiropas kvalifikācijā un kas no mūsu puses ir vajadzīgs, lai viņš varētu pilnvērtīgi sagatavoties un nostartēt maksimāli labi. Domāju, ka Dainim katru dienu būs jābūt ar viņu kontaktā, lai spētu ievirzīt visus šos jautājumus.

- Trenerim nākamajā ciklā būs kāds uzdevums, vai viņš varēs darīt visu, ko vēlas, lai veidotu komandu nākotnei?
- Ņemot vērā, ka līgums ir noslēgts uz vidēju termiņu, skaidrs, ka trenerim tiks dots laiks ieviest kādas savas idejas vai filosofiju, taču viņam tiks nodefinēts arī tas, ko mēs vēlamies sagaidīt no Latvijas izlases.

- Iepriekš bijis teicis, ka mediji kaut kādā veidā ietekmēja trenera meklējumus. To biji sacījis kā negāciju vai kā izbrīnu?
- Nē, nekādu negāciju no manis nesagaidīsiet. Man prieks, ka ir pastiprināta interese par futbolu un procesiem tajā, un tāpēc man ir milzīgs prieks, ka jūsu šeit ir tik daudz. Skaidrs, ka jebkura spekulācija raisa vēl vairāk baumu un vēl vairāk spekulāciju, kas var mainīt daudzus noteikumus un uzstādījumus. Tā ir normāla spēle. Kā jau teicu, diskutējot un mēģinot atrast optimālo risinājumu, tā ir viena no [procesa] sastāvdaļām. Pozitīvais ir tas, ka ir interese, un ceru, ka jums būs liels prieks par to treneri, kuru būsim apstiprinājuši, un ka Latvijas izlase ar šo treneri varēs veiksmīgi sevi parādīt vispirms Eiropas kvalifikācijā un tad arī tālāk.

- Pēc Pātelainena aiziešanas bija vairākas valdes sēdes un sarunas ar tevi, kurās tika sacīts, ka tūliņ tiks paziņots treneris un ka 2019. gadu jau nu noteikti, par 100% sagaidīsim ar jaunu treneri. Kāda ir sabiedrības ticamība tam, ka arī 1. martā kaut kas nebūs izmainījies?
- Nu, tad varēsi mani kritizēt, ka jau iepriekš bija 100%. Diez vai, ka esmu apgalvojis par 100%, un visi esam daudz strādājuši, lai šo treneri atrastu. Ja tev ir pārmetumi, arī tā ir attieksme, un tu droši vari izteikt šos pārmetumus. Taču mērķis ir viens, un šis mērķis visu laiku bija viens: nevis apstiprināt [jebkuru] galveno treneri, lai tu būtu laimīgs, bet gan apstiprināt tādu treneri, kurš spētu mūsu cerētos mērķus.

- Līgumu atlicis tikai parakstīt, vai vēl ir kādas pārrunas par pēdējiem punktiem?
- Līgums ir gatavs. Šīs dienas valdē man bija nepieciešams mandāts, lai ar treneri varu slēgt darba attiecības.

- Kādi ir līgumā iekļautie paplašinātie pienākumi? Vai viņam būs jāpilnveido futbola sistēma, jāstrādā ar jaunajiem treneriem, jāvada semināri?
- Tāds punkts bija Miksu līgumā, un tāds punkts ir arī šā trenera līgumā. Protams, ka no viņa gribam sagaidīt maksimālu pievienoto vērtību Latvijas futbolam kopumā. Tas būtu gan tīri informatīvi tikties ar žurnālistiem, gan faniem, līdzjutējiem, gan arī piedalīties treniņprocesā ar mūsu jaunajiem talantiem. Ceru, ka jaunais treneris būs pietiekami atsaucīgs, jo Miksu tāds bija – vēlreiz paldies viņam par to, ka iesaistījās jebkuros procesos jauniešu un bērnu futbolā, kurus viņam piedāvājām.

- Kas ir šā trenera X stiprākās īpašības?
- Ātrums (smejas). Stiprākās īpašības? (Domā) Grūti noraksturot viņa stiprākās īpašības. Domāju, ka viņš ir ļoti pieredzējis, kas mums ir ļoti būtiski. Un tas, ka viņš ļoti grib strādāt ar Latvijas izlasi.

- Kurš būs Latvijas izlases menedžeris [pēc Roberta Mežecka aiziešanas]? Komunikācija notiks tikai caur Daini vai ar jauno treneri tagad komunicēt varēs arī pārējais izlases personāls?
- Tas būs trenera ziņā, vai viņš gribēs jau pirms [1. marta] veikt kādas sarunas. Nevaru atbildēt.
- (Kazakeviča piebilde) Par izlases menedžeri jau ir skaidrība. Šajā amatā esam nozīmējuši ilggadējo U21 izlases menedžeri Ilvaru Rutkovski, mūsu menedžeriem, kuri savu darbu ir darījuši kvalitatīvi, dodot izaugsmes iespējas organizācijas iekšienē. Pakāpienu augstāk šajā struktūrā pakāpās arī nākamo izlašu menedžeri, bet jaunākajās izlasēs, ņemot vērā, ka atbrīvojusies viena vieta, tiks piesaistīts viens jauns menedžeris. Domāju, ka trenerim noteikti būs komunikācija ar izlases menedžeri, jo, plānojot praktiskos, nometņu, loģistikas jautājumus, iztikt bez šādas komunikācijas nav iespējams. Protams, ka, domāju, zināma komunikācija iekšējā lokā būs arī starp trenera asistentiem, jo sagatavošanās darbs neaprobežosies ar trim nedēļām un daudz kas būs jāveic arī iepriekš. Šo sagatavošanās darbu prezidenta uzdevumā koordinēšu es, bet tas nenozīmē, ka visa komunikācija ies tikai caur mani. Skaidrs, ka būs lietas, kuras būs jāizdara vēl pirms trenera paziņošanas.

- Varbūt izklausās nereāli un neticami, bet vai bija mēģinājums sazināties ar Žuzē Morinju?
- Nē, nebija. Kaut gan pēc viņa atlaišanas no Mančestras "United" tādu ierosinājumu biju dzirdējis. Nepamēģināju.

- Arī ne Arsēnam Vengeram?
- Nē, Arsēnam pat nebija ierosinājuma. Domāju, ka humora pēc varētu viņam paprasīt, taču tad tas viss [desmit miljonu] budžets, ko tikko apstiprinājām, arī aizietu viena speciālista atalgojumam un pārējā futbola attīstība Latvijā apstātos. Tas nebūtu saimnieciski pareizs lēmums.

- Cik daudz meklēšanas procesu apgrūtināja aģenti, kuri bija starp kandidātiem un federāciju?
- Godīgi sakot, aģenti dzīvi pārāk neapgrūtināja. Skaidrs, ka daudzi mani uzrunāja, bet nevienu pārāk uzmācīgu vai nekorektu šajā procesā nesatiku. Bija tādi speciālisti, kurus piedāvāja no ļoti daudzām pusēm un ļoti daudz cilvēku, bet tās laikam ir mūsdienas futbola nianses, ka katram spēlētājam un trenerim ir vismaz pieci aģenti. Tā ir mūsdienu futbola realitāte, ar kuru jāsaskaras. Kā jau teicu, šis process arī man iemācīja daudz lietu.

- Hokejā ir izdevies atrast divus trenerus, kuri ir bijuši ļoti augstā līmenī un kuru karjeras ir aizgājušas uz leju. Vai futbola tirgū nav augstas klases treneru, kuri būtu gatavi strādāt par salīdzinoši mazāku algu un būtu gatavi atgriezties apritē kaut ar Latvijas izlasi?
- Man izdevās aprunāties ar pāris speciālistiem, kuri ir strādājuši visaugstākajā līmenī. Viņu skatījumā demokrātisks, mazs, pieņemams atalgojums ir pavisam kaut kas cits, nekā tas, ko no savas prizmas par mazu atalgojumu uzskatām mēs. Kādam arī viens miljons ir mazs atalgojums – tam pašam Morinju. Tīri finansiālu šādu speciālistu atļauties nevarējām, un, kā jau teicu, neviens nebija ar tādu degsmi un motivāciju pārņemt izlasi, lai rautos uz šejieni, lai būtu gatavs nesavtīgi ziedot savu laiku un enerģiju izlases trenēšanā.

 +17 [+] [-]

, 2019-01-16 14:29, pirms 4 mēnešiem
Intervija īsumā:"Nu pasaki, kurš būs treneris, lūdzu, mēs tāpat zinām!"
Gorkšs:"Zinu, ka Jūs zināt, bet nevaru oficiāli teikt!"
-"Nu varbūt tomēr?"
Gorkšs:"Nē"
utt. utjpr.

  -1 [+] [-]

, 2019-01-16 14:33, pirms 4 mēnešiem
Dienas joks: Degsme un motivācija rauties uz Latviju un trenēt Latvijas izlasi

 +12 [+] [-]

, 2019-01-16 14:38, pirms 4 mēnešiem
Kas notiek? Nafig tāda intervija. Ja intervētājs gribēja baigi izcelties, tad tev sanāca. Esi pilnīgs gailis.

  +7 [+] [-]

, 2019-01-16 14:42, pirms 4 mēnešiem
rihardilio rakstīja: Intervija īsumā:"Nu pasaki, kurš būs treneris, lūdzu, mēs tāpat zinām!"
Gorkšs:"Zinu, ka Jūs zināt, bet nevaru oficiāli teikt!"
-"Nu varbūt tomēr?"
Gorkšs:"Nē"
utt. utjpr.
paldies! vismaz varu neiespringt uz raksta lasīšanu!

  +4 [+] [-]

, 2019-01-16 14:49, pirms 4 mēnešiem
tampax rakstīja: Kas notiek? Nafig tāda intervija. Ja intervētājs gribēja baigi izcelties, tad tev sanāca. Esi pilnīgs gailis.
Taas ir presenes atreferējums. Tiesa, izklausās, ka visus jautājumus uzdevis Novickis un/vai Šupeizda.

     [+] [-]

, 2019-01-16 14:49, pirms 4 mēnešiem
tampax rakstīja: Kas notiek? Nafig tāda intervija. Ja intervētājs gribēja baigi izcelties, tad tev sanāca. Esi pilnīgs gailis.
1. Uzzinājām, ka mainīsies arī izlases trenera asistenti.
2. Noskaidrojās, ka līdz tam Kazakevičs pieliks roku treniņplāna izveidē
utt. Es uzzināju visai daudz jaunu un interesantu info
Ja tu no intervijas izlobi tikai uzbraucienus, tad tev ir problēmas. Žurnālistu pienākums ir uzdod arī neērtus jautājumus, nevis tikai glaudīt pa spalvai

  -1 [+] [-]

, 2019-01-16 14:54, pirms 4 mēnešiem
Intervētājs pilnīgs mudaks! Žēl, ka Gorkšam statuss neļauj, bet domāju, ka pa muti iežvadzināt rokas niezēja

  -2 [+] [-]

, 2019-01-16 15:00, pirms 4 mēnešiem
san4ito rakstīja: Intervētājs pilnīgs mudaks! Žēl, ka Gorkšam statuss neļauj, bet domāju, ka pa muti iežvadzināt rokas niezēja
Ir ļoti skaidri rakstīts, ka tie ir preses konferencē uzdotie jautājumi, nevis intervija. "Prezidents Kaspars Gorkšs pēc valdes sēdes neoficiālā preses konferencē skaidroja situāciju ar trenera meklējumiem."

  -2 [+] [-]

, 2019-01-16 15:10, pirms 4 mēnešiem
Perfekta intervija.... par neko!
Vai nu Latvijas futbola izlase ir patiešām pilnīgi neinteresants projekts kaut cik sakarīgam trenerim, vai LFF cilvēki ir nekam nederīgi funkcionāri
Cik stulbiem jābūt, lai vienotos un vienotos ka neko neteiks
tad arī 1. martā būtu vienojušies. Labāk jau 1. aprīli Veiksmi Latvijas futbolam.

     [+] [-]

, 2019-01-16 15:30, pirms 4 mēnešiem
Latvijas futbols galīgi degradējies. Vismaz paŗis cikli jāziedo, lai savāktos un progresētu.

     [+] [-]

, 2019-01-16 16:38, pirms 4 mēnešiem
KLAUNI!!!!!

     [+] [-]

, 2019-01-16 17:03, pirms 4 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Latvijas futbols galīgi degradējies. Vismaz paŗis cikli jāziedo, lai savāktos un progresētu.
Tu gan labi iztiec ar saviem dažiem latviešu leksikona vārdiem- progress, siltumnīca un degradācija. Pareizi vien ir, īstam ekspertam jābūt kodolīgam.

  +2 [+] [-]

, 2019-01-16 17:33, pirms 4 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Latvijas futbols galīgi degradējies. Vismaz paŗis cikli jāziedo, lai savāktos un progresētu.
Bedre ir dziļa un jaunajam trenerim nebūs viegli mūsu izlasi vilkt no tās ārā. Es LFF ieteiktu viņa līgumā iekļaut sankcijas gadījumam, ja viņš nobīstas un nolemj priekšlaicīgi lauzt līgumu.

     [+] [-]

, 2019-01-16 19:05, pirms 4 mēnešiem
otins rakstīja: Bedre ir dziļa un jaunajam trenerim nebūs viegli mūsu izlasi vilkt no tās ārā. Es LFF ieteiktu viņa līgumā iekļaut sankcijas gadījumam, ja viņš nobīstas un nolemj priekšlaicīgi lauzt līgumu.
Gan jau federācija uz vēdera līda, lai to treneri dabūtu. Noteikumus šajā gadījumā diktē treneris.

  -1 [+] [-]

, 2019-01-16 19:05, pirms 4 mēnešiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Tu gan labi iztiec ar saviem dažiem latviešu leksikona vārdiem- progress, siltumnīca un degradācija. Pareizi vien ir, īstam ekspertam jābūt kodolīgam.
Latvijas futbols man asociējas tikai ar vienu vārdu - degradācija.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-16 19:37, pirms 4 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Latvijas futbols man asociējas tikai ar vienu vārdu - degradācija.
Ar ko tev asociējas 2004 gads?

  +1 [+] [-]

, 2019-01-16 19:56, pirms 4 mēnešiem
Lol

Nu, loģiski, pareizi arī pateica, ko tur iesāktu maurs vai Arsēns??? Iemācītu padot piespēli pāri laukumam jau pieaugušiem teļiem? Šaubos!!!

  +1 [+] [-]

, 2019-01-16 20:29, pirms 4 mēnešiem
andzadzo2008 rakstīja: Ar ko tev asociējas 2004 gads?
Vinam ar naakshanu pasaulee

     [+] [-]

, 2019-01-16 20:34, pirms 4 mēnešiem
andzadzo2008 rakstīja: Ar ko tev asociējas 2004 gads?
Aizvēsture. Vecie labie laiki, kad Latvijas futbolisti spēlēja labos klubos.

  +2 [+] [-]

, 2019-01-16 21:10, pirms 4 mēnešiem
Dainis1998 rakstīja: 1. Uzzinājām, ka mainīsies arī izlases trenera asistenti.
2. Noskaidrojās, ka līdz tam Kazakevičs pieliks roku treniņplāna izveidē
utt. Es uzzināju visai daudz jaunu un interesantu info
Ja tu no intervijas izlobi tikai uzbraucienus, tad tev ir problēmas. Žurnālistu pienākums ir uzdod arī neērtus jautājumus, nevis tikai glaudīt pa spalvai
Pilnīgi pareizi ir uzdot neērtus jautājumus, bet pilnīgi nepareizi ir uzdot vienu un to pašu neērto jautājumu, kad jau vairākkārt esi saņēmis atteikumu atbildēt, pie tam ar juridisku pamatojumu kāpēc. Tā vairs nav nav laba žurnālistika, bet gan draņķa būšana.

     [+] [-]

, 2019-01-16 23:31, pirms 4 mēnešiem
Jautātājs absolūds idiots, gribēja izcelties ar asprātībām, bet parādīja, ka ir dornis..

     [+] [-]

, 2019-01-17 01:28, pirms 4 mēnešiem
Hmm. Viens no LFF man privāti teica, ka versija par Arsēnu Vengeru esot bijusi. Bet var jau būt vien tamdēļ, ka neapzinājās viņa finansiālās prasības (kas gan liecina par naivumu).