Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Gaidels pamet valdi un kļūst par Latvijas Futbola federācijas izpilddirektoru

Agris Suveizda

Gaidels pamet valdi un kļūst par Latvijas Futbola federācijas izpilddirektoru
Arturs Gaidels. Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks ar mērķi nodrošināt maksimāli efektīvu operatīvo jautājumu risināšanu atjaunojis LFF izpilddirektora amatu, tajā ieceļot Arturu Gaidelu, informē federācija.

Ar Arturu Gaidelu noslēgts darba līgums līdz nākamā gada aprīlim, kad paredzētas LFF prezidenta un federācijas valdes vēlēšanas četru gadu darba termiņam. Ar stāšanos amatā Arturs Gaidels vairs neturpina darbu kā LFF valdes loceklis, kur atbildēja par elites futbola attīstību. LFF valde turpina darboties esošajā astoņu cilvēku sastāvā.

"Esošajā situācijā, kad līdztekus virknes saimniecisko un organizatorisko jautājumu risināšanai, kā arī attiecību stiprināšanai ar mūsu starptautiskajiem un vietējiem partneriem operatīvi ir jārisina arī samilzuši jautājumi par federācijas stratēģisko attīstību, kā arī federācija un tās valde darbojas bez prezidenta, uz laiku ir atjaunots LFF izpilddirektora amats, tajā darboties aicinot pieredzējušu un profesionālu vietējās futbola dzīves pazinēju, kurš jau no saviem pirmajiem soļiem amatā var sniegt federācijai akūti nepieciešamo organizatorisko un stratēģisko atbalstu," skaidro Edgars Pukinsks. "Arturam ir teicama izpratne par aktuālajiem procesiem Latvijas futbola saimniecībā, plaša vadītāja pieredze un labas attiecības ar Latvijas futbolā iesaistītajām pusēm – klubiem un biedriem. Attiecību stiprināšana ar visu Latvijas futbola ģimeni, stratēģiska ilgtermiņa sadarbība ar tādām struktūrām kā Latvijas Futbola Virslīga un Latvijas Telpu futbola asociācija, kā arī vietējo un starptautisko partneru uzticības atjaunošana ir starp tām LFF šābrīža prioritātēm, kuras nav atliekamas. Jau iepriekš esmu teicis, ka Latvijas futbolā mums ir jāpārstāj runāt par tādiem terminiem kā "pozīcija", "opozīcija" un "politika", tā vietā augstāk par visu vērtējot futbola darboņu profesionālās iemaņas un pienesumu Latvijas futbolam."

Arturs Gaidels iepriekš no 2012. gada līdz 2019. gada februārim vadīja LFF Sacensību nodaļu, pirms tam vēl piecus gadus gūstot pieredzi ar dažādiem citiem pienākumiem šīs nodaļas struktūrā. "Esmu priecīgs sniegt savu pienesumu Latvijas futbolam jaunā veidolā un palīdzēt pārvarēt šo izaicinājumiem bagāto posmu, kurā mums ir būtiski apliecināt sevi kā uzticamu, stabilu un ilgtermiņā domājošu partneri gan vietējā, gan starptautiskā mērogā," pauž Arturs Gaidels. "Nāku talkā ar savu pieredzi darbā ar Latvijas futbola vadošajām sacensību organizēšanas struktūrām un daudzu gadu garumā piekopto ikdienas kontaktu ar federācijas biedriem, kā arī ar plašām zināšanām par aktuālajiem jautājumiem, kas ir LFF ikdienas darba kartībā, lai plānveidīgi un pakāpeniski stabilizētu federācijas organizatorisko un stratēģisko attīstību."

LFF ģenerālsekretārs pagājušajā nedēļā informēja LFF valdi par nodibināto kontaktu ar Valsts ieņēmumu dienestu, vienojoties par apmaksas grafiku nenokārtotajām saistībām nodokļu jomā un saņemot nepieciešamās rekomendācijas turpmākai federācijas maksājumu aprites nepilnību novēršanai. Pēc proaktīvas Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) pārstāvju uzrunāšanas drīzumā gaidāma Eiropas futbola vadošās organizācijas ekspertu ciemošanās Rīgā, lai vienotos par tālākajiem soļiem esošās situācijas apzināšanā un LFF auditēšanā. Līdztekus tam ar vietējiem un starptautiskajiem partneriem atjaunots LFF jauno statūtu pilnveides process ar mērķi šomēnes rīkot plašu statūtu redakcijas apspriešanu, vienkopus šim mērķim aicinot pulcēties visus federācijas biedrus.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Futbola federācija

  +6 [+] [-]

, 2019-11-11 14:30, pirms gada
Nu viss peec plaana notiek... Kursh vel atgrieziisies?

  +4 [+] [-]

, 2019-11-11 14:30, pirms gada
Urāāāaaaa.......Mafija maršē.

  +6 [+] [-]

, 2019-11-11 14:42, pirms gada
Ar sievu arī līgums ir noslēgts?

  -1 [+] [-]

, 2019-11-11 15:46, pirms gada
Oho, Gorkšs vēl arī nodokļu parādus paspēja sataisīt?

  +6 [+] [-]

, 2019-11-11 16:41, pirms gada
Tas ir pisec! Ja šitais glumais tipiņš = ieliktenis tiek pie siles, tā ir zīme, ka bēdu ieleja @ LFF turpināsies vēl ilgi .... un tas ir tikai sākums!!!!
Gorkša "dihlafoss" nespēja utis iznīdēt, vajag kādu jaudīgāku līdzekli ar lielāku ietekmi un sakariem.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-11 18:13, pirms gada
"Godīgāku" seju kā Gaidelam grūti pat iztēloties. Domāju nākošo nedēļu federācijā dokumentu smalcinātājs strādās uz pilnu jaudu.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-11 18:13, pirms gada
Tad jau arī ciklops drīz būs atpakaļ ar savu draugu vaboli!

  +1 [+] [-]

, 2019-11-11 19:36, pirms gada
Ne kauna, ne goda....tas par Gaideli.