Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Keks: "Būtu stulbi tagad ņemt vērā mūsu spēli pret Latviju Rīgā"

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Keks: "Būtu stulbi tagad ņemt vērā mūsu spēli pret Latviju Rīgā"
Matjažs Keks. Foto: Reuters/Scanpix

Šodien Ļubļanā risinājās Slovēnijas futbola izlases galvenā trenera Matjaža Keka preses konference pirms rītdien gaidāmās Slovēnijas un Latvijas valstsvienību spēles "Euro 2020" kvalifikācijas turnīrā.

Matjažs Keks: "Gatavojāmies spēlei piejūrā un, lai gan laika apstākļi ne tuvu nebija perfekti, labi izmantojām šo laiku. Jā, mūsu izredzes kvalificēties "Euro 2020" finālturnīram ir nelielas, taču šī tik un tā būs svarīga spēle, jo vēlos redzēt, kā mani spēlētāji sevi parādīs. Jebkura oficiālā spēle ir svarīga, tai skaitā attiecībā uz nākotni. Vēlos redzēt no futbolistiem pareizo attieksmi, jo pārsvarā analizēju viņu sniegumu klubos, taču reizēm gadās, ka klubā viņi ir lieliski, tomēr nespēj pārnest to pašu uz nacionālo izlasi. Jebkurā gadījumā turpinu ticēt saviem spēlētājiem, tāpēc arī tiek izsaukti tieši viņi. Šai kvalifikācijas ciklā labi brīži mijušies ar ne tik labiem, un stabilitātes ir pietrūcis, lai reāli pretendētu uz iekļūšanu finālturnīrā."

Keks, atbildot uz slovēņu žurnālista jautājumu par Latvijas izlasi: "Mēs vienmēr pirmām kārtām skatāmies uz sevi. Arī tad, ja pretī stājas Polija vai Izraēla. Protams, analizējam arī pretinieku un šajā ziņā Latvija neatšķiras ne ar ko no citām pretiniecēm, attiecamies pret visiem nopietni. Būtu stulbi ņemt vērā mūsu tikšanos ar Latviju Rīgā [slovēņi uzvarēja ar 5:0 - aut.], kur mums izdevās gūt ātrus četrus vārtus. Mums arī šoreiz ir jābūt gataviem. Latvija pret Izraēlu [1:3] izskatījās jau daudz labāk. Mūsu gatavošanās spēlei ir tikpat nopietna kā allaž."

Sportacentrs.com no Ļubļanas.