Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Kazakevičs: "Pret Maltu jāiegūst iniciatīva un pašiem jādiktē spēles gaita"

Agris Suveizda

Kazakevičs: "Pret Maltu jāiegūst iniciatīva un pašiem jādiktē spēles gaita"
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF

Latvijas futbola izlase rītvakar noslēgs oktobra trīs spēļu triecienciklu, plkst. 19:00 "Daugavas" stadionā Rīgā uzņemot Maltas valstsvienību. Pirmsspēles preses konferencē piedalījās Latvijas galvenais treneris Dainis Kazakevičs un "Mlada Boleslav" uzbrucējs Dāvis Ikaunieks.

Kazakevičs: "Esam atgriezušies pēc divām spēlēm izbraukumā un gatavojamies rītdienas spēlei pret Maltu. Skaidrs, ka mums tā ir jauna pieredze – trīs spēles tik īsā laika periodā. Šodien aizvadīsim pirmsspēles treniņu, redzēsim, kāds ir futbolistu stāvoklis pēc spēles Fēru salās, un tad droši vien arī būs pilnīga skaidrība par spēles sastāvu. Jebkurā gadījumā visi futbolisti pašlaik ir gatavi rītdienas spēlei. Tas ir pozitīvi, ka pēc aizvadītām divām spēlēm nav problēmu ar savainojumiem un sarežģījumiem, kuri varētu rasties, ja kāds no spēlētājiem dažādu iemeslu dēļ izkristu no ierindas. Vēl viens pluss ir arī tas, ka pēc diskvalifikācijas atgriežas Vladislavs Gutkovskis. Līdz ar to viņam ir iespēja cīnīties par pamatsastāvu, bet mums ir vairāk variācijas iespēju spēlētāju izvēlē uzbrukuma grupā.

Galvenās atziņas, kas jāņem vērā no iepriekšējās spēles pret Maltu?
Kazakevičs: "Galvenā atziņa, pirmkārt, ir tā, ka mums rīt ir jābūt spējīgiem pašiem noteikt spēles scenāriju un spēles gaitu. Jācenšas iegūt iniciatīvu, jācenšas vairāk darboties ar bumbu, un, protams, būtisks aspekts mums pašiem ir nospēlēt pārliecinošāk un kvalitatīvāk, nekā to izdarījām Maltā, tādās komponentēs kā standartsituācijas, kā uzbrukumu noslēgums, kā pārejas fāze pēc bumbas atgūšanas laukuma vidusdaļā."

Minēji variāciju paplašināšanos Gutkovska atgriešanās dēļ. Domāji tikai variācijas iespējas kadru ziņā vai arī izvietojuma ziņā – piemēram, sākt ar diviem centra uzbrucējiem?
Kazakevičs: "Variācijas gan sastāva izvēles ziņā, gan arī taktikas ziņā, jo, kā atceraties iepriekšējo spēli tieši pret Maltu, aizvadījām ar shēmu 4-4-2 ar diviem uzbrucējiem [Raimondu Krolli un Jāni Ikaunieku]. Šī brīža situācijā, kad atgriezies Vladislavs, mums parādās mazliet plašākas iespējas variēt ar taktiku, nekā tas bija pirmajā spēlē."

Ilgāku laiku esi bez lielas spēļu prakses – cik gatavs jūties aizvadīt pilnu maču?
D. Ikaunieks: "Jūtos labi, trenējos, klubā trenējos arī papildus. Pret Melnkalni jau nospēlēju 85 minūtes. Pēc spēles bija sagurums, bet tagad jau viss ir kārtībā. Jūtos gatavs."

Turpinot uzbrucēju tēmu, Uldriķis izlasē aizvadīja tikai ceturto spēli pamatsastāvā – šī spēle viņam vairāk bija ar plusa vai mīnusa zīmi? Otrkārt, aizsardzības centrā paliks tāds pats duets?
Kazakevičs: "Robertam šī spēle nebija viennozīmīga. Nebija tā, ka viss plānotais padevās un padevās uzreiz. Droši vien, ka uzbrucējam spēli ar plusa zīmi var atzīmēt tad, kad uzbrucējs gūst vārtus. Ja vērtējam kopumā viņa sniegumu Fēru salās, tad plusu noteikti bija vairāk nekā mīnusu, tā ka tā viņam bija spēle ar plusa zīmi. Viņš nenopelnīja acīmredzamus mīnusus konkurencē par vietu sastāvā, bet tajā pašā laikā domāju, ka, ja vaicāsiet pašam Robertam, viņš diez vai palika līdz galam apmierināts ar savu sniegumu Fēru salās. Līdz ar to šobrīd jautājums par pamatsastāva uzbrucēju izvēli vēl ir atklāts. Ja runā par centra aizsargiem, arī šis jautājums vēl ir atklāts. Šobrīd vēl neesam pieņēmuši galīgo lēmumu."

Aizsardzības kreisajā malā esam redzējuši gan Jurkovski, gan Ruginu. Kā vērtējat Ritvara spēli Fēru salās – piemēram, beigās vienā no epizodēm centrējuma vietā izvēlējās pārlikt bumbu uz labās kājas un spēlēt atpakaļ. Vai trūkst kreisās malas aizsarga kreiļa – piemēram, Cigaņiks?
Kazakevičs: "Protams, variācijas spēlē, kad aizsardzības kreisajā malā ir kreilis, palielinās. Un tas zināmās spēles epizodēs ir trūkums, ja spēlētājs spēlē tikai ar vienu kāju, taču domāju, ka gan Ritvars, gan jo īpaši Raivis ir spējīgi spēlēt arī ar kreiso kāju, kas konkrētās epizodēs viņiem tas ir jādara. Ja runājam konkrēti par Ritvara sniegumu Fēru salās, tad sagaidījām to, ko no viņa arī gaidījām. Izvēlējāmies pieredzējušāku aizsargu, fiziski spēcīgāku, kurš pārliecinošāk jūtas divcīņās. Šajās komponentēs Ritvars ar savu uzdevumu tika galā. Atsevišķi komentēt epizodi un izraut to no konteksta negribas, kaut gan bija momenti, kuros acīmredzami gribētu, lai malējais aizsargs rīkotos citādi. Bet pēc spēlēm pret Melnkalni un Fēru salām ir aptuveni četras pozīcijas, kurās šobrīd vēl ir jautājumi par galīgo izvēli rītdienas spēlei. Gan atjaunošanās, gan taktiskā, gan mentālā ziņā. Tā kā pēc spēles vēl neesam aizvadījuši nevienu pilnvērtīgu treniņu, pilna bilde būs skaidra tikai pēc šodienas treniņa."

Ķigurs ļoti aktīvi un produktīvi iesaistījās Fēru salās. Kā viņam izdevies gan izlasē, gan klubā kļūt jūtami spilgtākam nekā septembra nometnē?
Kazakevičs: "Katra spēle ir individuāla, bet varu teikt, ka arī pēc septembra nometnes viņš bija viens no futbolistiem, par kuriem man bija sajūta, ka viņš saņēma mazliet mazāk spēles minūšu, nekā bija nopelnījis ar darbu treniņos. Katrā situācijā viņa iziešana laukumā ir dažāda, bet gan viņa sniegums kluba sastāvā pirms nometnes – kluba komanda ir uzņēmusi labus apgriezienus, demonstrē kvalitatīvu sniegumu un arī sasniedz rezultātus -, gan viņa darbs oktobra nometnē un abas spēles ir ar plusa zīmi. Mārtiņš ir reāls kandidāts uz to, lai rīt, iespējams, nokļūtu starta vienpadsmitniekā. Iemesli? Domāju, ka tādi ir vairāki. Pirmais iemesls, manuprāt, ir Mārtiņa funkcionālais stāvoklis, kas šobrīd ir labāks. Otrais iemesls, domāju, ir tāds, ka kluba komandā mentālā situācija ir kļuvusi pozitīvāka un viņam pašam ir vairāk pozitīvu emociju, kas viņu iedvesmo. Kopumā gan par septembra, gan oktobra nometni varu teikt, ka Mārtiņš neapšaubāmi demonstrē ļoti atbildīgu un profesionālu pieeju treniņprocesam un izlases sakarā nav neviena jautājuma par to, kā viņš strādā un kā viņš sevi atdod spēlei. Skaidrs, ka katra spēle ir atšķirīga, un tieši tas, kā spēlētājs spēj iziet uz maiņu, ir ļoti specifiska lieta – viens un tas pats spēlētājs vienā spēlē var iziet veiksmīgi, bet citā spēlē pavisam netrāpīt spēles tempā un situācijā un nerādīt to, ko no viņa sagaidām."

Kopš novembra visus četrus vārtus esam iesituši pēc standartsituācijām. No vienas puses, labi, ka standartsituācijas strādā, bet, no otras puses, kā pietrūkst, lai iesistu no spēles? Vai no spēles momentu skaits ir pietiekams?
Kazakevičs: "Labi ir tas, ka esam progresējuši standartsituāciju izpildē, jo, manuprāt, salīdzinājumā ar septembri kvalitatīvāk standartsituācijās spēlējam gan aizsardzībā, neskatoties uz Fēru salās ielaistajiem vārtiem, gan uzbrukumā. Man šī bilde [oktobrī] patīk daudz labāk, nekā tā bija septembrī, un ir būtiski turpināt progresēt šajā sadaļā. Kā pietrūkst, lai gūtu vārtus no spēles? Lai arī tā bija otrā bumba, Fēru salās vārtus tomēr iesitām no spēles – gribu atzīmēt arī Jāņa Ikaunieka darbības, jo šajā spēlē viņam izdevās tas, kas neizdevās iepriekš: kvalitatīvi apstrādāt bumbu un gūt vārtus. Kā pietrūkst? Banāla atbilde: gūtu vārtu, precīza sitiena mērķī.

Teikšu, ka šobrīd mans signāls, ko dodu komandai, ir tāds, ka, ja nespējam vienu realizēt no trim vai četrām iespējām, tad ir jāizveido sešas, septiņas vai astoņas. Tad momenti ir jāveido skaitliski vairāk, jābūt agresīvākiem. Pietrūkst orientiera uz sitienu pa vārtiem. Man patīk, kā bumbu pārvietojam vertikāli, kā nonākam līdz uzbrukuma trešdaļai, bet, nonākot uzbrukuma trešdaļā, sitienu pa vārtiem ir par maz. Arī Fēru salās beigās, kad diezgan nopietni dominējām, nevarētu teikt, ka bija ļoti daudz un ļoti bīstamu sitienu pa vārtiem, kur vārtsargam būtu bijis jāglābj. Ir ļoti daudz epizožu, kad nonākam līdz uzbrukuma trešdaļai, bet meklējam vēl labākas sitiena epizodes. Manuprāt, ir jābūt orientētiem uz sitienu pa vārtiem. Pie tā strādājam."
D. Ikaunieks: "Rīt to izmainīsim."

Pirmais aplis ir noslēdzies. Kādi būs sportiskie un stratēģiskie mērķi otrajam aplim?
Kazakevičs: "Mērķis ir uz katru atsevišķu spēli, kurā izvirzām uzdevumu uzvarēt. Mērķis ir attīstīt komandas kopdarbības, tikt skaidrībā ar pamatsastāvu, kur lielā mērā, neskatoties uz rotāciju, ko mums piespiež veikt trīs spēļu cikls, esam jau tikuši skaidrībā par lielāko daļu pozīciju. No savas puses varu pateikt, ka, lai cik ilgi būtu izredzes uz pirmo vietu, darīsim visu, lai būtu pirmajā vietā. Kad izredžu vairs nebūs, tad cīnīsimies par maksimāli iespējamo augstāko vietu turnīra tabulā. Skaidrs, ka mums iegriež sākums ar diviem neizšķirtiem – pazaudējām četrus punktus. Tajā paša laikā tas nekādi nemaina mūsu virzienu, mūsu darbu komandas iekšienē un uzstādījumus,, kurus izvirzu komandai gan ikdienas treniņprocesā, gan uz katru konkrēto spēli. Gatavojamies katrā spēlē parādīt maksimāli kvalitatīvu futbolu un cīnīties par uzvaru. Tādi būs uzstādījumi gan rītdienas spēlei, gan arī novembra nometnē. Mūsu uzdevums ir šo trīs mēnešu laikā izveidot konkurētspējīgu komandu, ar kuru varam tālāk soļot uz priekšu: kad spēlētājiem ir saprotams, kādā veidā gribam spēlēt, un lai viņi spētu lielāko daļu arī izpildīt. Mums ir diezgan stabils sastāvs un saprotama hierarhija komandas iekšienē, cīņa par pamatsastāvu, cīņa par tikšanu uz maiņu un cīņa par tikšanu izlasē."

Pēdējā laikā bijis daudz spēļu un pārlidojumu. Kā spēlētāji jūtas fiziski, kā ir ar nogurumu?
D. Ikaunieks: "Domāju, ka visi esam profesionāļi. Mums ir ļoti labas atjaunošanās iespējas, masieri, fizioterapeiti, kuri palīdz katrai spēlei būt gataviem par 100%."

Kā vērtējat Stugļa sniegumu Fēru salās un arī to epizodi izskaņā, kurā, šķiet, aizmugures nemaz nebija?
Kazakevičs: "Kopumā Elvja izvēli spēlei pret Fēru salām diktēja tas, ka, mūsuprāt, viņš kvalitatīvāk spēlē bumbas kontrolē, uzbrukumu uzsākšanā. Un sintētiskajā laukumā pret tāda stila komandu, kāda ir Fēru salas, bija īpaši būtiski, lai šajā pozīcijā būtu ar kreiso kāju spēlējošs centra aizsargs. Ja runā par to konkrēto epizodi, arī man šķita, ka aizmugures nebija. Tur bija ļoti neveiksmīga komunikācija starp vārtsargu un centra aizsargu, jo vārtsargs bija devis signālu centra aizsargam, ka viņš spēlēs bumbā, bet tam visam atslēga bija nekvalitatīva komandas spēle pēc standartsituācijas otrās bumbas. Bijām ieņēmuši sliktas pozīcijas. Tā nebija individuāla kļūda, tā bija komandas kopējā kļūda, izejot uz otro bumbu pēc nospēlētas pirmās bumbas. Šajā situācijā ir jāturpina progresēt, tam arī pievēršam uzmanību un arī šodienas treniņā pievērsīsim uzmanību, jo ir nianses, kuras mūs neapmierina.

Elvim, debitējot A līmeņa spēlē, bija kļūdas, kuras šodien skatījāmies un analizējām arī teorētiskajā nodarbībā, taču viņa sniegumu kopumā vērtēju pozitīvi, jo lielā mērā viņa darbības mums ļāva konkrētās epizodēs mazliet salauzt spēles ritējumu un nodrošināt labāku un kvalitatīvāku bumbas kontroli, izejot no aizsardzības, - nebija tik daudz vertikālas spēles cīņā, bet gan pietiekami daudz atrastu pussargu un piespēļu kājās, puspagriezienā, lai varētu turpināt bumbas kontroli. Igora Tarasova spēle Melnkalnē un Elvja un Mārča spēle Fēru salās mums dod iespēju padomāt no taktiskā viedokļa, kāda būtu labākā izvēle aizsardzības centrā. Šī izvēle nav tik viennozīmīga."

1 2 38 komentāri

  +3 [+] [-]

, 2020-10-12 19:44, pirms nedēļas
Manuprāt, ir jābūt orientētiem uz sitienu pa vārtiem. Pie tā strādājam."
D. Ikaunieks: "Rīt to izmainīsim."

Labi, labi..nesaki hop

  +5 [+] [-]

, 2020-10-12 19:50, pirms nedēļas
Vienreiz taču uzvarai jānāk.Ja tā neatnāks vēl rīt,tad būšu ļoti izbrīnīts un ar interesi gaidīšu turpinājumu LFF gaiteņos,kur kā tautā sāk runāt,atkal izveidojušies grupējumi.Gribētos cerēt,ka tās ir tikai baumas,bet kā vienmēr.Nav dūmu bez uguns.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 20:03, pirms nedēļas
Es nesaprotu kaapeec nesaucam Sabalu uz izlasi - vinam tacu veel ari tikai 25 gadi, un vins vienmeer neatkariigi no taa kaadas sekmes klubaa ir pratis izlasee vartus guut.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-12 20:05, pirms nedēļas
idiotisma manifestācija rakstīja: Es nesaprotu kaapeec nesaucam Sabalu uz izlasi - vinam tacu veel ari tikai 25 gadi, un vins vienmeer neatkariigi no taa kaadas sekmes klubaa ir pratis izlasee vartus guut.
šodien 26

  -1 [+] [-]

, 2020-10-12 20:14, pirms nedēļas
Kas par ģeniālu treneri!!!

  +5 [+] [-]

, 2020-10-12 20:17, pirms nedēļas
alguns rakstīja: Vienreiz taču uzvarai jānāk.Ja tā neatnāks vēl rīt,tad būšu ļoti izbrīnīts un ar interesi gaidīšu turpinājumu LFF gaiteņos,kur kā tautā sāk runāt,atkal izveidojušies grupējumi.Gribētos cerēt,ka tās ir tikai baumas,bet kā vienmēr.Nav dūmu bez uguns.
Rīt droši vien uzvarēs. Un šaus feijerverķus - kādi malači!
Taču no trīs iepriekšējām Nāciju kausa spēlēm tikai ničs pret Fērām bija attaisnojams. Un arī tur patiesībā - ja ne tiesnešu kļūda - bija jābūt zāģim.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-12 20:32, pirms nedēļas
Jālaiž no pirmajām minūtēm Ķigurs un tad jau būs labi, kopā ar Janku un Kristeru izģērbs tos maltiešus. Aizsardzībā vismaz vajadzētu būt visam kārtībā.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 20:52, pirms nedēļas
Var jau dažādus plānus uz papīra veidot. Napoleonam pirms Vaterlo esot bijis uz pergamenta sastādīts plāns .Ja rīt palaimēsies uzvarēt, tad tas būs loģiski. Ja divi švabraki spēle , tad nevar taču viens uzvarēt vienmēr.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-12 20:55, pirms nedēļas
Kurš pirmais noformēs hettriku?

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 20:55, pirms nedēļas
Nekas nemainās. Kārtējais, nekompetenta pļāpas, šedevrs - intervija. Kā parasti - tukšu,skaistu frāžu savārstījums - acu aizmiglošanai. Sevis kā futbola lietpratēja demonstrācijas mēģinājums. Kādus rezultātus varam gaidīt, ja komandu vada nekompetents cilvēks, kurš gadījuma pēc nokļuvis lielajā futbolā.Paldies Dievam, ka laukumā neiznāk viņš. Tādēļ atliek cerēt tikai uz puišiem un lielu veiksmi.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-12 21:03, pirms nedēļas
yankeezulu rakstīja: Jālaiž no pirmajām minūtēm Ķigurs un tad jau būs labi, kopā ar Janku un Kristeru izģērbs tos maltiešus. Aizsardzībā vismaz vajadzētu būt visam kārtībā.
Ķiguru ari var likt uz maiņu tikai viekt mazliet ātrāk, kamēr vēl nav žopa, es domāju, ka viņa spēle ir tik efektīva dēļ viņa skila+pretinieku nogurums. Bet labs viņš jā! Ja mēs spēlējam atkal 4-4-2, tad mana prognoze būtu Gutkovskis, J.Ikaunieks, Tobers,Ķigurs(mosh paliks pie Zjuzina) - centrā, Cigaņiks, Jaunzems - malas, aizsargi Oss, Tarasovs-centrā, malas Savaļnieks, Jurkovskis- tā es skatos pēc varējuma iepriekšējās spēles. Bet nē, man reāli sāk patikt izlase, kopš jaunā trenera atkal skatos fuci ar interesi.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-12 21:09, pirms nedēļas
M8archa rakstīja: Kas par ģeniālu treneri!!!
Ja rītdien palaistu 3:4:3 taktiku, tad es noņemtu cepuri trenera priekšā.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 21:10, pirms nedēļas
gudvins2222 rakstīja: Nekas nemainās. Kārtējais, nekompetenta pļāpas, šedevrs - intervija. Kā parasti - tukšu,skaistu frāžu savārstījums - acu aizmiglošanai. Sevis kā futbola lietpratēja demonstrācijas mēģinājums. Kādus rezultātus varam gaidīt, ja komandu vada nekompetents cilvēks, kurš gadījuma pēc nokļuvis lielajā futbolā.Paldies Dievam, ka laukumā neiznāk viņš. Tādēļ atliek cerēt tikai uz puišiem un lielu veiksmi.
Bet zaudējuši arī nav pret sava līmeņa komandām!

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 21:42, pirms nedēļas
yankeezulu rakstīja: Jālaiž no pirmajām minūtēm Ķigurs un tad jau būs labi, kopā ar Janku un Kristeru izģērbs tos maltiešus. Aizsardzībā vismaz vajadzētu būt visam kārtībā.
Stugli laukumā, un viņš vienspats izģērbs Maltiešus.

  +4 [+] [-]

, 2020-10-12 21:45, pirms nedēļas
Parasti mūsu diktēšana beidzas ar pēcpusē iespraustu vektoru.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 21:46, pirms nedēļas
gudvins2222 rakstīja: Nekas nemainās. Kārtējais, nekompetenta pļāpas, šedevrs - intervija. Kā parasti - tukšu,skaistu frāžu savārstījums - acu aizmiglošanai. Sevis kā futbola lietpratēja demonstrācijas mēģinājums. Kādus rezultātus varam gaidīt, ja komandu vada nekompetents cilvēks, kurš gadījuma pēc nokļuvis lielajā futbolā.Paldies Dievam, ka laukumā neiznāk viņš. Tādēļ atliek cerēt tikai uz puišiem un lielu veiksmi.
Beidz, kā runātājs viņš nudien nav slikts! Man pat patīk.
Taču būšanai par labu treneri ar to ir daudz par īsu. Vektori jādod laukumā, ne pie žurnālistu mikrofoniem.

     [+] [-]

, 2020-10-12 22:01, pirms nedēļas
karlosm2 rakstīja: Ķiguru ari var likt uz maiņu tikai viekt mazliet ātrāk, kamēr vēl nav žopa, es domāju, ka viņa spēle ir tik efektīva dēļ viņa skila+pretinieku nogurums. Bet labs viņš jā! Ja mēs spēlējam atkal 4-4-2, tad mana prognoze būtu Gutkovskis, J.Ikaunieks, Tobers,Ķigurs(mosh paliks pie Zjuzina) - centrā, Cigaņiks, Jaunzems - malas, aizsargi Oss, Tarasovs-centrā, malas Savaļnieks, Jurkovskis- tā es skatos pēc varējuma iepriekšējās spēles. Bet nē, man reāli sāk patikt izlase, kopš jaunā trenera atkal skatos fuci ar interesi.
Labāk Zjuzins. Liepājā Nr.1 liekas ir Karašauskis. Ķigurs var būt tikai rezervists.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 22:05, pirms nedēļas
M8archa rakstīja: Kas par ģeniālu treneri!!!
Ceru uz Stugli. Tomēr latvietis no Latvijas kluba utt.

  -2 [+] [-]

, 2020-10-12 22:06, pirms nedēļas
D.Kazakēvičam , kā arī " treneru štābam" nav nekādu ideju, nepietiek kompetences ( Kazakēvičam tās vispār nav, jo gadījuma pēc nonācis futbolā). Viņi ir tukši.Tāpēc viņi nav spējīgi spēlētājiem , kaut ko, dot - ideju kā spēlēt, motivāciju, pārliecinātību par saviem spēkiem. Tādēļ atkārtoju,cerēt var tikai uz puišiem- kuri sapulcēsies un paši izlems kā spēlēt un kā izkļūt no šīs bedres, un Dievu,lai apbalvo puišus ar veiksmi par to pūlēm un centību.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-12 22:12, pirms nedēļas
karlosm2 rakstīja: Ķiguru ari var likt uz maiņu tikai viekt mazliet ātrāk, kamēr vēl nav žopa, es domāju, ka viņa spēle ir tik efektīva dēļ viņa skila+pretinieku nogurums. Bet labs viņš jā! Ja mēs spēlējam atkal 4-4-2, tad mana prognoze būtu Gutkovskis, J.Ikaunieks, Tobers,Ķigurs(mosh paliks pie Zjuzina) - centrā, Cigaņiks, Jaunzems - malas, aizsargi Oss, Tarasovs-centrā, malas Savaļnieks, Jurkovskis- tā es skatos pēc varējuma iepriekšējās spēles. Bet nē, man reāli sāk patikt izlase, kopš jaunā trenera atkal skatos fuci ar interesi.
Lielākais prieks par to, ka sākumsastāvā un vispār kandidātos beidzot latvieši ņem virsroku. Tas nekad nav bijis īsti normāli, ka nacionālajā izlasē galvenā darba valoda nav valsts valoda. Principā šobrīd visu starta vienpadsmitnieku varētu nokomplektēt tikai no latviešiem un tas būtu tuvu optimālajam.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-12 22:36, pirms nedēļas
JoKaLeMeNe rakstīja: Beidz, kā runātājs viņš nudien nav slikts! Man pat patīk.
Taču būšanai par labu treneri ar to ir daudz par īsu. Vektori jādod laukumā, ne pie žurnālistu mikrofoniem.
Viņš arī dod. Skaļi komandē, kad elpot, kad skriet. Vai viņš ir labs treneris, redzēsim. Slikts noteikti nav. Tiem, kas te runā, ka Kazakevičs futbolā nonācis gadījuma pēc, gribu atgādināt, ka viņš futbolā ir jau 30 gadus. Bijis gan spēlētājs, gan treneris.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-12 22:45, pirms nedēļas
gudvins2222 rakstīja: Nekas nemainās. Kārtējais, nekompetenta pļāpas, šedevrs - intervija. Kā parasti - tukšu,skaistu frāžu savārstījums - acu aizmiglošanai. Sevis kā futbola lietpratēja demonstrācijas mēģinājums. Kādus rezultātus varam gaidīt, ja komandu vada nekompetents cilvēks, kurš gadījuma pēc nokļuvis lielajā futbolā.Paldies Dievam, ka laukumā neiznāk viņš. Tādēļ atliek cerēt tikai uz puišiem un lielu veiksmi.
Ko tu gaidīji no intervijas? Ka Dainis parādīs interpretējošu deju?

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 22:47, pirms nedēļas
otins rakstīja: Viņš arī dod. Skaļi komandē, kad elpot, kad skriet. Vai viņš ir labs treneris, redzēsim. Slikts noteikti nav. Tiem, kas te runā, ka Kazakevičs futbolā nonācis gadījuma pēc, gribu atgādināt, ka viņš futbolā ir jau 30 gadus. Bijis gan spēlētājs, gan treneris.
Spēlētājs? Viņš tak sabeidza ceļus galīgi jauns, nekāda tur spēlētāja karjera nebija, vai es kļūdos?

     [+] [-]

, 2020-10-12 23:02, pirms nedēļas
Péc ilgiem gadiem ar interesi skatos valsts nacionãlo izlasi.
Beidzot tã sãk izskatîties péc îstas Latvijas izlases, kur saziña notiek latvieśu valodã un komandas kodolu, vairãkumu veido nacionãlie kadri, kã tas ir visã pasaulé.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-12 23:19, pirms nedēļas
Jānis Derums rakstīja: Péc ilgiem gadiem ar interesi skatos valsts nacionãlo izlasi.
Beidzot tã sãk izskatîties péc îstas Latvijas izlases, kur saziña notiek latvieśu valodã un komandas kodolu, vairãkumu veido nacionãlie kadri, kã tas ir visã pasaulé.
Jā, ar latviešu īpatsvaru palielināšanos ir uzlabojušies arī rezultāti.

     [+] [-]

, 2020-10-12 23:49, pirms nedēļas
karlosm2 rakstīja: Ķiguru ari var likt uz maiņu tikai viekt mazliet ātrāk, kamēr vēl nav žopa, es domāju, ka viņa spēle ir tik efektīva dēļ viņa skila+pretinieku nogurums. Bet labs viņš jā! Ja mēs spēlējam atkal 4-4-2, tad mana prognoze būtu Gutkovskis, J.Ikaunieks, Tobers,Ķigurs(mosh paliks pie Zjuzina) - centrā, Cigaņiks, Jaunzems - malas, aizsargi Oss, Tarasovs-centrā, malas Savaļnieks, Jurkovskis- tā es skatos pēc varējuma iepriekšējās spēles. Bet nē, man reāli sāk patikt izlase, kopš jaunā trenera atkal skatos fuci ar interesi.
Ikaunieks malā Jaunzema vietā. Priekšā Gutkovskis un Uldriķis, kuru ap 60 minūti nomainīs Krollis.
Slēpts komentārs: Tumanovs

     [+] [-]

, 2020-10-13 08:02, pirms nedēļas
Jānis Derums rakstīja: Péc ilgiem gadiem ar interesi skatos valsts nacionãlo izlasi.
Beidzot tã sãk izskatîties péc îstas Latvijas izlases, kur saziña notiek latvieśu valodã un komandas kodolu, vairãkumu veido nacionãlie kadri, kã tas ir visã pasaulé.
Visā pasaulē, to to nopietni?
Lielākajā daļā Rietumeiropas izlasēs vismaz puse ir neetniskie Eiropieši

  +1 [+] [-]

, 2020-10-13 08:36, pirms nedēļas
Simboliskā Latvijas izlase 3-4-3
Kolinko
Petersons-Stepanovs-Laizāns
Cauńa-Astafjevs-Bleidelis-Štolcers
Pahars-Kazakevičs-Verpakovskis

Treneris Starkovs

Nu kautkā tā sanāk, ja vadās pēc komentāriem

  +4 [+] [-]

, 2020-10-13 08:39, pirms nedēļas
Dainis apsteidz laiku!
https://www.la.lv/visam-janotiek-ka...

  +4 [+] [-]

, 2020-10-13 08:40, pirms nedēļas
Līdzgaitnieki pat atceras, ka no FK “Jelgava” izslēdzis spēlētāju, jo viņš runājis ar meiteni, kura smēķē, un nav tai aizrādījis.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-13 10:21, pirms nedēļas
Pēdējā viņa darba gadā Jelgavā, nezināja kā no viņa tikt vaļā,jo neapmierināti bija,gan spēlētāji,gan vadība. Vienkārši futbola treneris nav viņa lieta.Tādēļ šādi rezultāti.

     [+] [-]

, 2020-10-13 10:32, pirms nedēļas
Ja pārvarēs 1. puslaika vidū uztraukuma radīto turbulenci, vārtiem jābriest ! Cik saprotu no rakstītā- pie tā tiek strādāts, arī man tagad vieglāk. Wolves vs Mallta island.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-13 10:49, pirms nedēļas
Pret MALTU cerams, tā būs pēdējā spēle šī trenera vadībā!

  +3 [+] [-]

, 2020-10-13 11:20, pirms nedēļas
Tumanovs rakstīja: Līdzgaitnieki pat atceras, ka no FK “Jelgava” izslēdzis spēlētāju, jo viņš runājis ar meiteni, kura smēķē, un nav tai aizrādījis.
Un vēl tā sliktā meitene, iespējāms ar zemu sociālās atbildības slieksni, pūta publiski virsū dūmus mūsu spēlētājam. Kauns un negods !
1 2 38 komentāri