LFF nosūtījusi vēstuli UEFA, apsaimniekotājs pēta lampu un krēslu cenas

LFF nosūtījusi vēstuli UEFA, apsaimniekotājs pēta lampu un krēslu cenas

Foto: Egons Ansbergs/f64

Latvijas izlase 2017

Latvijas Futbola federācijas (LFF) izpilddirektors Edgars Pukinsks sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja, ka LFF nosūtījusi oficiālu vēstuli UEFA ar jautājumu, par iespēju izskatīt Liepājas stadionu kā alternatīvo Latvijas un Portugāles izlašu spēles norises vietu. Vienlaikus prioritāte joprojām ir spēles aizvadīšana "Skonto" stadionā, un apsaimniekotājs "Fitnesa parks" jau esot sācis cenu aptauju lampu un krēslu iegādei.

„Aptuveni pirms stundas tikāmies ar stadiona īpašnieka „Adventika Group” un apsaimniekotāja „Fitnesa parks” pārstāvjiem. Īpašnieki ļoti labi pazinās, ka līgumā ir atrunāts viņu pienākums nodrošināt spēles norisi atbilstoši UEFA prasībām. Tāpat īpašnieks apzinās, ka šis ir strīds starp „Adventika Group” un SIA „Light”, tādēļ tiek piedāvāti divi radušās situācijas risinājumi,” stāsta Pukinsks. „Pirmais – īpašnieks juridiski vēršas attiecīgajās institūcijās, pamatojot, ka „Light” darbības bijušas prettiesiskas. Nesaku, ka tas ir juridiski pamatoti, taču it kā „Light” esot tiesības apķīlāt kustamo mantu, taču tam nav tiesību kustamo mantu ņemt nost un aizliegt izmantot. Tas nozīmē, ka inventārs būtu jāatdod un jāatlīdzina zaudējumi. Diemžēl mums tas neko nedod, jo tiesvedības process var ilgt pusgadu vai pat vairāk.”

„Tādēļ „Fitnesa parks” veic cenu aptauju par lampu un krēslu iegādi. Viņi ir gatavi paši iegādāties nepieciešamo inventāru, lai spēle notiktu atbilstoši UEFA prasībām. Nākamās nedēļas trešdiena ir pēdējais termiņš, kad mums nepieciešams saņemt dokumentālu apstiprinājumu tam, ka tiks veikti lampu un krēslu iepirkumi. Tāpat ir jābūt apstiprinātiem uzstādīšanas datumiem, kas jāsaskaņo arī ar UEFA. Ja tas piepildīsies, tad dzīvosim ar domu, ka spēle „Skonto” stadionā tomēr varēs notikt,” skaidro LFF izpilddirektors.

„Vienlaikus neesam naivi un apzināmies, ka riski joprojām pastāvēs. Atkal kaut kas var notikt un stadions var kļūt nepieejams. Tādēļ jau esam aizsūtījuši UEFA oficiālu vēstuli ar jautājumu, vai drīkstam apsvērts kā alternatīvu spēles aizvadīšanu Liepājā. Ja mums tiek dota atļauja, tad mūsu rīcībā ir nepilni divi mēneši, lai izdarītu nepieciešamo. Pirmkārt, tā ir apgaismojuma intensitātes palielināšana jeb papildus lampu uzstādīšana. Otrkārt, būtu jānodrošina noteiktais skatītāju vietu daudzums, taču tas nozīmē vēl vienas tribīnes izbūvi, tādēļ ceram, ka laika trūkuma apstākļos uz to varētu pievērt acis. Treškārt, televīzijas platformām ir jābūt pretējā tribīnē, nevis galvenajā. Ceturtkārt, jānodrošina papildus mediju un VIP telpas. Bet, piektkārt, jāatrisina dažādi organizatoriski jautājumi, piemēram, saistībā ar skatītāju plūsmas regulēšanu,” uzskaita Pukinsks.

„To visu varētu paspēt izdarīt, pašlaik strādājam pie tāmes. Tomēr mūsu prioritāte joprojām ir spēles norise „Skonto” stadionā, jo spēle ir gandrīz izpārdota, Portugāles izlasei jau ir rezervēta viesnīca Rīgā, tāpat Rīgā tiek gaidīti ierodamies arī portugāļu līdzjutēji. Runājot par notirgotajām biļetēm un iespējamo spēles pārcelšanu uz Liepāju, situācija ir tāda, ka problēmas var rasties ar aptuveni četrarpus tūkstošiem biļešu. „Skonto” stadiona ietilpība ir aptuveni 7 500 (ņemot vērā neizmantojamās sēdvietas), bet Liepājas stadionā var satilpt virs 4 000 skatītāju. Apmēram trīs tūkstoši vietu ir paredzētas mūsu biedriem, partneriem un sponsoriem, kā arī viesu komandas līdzjutējiem. Vēl daļa izdalīta kā ielūgumi. Tātad tie skatītāji, kas iegādājušies biļetes uz spēli Rīgā ir aptuveni vienāda ar Liepājas stadiona ietilpību. Ja līdz tam nonāks, mūsu prioritāte, protams, būs tieši šie skatītāji, kuriem būs garantēta spēles apmeklēšana arī Liepājā. Cita lieta – būs jāveic aptauja par to, cik no šiem skatītājiem ir gatavi doties uz Liepāju? Tie, kuri nolems nebraukt, saņems atpakaļ par biļeti iztērēto naudu.”

„Izņemot Liepāju, citu variantu Latvijā nav. Pārējos stadionos būs vēl lielāka neatbilstība apgaismojuma prasībām, turklāt būs arī visas minētās Liepājas stadiona problēmas. Rīt vērsīsimies arī pie „Daugavas” stadiona pārstāvjiem, lai līdz nākamajai nedēļai būtu skaidrība, kad tur varēs aizvadīt futbola spēles. Vai tas būs jau nākamgad vai tikai 2020. gadā? Atkarībā no tā, iespējams, būs jāpieņem tālejošāki lēmumi saistībā ar Liepāju.”

LFF izpilddirektors nelabprāt runā par Latvijas futbola līdzjutējiem visbēdīgāko scenāriju, taču arī to pilnībā izslēgt nav iespējams. „Ja spēle nevarēs notikt ne „Skonto” stadionā, ne Liepājā, tad vienīgā alternatīva paliek spēles aizvadīšana ārpus Latvijas. Viens variants ir Portugāle, taču pret to varētu iebilst portugāļu tiešie konkurenti šveicieši, norādot, ka tādējādi Portugāle iegūs priekšrocības. Otrs variants ir spēle neitrālā teritorijā. Šobrīd ir skaidrs, ka ne Igaunijā, ne Lietuvā spēlēt nebūs iespējams, jo šajās dienās tur jau notiks Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles. Nākamā vistuvākā vieta mums ir Polija. Tomēr pagaidām par to nemaz nevēlamies domāt, jo ticam, ka izdosies visu sakārtot, lai spēle notiktu Latvijā.”

1 2 56 komentāri

 +37 [+] [-]

, 2017-04-12 19:08, pirms gada
Indriksona darba augļi... Ko sēsi to pļausi.

 +16 [+] [-]

, 2017-04-12 19:08, pirms gada
Jāizstājas no šī atlases cikla!!!

 +18 [+] [-]

, 2017-04-12 19:09, pirms gada
Klaunu izrāde turpinās!!

  +9 [+] [-]

, 2017-04-12 19:12, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Jāizstājas no šī atlases cikla!!!
šis cikls tāpat norakts.. plinti krūmos un visi izklīst pa mājām

 +22 [+] [-]

, 2017-04-12 19:13, pirms gada
Guņa ir pelnījis līdzjutēju linču tiesu!

 +13 [+] [-]

, 2017-04-12 19:26, pirms gada
TV3 ziņas ziņoja, ka tas ir paša Indriksona pasūtījums, lai atbrīvotos no Light pakalpojumiem..viss uz to iet

  +9 [+] [-]

, 2017-04-12 19:27, pirms gada
Cirks 3 uznaacienos Vai tieshaam Liepaajai vajag to klaunaadi? Guntnjam nav ne kripatinjas pashcienjas. Cik veel zemu visu to vajag nolaist, lai atstaatu nakamajiem futbola funkcionaariem?

 +10 [+] [-]

, 2017-04-12 19:28, pirms gada
kauns ka izlasei nav kur spēlēt.

  +2 [+] [-]

, 2017-04-12 19:30, pirms gada
gan jau ka visam šitam apakšā ir kaut kāda indriķa izdomāta shēma. Lai vai kā gribētos lai lff iekrīt ar seju dubļos un spēle notiek citā valstī, taču esmu 80% pārliecināts ka spēle notiks skonto stadionā

 +14 [+] [-]

, 2017-04-12 19:30, pirms gada
Afigetj, pec shita fiasko visa federacija jaatlaiz.

 +11 [+] [-]

, 2017-04-12 19:32, pirms gada
Un Mēs vēl gribam panākumus futbolā ? Atvainojos, bet ar šo zagļu bandu (I&M) pie vadības LFF dirsā būs!

  +2 [+] [-]

, 2017-04-12 19:37, pirms gada
Viens labums(ja neskatāmies tikai uz negatīvo)..LFF piespiedkārtā/brīvprātīgi iegūldīs naudu citu stadionu attīstībā.Tas, ja nematods bija viens no GI un draugi punkts pēdējās vēlēšanās.Skaidrs,ka Lipeāja ir tālu no UEFA prasībām,bet, ja domājam par LV futbolu,komandām,jauniešiem utt..tad nemaz neiebilstu,ka ārpus Rīgas stadionos mazliet ko uzlabo utt.

     [+] [-]

, 2017-04-12 19:38, pirms gada
Baltkrievija , Krievija, Zviedrija nav tuvaak, kaa Polija ?

 +12 [+] [-]

, 2017-04-12 19:43, pirms gada
Viena paziņa, kas ir dziļi iekšā futbolā, apgalvo, ka aiz kustamās mantas īpašnieka stāv pats GI. Dokumentus, protams, neredzēju, bet nu viela pārdomām par notiekošo Latvijas futbolā man radās. It kā naivs neesmu, bet tādus izmisuma soļus negaidīju.

     [+] [-]

, 2017-04-12 19:48, pirms gada
psihs rakstīja: Viena paziņa, kas ir dziļi iekšā futbolā, apgalvo, ka aiz kustamās mantas īpašnieka stāv pats GI. Dokumentus, protams, neredzēju, bet nu viela pārdomām par notiekošo Latvijas futbolā man radās. It kā naivs neesmu, bet tādus izmisuma soļus negaidīju.
100%!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-12 19:59, pirms gada
Visām pamatā nauda, jeb precīzāk - tās trūkums. Tas savukārt sasaucas ar Uldriķa intervijās teikto par GI un Skonto kopumā. Vienvārd sākot, skumji.

  -3 [+] [-]

, 2017-04-12 20:00, pirms gada
spēli var notikt neitrālā stadionā nevis laukumā, piem., Andorā vai Gibraltārā

 +12 [+] [-]

, 2017-04-12 20:11, pirms gada
KAUNS!!!!!!!!!!!!!!! Vienkārši KAUNS!!!!

     [+] [-]

, 2017-04-12 20:13, pirms gada
Lūk piemērs, par ko nesen runāja Mourinju - Eiropā grandiem jātērē laiks un veselība, lai brauktu spēlēt ar nīkuļiem kolhoza kartupeļu vagās, kas neinteresē nevienu neitrālu skatītāju, kamēr D-Amerikā ir kārtīga konkurence un kapiņš.

     [+] [-]

, 2017-04-12 20:18, pirms gada
Pazors!

  +5 [+] [-]

, 2017-04-12 20:26, pirms gada
psihs rakstīja: Visām pamatā nauda, jeb precīzāk - tās trūkums. Tas savukārt sasaucas ar Uldriķa intervijās teikto par GI un Skonto kopumā. Vienvārd sākot, skumji.
Kāds naudas trūkums, federācija ar vislielāko budžetu no visām LV sporta federācijām.. Tur pēc kaut kādas patstavas ož.

 +15 [+] [-]

, 2017-04-12 20:29, pirms gada
Ir pamatīgi jāpiepūlas, lai Latviju starptautiskajā arēnā iegrūstu vēl lielākā kaunā, kā to ir izdarījuši futbola darboņi.

  +3 [+] [-]

, 2017-04-12 20:32, pirms gada
Mr Kastro rakstīja: Baltkrievija , Krievija, Zviedrija nav tuvaak, kaa Polija ?
Krievijā un Baltkrievijā jākārto vīzas.

Igaunijā vai Lietuvā nav otrā stadiona, kurā rīkot Latvijas spēli?

  +2 [+] [-]

, 2017-04-12 20:41, pirms gada
Tādu naudu dod federācijai, bet 10 gadu laikā pat stadionu nav sataisījuši. Čekisti bļe.

     [+] [-]

, 2017-04-12 20:56, pirms gada
Tikai nespējnieki var iedomāties, ka Liepāja nevar uzņemt 7 tk.
Jūrmalā gar 18m garu smilškastes laukumu bīčam var salikt abās pusēs kopā 2700 krēslu tribīnes.
Līdz ar ko abos Liepājas stadiona galos v/a sektoros viegli var salikt tādas pašas un pat lielākas.
Tas pat nav jautājums, bet vienkāršs darbiņš.

Protams, mani interesē sektors, kurā pirku biļetes 6 rindā, kurā vienu vai otru puslaiku gar malu skrien CR7. Jeb Skonto G sektors. Gribu analogu Liepājā - pie ziemeļu vārtiem lielajā tribīnē vai pie dienvidu vārtiem mazajā tribīnē.

Par to, lai domā LFF, nevis vai Liepājā var būt spēle. PTAC LFFu iznesīs vienos vārtos, ja man nebūs kreisajā uzbrukuma malā sēdvieta.

  +3 [+] [-]

, 2017-04-12 20:59, pirms gada
rainmaker rakstīja: Viens labums(ja neskatāmies tikai uz negatīvo)..LFF piespiedkārtā/brīvprātīgi iegūldīs naudu citu stadionu attīstībā.Tas, ja nematods bija viens no GI un draugi punkts pēdējās vēlēšanās.Skaidrs,ka Lipeāja ir tālu no UEFA prasībām,bet, ja domājam par LV futbolu,komandām,jauniešiem utt..tad nemaz neiebilstu,ka ārpus Rīgas stadionos mazliet ko uzlabo utt.
Lūdzu vienu punktu, kur Liepāja atpaliek no Andoras, Vaducas, Fēru stadioniem.
Nevajag būt Lielrīgas šovinistam. Poļi spēlē Zabžē bieži. Sveji Solnā utt.

     [+] [-]

, 2017-04-12 21:01, pirms gada
Tagad lasīšu raksteli.

     [+] [-]

, 2017-04-12 21:04, pirms gada
Pukinsks pat nav bijis Liepājā vai skatījies spēles no Liepājas.
Treškārt, televīzijas platformām ir jābūt pretējā tribīnē, nevis galvenajā.

TV kameru torņi ir nepateicīgajā austrumu pusē pret lielo tribīni, kur saulainā vakarā pat Podnieks, lai vieglas smiltis, neko neuzfilmētu.

     [+] [-]

, 2017-04-12 21:07, pirms gada
Palīdzēšu tiem, kas no Rīgas nesper degunu...
Bet, piektkārt, jāatrisina dažādi organizatoriski jautājumi, piemēram, saistībā ar skatītāju plūsmas regulēšanu,” uzskaita Pukinsks

Ir vārti no kāpu puses gar gājeju celiņu.
Ir vārti uz rezerves stadionu pazemē, kur kādreiz guldīja v/a inventāru.
Var 6 žoga dēļus atraut no Piejūras parka un izveidot ieeju.

Izskatās, ka man jāņem bezalgas atvaļinājums un viss no 20 MAI japalīdz izdomāt : DDDDDDDDDDD

  +3 [+] [-]

, 2017-04-12 21:14, pirms gada
psihs rakstīja: Viena paziņa, kas ir dziļi iekšā futbolā, apgalvo, ka aiz kustamās mantas īpašnieka stāv pats GI. Dokumentus, protams, neredzēju, bet nu viela pārdomām par notiekošo Latvijas futbolā man radās. It kā naivs neesmu, bet tādus izmisuma soļus negaidīju.
TAAA JAU ARII IR!!!!!
Novaaca kreeslus - tagad LFF njemt un "atpirks" kreeslus un lampas , lai spele notiktu, samaksaa pats sev caur LFF budzetu..

  -1 [+] [-]

, 2017-04-12 21:14, pirms gada
Kopumā jemot, es domāju, ka Liepājas rajons un pilsēta var gatavoties anšlāgam kā beach party dienās.

  +3 [+] [-]

, 2017-04-12 21:17, pirms gada
Kauns !!! Indraksons vajag atkāpties ar visiem pārējiem mafijniekiem .

  +2 [+] [-]

, 2017-04-12 21:17, pirms gada
sasperjods-k rakstīja: Palīdzēšu tiem, kas no Rīgas nesper degunu...
Bet, piektkārt, jāatrisina dažādi organizatoriski jautājumi, piemēram, saistībā ar skatītāju plūsmas regulēšanu,” uzskaita Pukinsks

Ir vārti no kāpu puses gar gājeju celiņu.
Ir vārti uz rezerves stadionu pazemē, kur kādreiz guldīja v/a inventāru.
Var 6 žoga dēļus atraut no Piejūras parka un izveidot ieeju.

Izskatās, ka man jāņem bezalgas atvaļinājums un viss no 20 MAI japalīdz izdomāt : DDDDDDDDDDD
Tak vinji paseedes un veel padomaas - pedejaa dienaa attapsies un sapratiis ka jau par velu ko dariit

     [+] [-]

, 2017-04-12 21:19, pirms gada
4567 rakstīja: Kauns !!! Indraksons vajag atkāpties ar visiem pārējiem mafijniekiem .
Vai nu Gorksh ir lo*s vai kaa? Kadelj nebeidz taa jau savu nozelojamo karjeru? (Nozelojama tiesi pedejos 3-4 gados) un nepadzen Gunju!

Te kkas nav tiirs..

Un kur ir soliitie minipichi? Da nekas nav paveikt!!! Nekas!!!

  -1 [+] [-]

, 2017-04-12 21:20, pirms gada
BayernM rakstīja: TAAA JAU ARII IR!!!!!
Novaaca kreeslus - tagad LFF njemt un "atpirks" kreeslus un lampas , lai spele notiktu, samaksaa pats sev caur LFF budzetu..
Jo sliktāk, jo labāk! Lasi cerības uz pārmaiņām!!!
Jeb scenārijs Nr.1:
Fifa atbild:
Liepāja neatbilst;
Skonto nav garantiju;
Liepājas sakārtošanas plānam nav uzticības;
Latvijai jāspēlē Stoķī, Bjalistokā vai Turku ; )
Beidzot Indriksonu kaunina Vēajonis, Kučinskis, Severs.
Fani vienojas 3 l urīna burku nolikšanā pie LFF federācijas ieejas. Nerunājot par biļetēm, kurās fani it kā nodod savas analīzes uz Ascaris lurnbricoides...
1 2 56 komentāri

Tev jābūt autorizētam,