Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Kazakevičs: "Acīmredzami virzāmies pareizajā virzienā. Uzvaras neizpaliks"

Agris Suveizda

Kazakevičs: "Acīmredzami virzāmies pareizajā virzienā. Uzvaras neizpaliks"
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF

Latvijas futbola izlase arī ceturtajā spēlē pēc kārtas Daiņa Kazakeviča vadībā cīnījās neizšķirti - 1:1 Fēru salās. Gluži kā pirms trim dienām Podgoricā, arī šoreiz Kazakevičs preses konferencē bija sarūgtināts par neizcīnīto uzvaru, taču arī šoreiz pozitīvi vērtēja parādīto sniegumu.

- Ļoti, ļoti gribējām uzvarēt. Bijām atbraukuši pēc trim punktiem un esam tiešām vīlušies, ka mums neizdevās to izdarīt – uzvarēt un izcīnīt trīs punktus. Ja runā par spēles kvalitāti, tad, manuprāt, mūsu izpildījumā bija laba spēle. Daudzos elementos progresējam un virzāmies uz priekšu, bet šis progress diemžēl vēl neļauj uzvarēt tādās spēlēs kā šodien – pret diezgan labi organizētu pretinieku. Bet man, kā trenerim, ir acīmredzams tas, ka virzāmies pareizajā virzienā. Šodien demonstrējām diezgan aktīvu spēli. Aktīvu spēli bez bumbas, agresīvu spēli, līdz spēles pēdējām minūtēm meklējām savas iespējas uzbrukumā. Diemžēl neizdevās gūt vārtus un izcīnīt uzvaru. Tajā pašā laikā turpinām Nāciju līgas spēles, turpināsim strādāt un progresēt. Un uzvaras neizpaliks.

- Divi primitīvi jautājumi: pirmkārt, kā pietrūka, lai beigu spiedienu pārvērstu vārtu guvumā, otrkārt, kādēļ jau pirmajā puslaikā neizdevās tik liels spiediens?
- Manuprāt, noslēguma stadijā mums pietrūka vairāk sitienu pa vārtiem. Bija vairākas epizodes, kurās vajadzēja pietuvoties soda laukumam un kurās jau soda laukumā bija nepieciešams pieņemt lēmumu sist pa vārtiem. Tas, domāju, bija izšķirošs moments, lai noslēguma fāzē realizētu šīs izdevības. Mazliet pietrūka uzņēmības – uzņemties atbildību, sist pa vārtiem, nospēlēt agresīvāk jau pašā, pašā noslēguma daļā. Runājot par pirmo puslaiku, tajā bija cīņa par iniciatīvu. Pretinieki diezgan labi un agresīvi sāka spēli, bija vairākas ļoti ātri saspēles un vertikālā spēle, kas mums zināmā mērā radīja problēmas. Kamēr izlīdzinājām spēli, paņēmām bumbas kontroli un sāka darboties mūsu plāns, vajadzēja nedaudz laika, lai ieietu spēlē.

- Ja runā par otro puslaiku, vai nešķita, ka Fēru salas varbūt spēlē atbilstoši tabulai un saprata, ka neizšķirts tai der vairāk nekā mums? Otrs jautājums ir par aizsardzības tipa pussargiem Toberu un Kārkliņu, kuri ļoti bieži bija redzami uzbrukumu noslēguma fāzē. Tāds bija uzstādījums?
- Man ir grūti spriest, kāda bija pretinieku stratēģija. Domāju, ka pirmā lieta, ko varu pateikt par mūsu komandu, ir tā, ka jau no pirmā puslaika vidus mums izdevās daudz ciešāk spēlēt bumbas pieņemšanā pret pretinieku pussargiem, kurus kombinācijās nelaidām ārā no viduszonas. Runājot par centra pussargiem, tas bija uzstādījums, ka vismaz vienam centra pussargam ir jābūt augstā pozīcijā, jo pretinieku balsta pussargi iepriekšējās spēlēs bieži vien labi spēlēja bumbas kontrolē, bet ik pa laikam nokavēja ar aizsardzības pozīciju ieņemšanu. Mūsu uzdevums bija bez uzbrukuma grupas spēlētājiem, kuri jau starta pozīcijās spēlēja augstu, arī no dziļuma vismaz vienu spēlētāju celt augstāk starp līnijām.

- Otrajā spēlē pēc kārtas vienīgās kartītes bija mums, brīžiem pat rupja spēle. Kā to skaidrot un vai tas vispār uztrauc?
- Pārāk ļoti mani tas neuztrauc. No komandas prasu, lai tā būtu aktīvāka un agresīvāka bumbas atņemšanas stadijā. Diemžēl šad tad nokavējam, šad tad pretinieks izrādās ātrāks, kā dēļ esam spiesti pārkāpt noteikumus. Domāju, ka šajā ziņā vēl ir vieta progresam, lai gan spēlējam taktiski pareizi, gan izvēlamies pareizo brīdi, kad iesaistīties bumbas atņemšanā, un labāk nolasām situāciju. Taču nekā traka, ka reizēm, kad nepaspējam, pārkāpjam noteikumus, neredzu.

- Man lielākais pārsteigums bija Tarasova palikšana ārpus pamatsastāva. Kādēļ izvēlējies Elvi Stugli?
- Nometnes sākumā pamatsastāvā Fēru salām gatavojām Elvi Stugli un Mārci Ošu. Taktiski vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, Elvis diezgan labi spēlē bumbas kontrolē un varam kvalitatīvāk uzsākt uzbrukumus – uzskatījām, ka šajā spēlē tas ir diezgan būtiski, lai nodrošinātu uzbrukumu kvalitatīvu uzsākšanu. Plus viņš ir kreilis, kas nebija mazsvarīgi – tieši šeit, spēlējot uz sintētikas. Taču Melnkalnes spēle mums radīja papildus jautājumus, jo patiesībā līdz pēdējam bija izšķiršanās starp Igoru un Elvi. Tāda bija, bet beigu beigās izlēmām, ka mums būs jāspēlē aktīvāk un agresīvāk. Arī Igors nospēlēja 90 minūtes smagā laukumā Melnkalnē, un palikām pie sākotnējā plāna.

- Ja Oša un Stugļa duets bija domāts jau sākumā, kādēļ Melnkalnē viņi kopā nenospēlēja nevienu sekundi? Un, otrkārt, kādēļ priekšroka Ruginam, nevis Jurkovskim?
- Melnkalnē bija izšķiršanās starp to, vai starp šiem diviem spēlētājiem, kurus laidīsim laukumā Fēru salās, sabalansēt minūšu skaitu. Ja minūtes līdzsvarojam, tad trešajam centra aizsargam ir jāspēlē visas 90 minūtes, bet abi pārējie spēlē pa 45 un maina viens otru. Ja mēs viņus izmantotu divatā, tad būtu jāpielāgo situācija un kāds jāpārvērš par ceturto centra aizsargu [lai divi pāri spēlētu pa puslaikam]. Nolēmām, ka ar treniņiem pietiks, lai atstrādātu sadarbības, un ka Melnkalnē Igors spēlēs 90 minūtes, bet Elvis un Mārcis – pa 45 minūtēm. Milzīgu problēmu tajā neredzēju, taču, jā, runājām arī par šo variantu. Rugins? Šajā gadījumā tas bija mentālas dabas jautājums tieši spēlei pret Fēru salām.

- Ar kolēģiem šķita, ka ne pārāk efektīvi spēlēja abi spārni jeb malējie pussargi. Vai nebija domas Jāni Ikaunieku virzīt uz, piemēram, kreiso malu, bet zem uzbrucēja likt Zjuzinu?
- Zjuzinu ļoti efektīvu redzam tieši balsta zonā, jo viņam ir kvalitātes uzbrukuma uzsākšanai, saņemot bumbu un spēlēt vertikālāk, izvēlēties labākos risinājumus. Tāpēc Zjuzins arī palika zemākā pozīcijā. Kā redzējāt, pēc Jaunzema nomaiņas desmitnieka pozīcijā izgāja Ķigurs, bet Jānis Ikaunieks aizgāja uz malu – tiesa, uz labo, nevis kreiso. Var piekrist, ka laukuma malās ne viss izdevās, bet maziņš progresiņš bija arī šajā komponentē, jo arī Melnkalnē ar to bija problēmas. Uzskatu, ka šoreiz spārni nospēlēja labāk. Ja uz spēli uzbrukumā skatāmies kopumā, mums pietrūka kvalitatīvu darbību spārnos, lai uzbrukumā būtu vēl bīstamāki – tas gan.

- Melnkalnē Tobers nospēlēja 45 minūtes, šodien – 67. Kādā stāvoklī ir viņa fiziskā kondīcija, un kāds bija maiņas iemesls? Vai fiziskās gatavības vektors ir uzskatāms par augšupejošu?
- Kristers progresē. Melnkalnē tā pārtraukumā bija plānveida maiņa, lai abus – Toberu un Emsi – gatavotu šai spēlei un skatītos, kurš no abiem ir labāks gatavs un kurš sevi apliecinās labāk. Šodienas spēlē Kristers pats paprasīja maiņu, kad juta, ka viņam ir grūti izturēt. Tā bija nosacīti piespiedu maiņa, taču arī sapratām, ka pie šāda spēles tempa un prasības spēlēt augstu un aktīvi viņam bez spēļu prakses klubā vēl būs grūti izturēt visu spēli. Bijām tam gatavi, un tā arī notika, bet līkne noteikti ir augšupejoša – redzam, ka Kristers uzņem kondīciju, spēles minūtes. Domāju, ka arī dalība trešajā spēlē viņam ir ļoti iespējama.

- Gan pirms turnīra sākuma, gan tā laikā daudz runāts, ka ir jātēmē uz pirmo vietu. Pat uzvarot Fēru salas Rīgā, viss tik un tā būs Fēru salu rokās – divas uzvaras pārējos mačos Fēru salām dos pirmo vietu. Tas nozīmē, ka līdz šim Nāciju līgu esam aizvadījuši nesekmīgi, ja izredzes uzvarēt grupā ir diezgan mazas?
- Skaidrs ir viens – nenodarbosimies ar teoriju rēķināšanu. Kamēr mums vēl būs teorētiskas iespējas cīnīties par pirmo vietu, mēs to darīsim. Skaidrs, ka pirmās spēles, kurās izcīnījām tikai divus punktus, diezgan būtiski ietekmē situāciju turnīra tabulā. Viennozīmīgi gan pirms Nāciju līgas, gan arī šobrīd, kamēr vēl ir teorētiskas izredzes, turpināsim cīnīties par pirmo vietu. Tajā pašā laikā tas nav vienīgais uzdevums, kas mums ir uz šīm astoņām rudens spēlēm, un mums ir būtiski turpināt progresēt spēles ziņā, sastāva stabilitātē u.t.t. Un ar to arī nodarbosimies – katrai spēlei gatavosimies atsevišķi un spēlēsim ar 100%, lai beidzot izcīnītu uzvaru.

- Ja neuzvarēsim grupā, bet komanda, tavuprāt, progresēs un būs pozitīvas iezīmes, tad Nāciju cikls būs uzskatāms par pozitīvu – arī paliekot 2. vietā?
- Man ir grūti spriest. Ja jautā par rezultātu, man nav skaidras atbildes. Domāju, ka šajā situācijā mūsu mērķim Nāciju līgas D līgā būtu jābūt 1. vietai. Neizcīnot pirmo vietu, rezultāts noteikti nevar būt lielisks un pozitīvs. Vai tas būs apmierinošs, tas būs atkarīgs no mūsu spēles kvalitātes. Domāju, redzējāt, ka komanda kopumā progresē un ar katru spēli rāda arvien saturīgāku sniegumu. Pašlaik vēl ir momenti, kuros diezgan būtiski atpaliekam no tā, lai šāda veida spēlēs izcīnītu uzvaras, bet pie tā ir jāstrādā – brīnumi nenotiek.

- Iepriekš daudz runāts par spēlētāju pārliecību, bet kā ir ar galvenā trenera pārliecību – lielajā izlasē tikai neizšķirti, arī U21 izlasē iepriekš ļoti daudz neizšķirtu bez uzvarām?
- Man ar to nav vispār nekādu problēmu, un, laikam atšķirībā no žurnālistiem, par to domāju ļoti maz. Visi treneri par to domā maz – nerēķina sērijas, statistikas un koncentrējas konkrētam darbam pirms spēles, spēlēs, treniņos, analītikā, darbā ar spēlētājiem, motivācijā utt., kur ir tik daudz darāmā, ka domāt par sērijām, pārliecību nav laika. Protams, ka ir pārliecība, ka mēs veicam kvalitatīvu darbu, ir pārliecība par to, ka čaļi progresē, ir pārliecība, ka komanda veidojas kā spēcīgs kolektīvs, komandai rodas ambīcijas. Arī pārliecība, jā. Domāju, ka arī komandai pēc šīm divām spēlēm pārliecības ir vairāk nekā pirms tam.

- Pirms mača minēji, ka 70% bumbas kontroles Fēru salām šoreiz nebija, taču pirmajā puslaikā tālu no tā nebija (63%). Vai tā bija problēma, vai mūsu spēles plānam ilgstoša bumbas kontrole nebija vajadzīga?
- Paskatīsimies, kāda bija bumbas kontrole pēc spēles – domāju, ka otrajā puslaikā to uzlabojām un izlīdzinājām. Jo iespaids no malas, no soliņa – kā jau teicu pēc Maltas spēles – var mazliet atšķirties no tā, kad skatās televīzijas bildi un var redzēt kādas citas nianses. Man nešķita, ka kopumā visas spēles griezumā pretinieki būtu dominējuši bumbas kontrolē – spēlē bija dažādi periodi. Protams, ir būtiski, lai mēs būtu ar bumbu un ar bumbu būtu vairāk. Lai mēs vairāk nonāktu epizodēs, kurās varam apdraudēt pretinieku vārtus, un lai, nokļūstot situācijās, kad esam bez bumbas, pēc iespējas ātrāk to atgūtu. Protams, mūsdienu futbolā tas nav tik izšķiroši, lai bez pārliecinošas bumbas kontroles nevarētu izcīnīt pozitīvu rezultātu, bet mēs gribam būt ar bumbu. Šajās spēlēs gribam būt ar bumbu, un tāds arī bija uzstādījums – spēlēt cieši, spēlēt aktīvi. Pretinieku aizsargi diezgan daudz saspēlējās savā starpā, bet, ja paskatītos, cik bieži viņi bija pārliecinošā bumbas kontrolē mūsu aizsardzības trešdaļā, nedomāju, ka viņiem izdevās viss plānotais.

- Dāvis Ikaunieks palika rezervē. Vai problēma ir viņa spēļu prakse klubā un forma kopumā, vai nepārliecināja tieši sniegums Melnkalnē?
- Viņa sniegums Melnkalnē, manuprāt, bija ar plusa zīmi – paliku apmierināts ar redzēto. Viņa aktivitāte bija ļoti liela, un arī šodien bija izšķiršanās atkarībā no situācijas, vai laižam Mārtiņu Ķiguru vai Dāvi Ikaunieku – tieši tajā brīdī, kad nomainījām labo spārnu. Ņemot vērā situāciju, nolēmām atstāt Cigaņiku un Jāni [Ikaunieku] nobīdīt uz malu. Savukārt spēles beigās, kad redzējām, ka ieiet šādā mačā nemaz nav tik vienkārši, nolēmām vēl nelaist Dāvi uz maiņu un Cigaņikam dot visas 90 minūtes. Andrejs spēles beigās arī vēl bija diezgan aktīvs un varbūt pat aktīvāks nekā spēles sākumā, līdz ar to neredzējām nepieciešamību viņu mainīt. Bet Dāvis [Melnkalnē] parādīja labu sniegumu, un ir ļoti reāli, ka viņš varētu iziet laukumā trešajā spēlē pret Maltu.

1 2 55 komentāri

     [+] [-]

, 2020-10-10 23:18, pirms 3 mēnešiem
Latvija.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-10 23:20, pirms 3 mēnešiem
Pareizajām virzienā? Nopietni? 3 ničas pret,reāli līmeņa vājākiem pretiniekiem gūstot tikai 2 vārtus 3 spēlēs ir pareizais virziens?..

  +1 [+] [-]

, 2020-10-10 23:20, pirms 3 mēnešiem
Nu kaut kad jau mūs salozēs ar Sanmarino. Tos uz papīra būtu jāuzvar, bet kādā pretuzbrukumā var uzrauties!

  +5 [+] [-]

, 2020-10-10 23:23, pirms 3 mēnešiem
Tiešām klauns tas kazakevičs. Izskatās, ka viņam vispār vienalga, varbūt vienreiz vajag padomāt kāpēc zaudē, nevis vienmēr teikt, "aizmirstam šo spēli un gatavojamies nākamajai"

  +7 [+] [-]

, 2020-10-10 23:37, pirms 3 mēnešiem
zaxx rakstīja: Pareizajām virzienā? Nopietni? 3 ničas pret,reāli līmeņa vājākiem pretiniekiem gūstot tikai 2 vārtus 3 spēlēs ir pareizais virziens?..
Pamosties, tas arī ir mūsu līmenis, rezultāti adekvāti!
Slēpts komentārs: crosbijs87
Slēpts komentārs: erikxxl

  -2 [+] [-]

, 2020-10-10 23:56, pirms 3 mēnešiem
Pretinieku taktiku nosaukt nespēj, bumbas kontroles trūkst, spēles plāna kā tāda nav, daļa no sastāva tiek lozēts vai mentāli izvēlēts 3 stundas pirms spēles. eh

  +3 [+] [-]

, 2020-10-11 00:11, pirms 3 mēnešiem
Palabošu, ka dzelteno saņēma arī fērietis Nattestad.

  +6 [+] [-]

, 2020-10-11 00:21, pirms 3 mēnešiem
Nebiju sen skatījies LV izlases spēlli, bet tas, ko redzēju šodien, man patika.
Izlase spēlē agresīvi, presingojot pa visu laukumu. Pretiniekam nav laika turēt bumbu ilgi un domāt, kam atdot to.

Ar šādu spēli nav brīnums, ka ar Maķedoniju bija 1:1. Rezultāts būs.

  -2 [+] [-]

, 2020-10-11 02:13, pirms 3 mēnešiem
Beidzot sakarīgs treneris, kurš droši var vadīt izlasi nakamos 10-12 gadus. Un beidzot ir sajūta, ka šī ir manas valsts vienība. Vēl tikai janolasa daži simti nacionālistu ultras, un tā būda rūks !

  -3 [+] [-]

, 2020-10-11 03:33, pirms 3 mēnešiem
Agresīvs treneris , vajag izteikt brīdinājumu no lff puses , par lauzto krievu valodu!!

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 04:07, pirms 3 mēnešiem
Tikai nelabojams idiots pēc spēles var smaidīt,it kā būtu nospēlēts neizškirti ar kādu no Pasaules grandiem.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 04:34, pirms 3 mēnešiem
Par vienu gan Daiņuks var priecāties,jo Fēru salu izlasi nevadīja legendārais dāņu treneris Olsens.Tad nu gan bēdīgi klātos.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-11 06:59, pirms 3 mēnešiem
Progresējam ... uzvaras būs ...
Atceramies, ka mēs spēlējam furbola padibeņu grupā. Apakšā.
Tur trijās spēlēs ir iesisti divi vārti. Kazakeviča optimisms iespārda.

Protams, Maltu nevar neuzvarēt. Un tad tiks šauts salūts, blieztas fanfaras. Bet realitāte ta ir kāda?

OK, novelsim vainu uz futbolistu trūkumu, bet pats Kazakevičs ilgus gadus bija LFF funkcionārs un piedalījās futbola sistēmas veidošanā. Tad kādu vektoru viņš var iedot spēlētājiem??

  +1 [+] [-]

, 2020-10-11 07:10, pirms 3 mēnešiem
JoKaLeMeNe rakstīja: Progresējam ... uzvaras būs ...
Atceramies, ka mēs spēlējam furbola padibeņu grupā. Apakšā.
Tur trijās spēlēs ir iesisti divi vārti. Kazakeviča optimisms iespārda.

Protams, Maltu nevar neuzvarēt. Un tad tiks šauts salūts, blieztas fanfaras. Bet realitāte ta ir kāda?

OK, novelsim vainu uz futbolistu trūkumu, bet pats Kazakevičs ilgus gadus bija LFF funkcionārs un piedalījās futbola sistēmas veidošanā. Tad kādu vektoru viņš var iedot spēlētājiem??
vēl viena sezona pagraba līgā ir pareizais virziens. kur gan citur uzvaras varētu sagaidīt. Un smagu zāģu nebūs
labi, ka UEFA neuzņem visus gribētājus no pundurvalstīm, tad i D līga varētu kļūt par neaizsniedzamu barjeru
Slēpts komentārs: strops

  +1 [+] [-]

, 2020-10-11 07:48, pirms 3 mēnešiem
Spéle patika. Progress ir, puiśi cînãs. Galvenais beidzot mums ir komanda kuru var saukt par Latvijas nacionãlo izlasi, kurã spélé latvieśi . Ja agrãk bija vienalga, kã nospélés komandu, kurã nebija nekas latvisks, tad tagad ir par ko lîdzijust.

  +9 [+] [-]

, 2020-10-11 08:48, pirms 3 mēnešiem
Ir daudz labāk, nekā pirms gada vai diviem!

Pirms kritizējat - atceraties, no kurienes mēs nākam! Vēl nesen izlase bija pilna ar veciem ģediem, kuriem viss laukumā notiekošais bija "po...", un 0-2 pret Farērām bija objektīvs rezultāts.

Tagad ir izveidots jaunu un centīgu spēlētāju kodols un sāk veidoties komandas raksturs!

     [+] [-]

, 2020-10-11 09:42, pirms 3 mēnešiem
emox rakstīja: Par vienu gan Daiņuks var priecāties,jo Fēru salu izlasi nevadīja legendārais dāņu treneris Olsens.Tad nu gan bēdīgi klātos.
Pag, nesapratu - Olsens iepriekš vadíja Fēru salas, bet tas jau nav tas Olsens, kurš vadīja padsmit gadus Danijas izlasi. Jā, Olsens, bijušais Fēru salu treneris bija Dānijas izlases kapteInis EURO 92, bet ar ko viņš leģendārs kā treneris?
Slēpts komentārs: tufijs1984

  +6 [+] [-]

, 2020-10-11 10:51, pirms 3 mēnešiem
Manuprāt, ejam pareizajā virzienā - neaizmirstot par rezultātu prasīšanu -, jādod laiks. Pēc šīm divām spēlēm loģiski būtu, ja Malta tiktu uzveikta. Pret fēriešiem labi izskatījās Ikaunieks (domāju, izlases līderis, ap viņu jāveido komanda), Uldriķis, Zjuzins, Savaļnieks strādāja par diviem (nesaprotu, kādēļ Jaunzemu, kurš Virslīgā nav nopelnījis nevienu rezultativitātes punktu, laiž laukumā, jau otro spēli - gan Maltā, gan vakar - neko neparāda), Cigaņiks, var piekrist, labāk spēlēja mača beigās, labi uznāca uz maiņu Ķigurs. Vāji nospēlēja Jaunzems, Stuglis, kaut ir ieguvums, jo labi spēlē ar bumbu un ir kreilis, aizsardzības darbībās neuzrunā (labāks ir Tarasovs). Rugins bija nepiemērots šai spēlei - vāji pieslēdzās uzbrukumiem. Jāizceļ vēl divi momenti, kuri varēja izšķirt spēli mums par labu, - Rugins labi ieskrēja, ar bumbu virzījās vārtu virzienā, bet novēloti neuzsita, kā arī jau kompensācijas laikā Ķigurs varēja sist, bet pārvadījās. Par pārējiem uz maiņu uznākošajiem nav ko teikt - par maz laika bija.
Domāju, labas izredzes izcīnīt pirmo uzvaru pret Maltu!

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 10:54, pirms 3 mēnešiem
spēle vēl ciešami, bet trenera komentāri - bēdīgi, nelasa laukumu.

acīmredzami Fēras bija labāk organizēta spēle, bet 2.puslaikā pragmatiski iesēdās aizsardzībā, lai noturētu viņiem ļoti labo rezultātu

  +6 [+] [-]

, 2020-10-11 11:09, pirms 3 mēnešiem
Protams, ka ir pārliecība, ka mēs veicam kvalitatīvu darbu, ir pārliecība par to, ka čaļi progresē, ir pārliecība, ka komanda veidojas kā spēcīgs kolektīvs, komandai rodas ambīcijas. Arī pārliecība, jā. Domāju, ka arī komandai pēc šīm divām spēlēm pārliecības ir vairāk nekā pirms tam.

Kaut kā negribās piekrist šim Daiņa teiktajam.Par kādu pārliecību var būt runa,ka pret šobrīd līdzvērtīgām pretiniecēm,nespējam uzvarēt nevienu maču?Uzvaras būs,saka Dainis.protams būs.Tikai jautājums viens.Vai uzvara,teiksim pret tādu Maltu,kaut ko izmainīs?Kā esam pagrabā,tā arī paliksim pagrabā,jo jāuzvar turnīrs ,lai progresētu un spēlētu nedaudz augstākā līmenī,nevis jāmīņājās uz vietas,kā to pašreiz dara Latvijas izlase Daiņa vadīta.Viss pārējais ir bla,bla,bla.Diemžēl

  +2 [+] [-]

, 2020-10-11 11:16, pirms 3 mēnešiem
tufijs1984 rakstīja: Neko vairāk par "nožēlojami" es nevaru pateikt.
paškritika- laba lieta

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 11:23, pirms 3 mēnešiem
Trenera pēcspēles analīze neatstāja pašu dziļāko iespaidu: dažas atbildes sākas ar domu graudiem: Man par to ir grūti spriest, mani tas neuztrauc, man ar to nav nekādi problēmu. Spēle cerīga, bet turnīra tabula strīdās ar treneri.

  +5 [+] [-]

, 2020-10-11 12:48, pirms 3 mēnešiem
Jurģis Kalns arī sagaidīja uzvaru Virslīgā pēc divdesmit spēlēm...
😎
Gaidīsim!

  -2 [+] [-]

, 2020-10-11 13:18, pirms 3 mēnešiem
Kad šim kadram bija kāda uzvara?
Slinkums meklēt, jo tādu tak nav...

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 13:56, pirms 3 mēnešiem
specha rakstīja: paškritika- laba lieta
Diemžēl, tā nedz federācijai, nedz izlases vadībai nepiemīt...

  +3 [+] [-]

, 2020-10-11 14:46, pirms 3 mēnešiem
Saprotu,ka spēlējam D grupā un pretinieki ir atbilstoši ,bet manuprāt ,mēs beidzot cenšamies spēlēt ,kautko veidot ... Jā neizdodas vis kā gribētos, bet paskatieties kados klubos spēlē mūsu un kādos pretinieku spelētāji , diemžēl salīdzinājums nebūs mums par labu .
Tiek veidots jauns izlases modelis (himnas laikā pieķēru sevi pie domas,ka tik daudz latviešu čaļu futbola izlasē neatceros) un mums jabūt pacietīgiem,jādod laiks!

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 15:08, pirms 3 mēnešiem
Jawa rakstīja: Saprotu,ka spēlējam D grupā un pretinieki ir atbilstoši ,bet manuprāt ,mēs beidzot cenšamies spēlēt ,kautko veidot ... Jā neizdodas vis kā gribētos, bet paskatieties kados klubos spēlē mūsu un kādos pretinieku spelētāji , diemžēl salīdzinājums nebūs mums par labu .
Tiek veidots jauns izlases modelis (himnas laikā pieķēru sevi pie domas,ka tik daudz latviešu čaļu futbola izlasē neatceros) un mums jabūt pacietīgiem,jādod laiks!
Mēs te runājam par 50t valsti vai par 5mlj valsti?

     [+] [-]

, 2020-10-11 15:10, pirms 3 mēnešiem
Mēs cenšamies, bet paskaties kādos klubos spēlē farērieši
Kas par zaudētāja domāšanu

  -1 [+] [-]

, 2020-10-11 15:35, pirms 3 mēnešiem
spēlējam ar pundurvalstīm.... un pie tam vai līdzīgi... vai piemēram pret fēru salām uz LV lielāks... tās ir šausmas...
Varbūt vienkārši vēl atmiņā ir, kad uzveicām Turciju, un tikām uz eiropas finālturnīru.... un tur tiešām cienīgi pret grandiem spēlējām....
tagad spēlējot pret tādām valstīm jāsaka ka uz pareizā ceļa????? kad 3 spēlēs 2 vārti un nevienas uzvaras??????
Nav LV arī tik maza utt nav vienmēr sevi jānoliek... esam eiropā... paskatamies uz to pāšu Šveici..... ne stipri lielāka.... bet salīdzināt pat nevaram.... tas butu tas pats ja salīdzinātu lāci ar skudru kas lielāks
Kauns.... Kauns... Kauns....
SPorti, kur desmitiem, varbūt pat 100x mazāks finansējums var būt starp TOP pasaulē.... a šeit miljoni naudas izsviesti un spēlējam kā???????? Kur tā sistēma???? Kur tā nauda???? nekooooooooo neredz pilnīgi.... 0

  -4 [+] [-]

, 2020-10-11 15:37, pirms 3 mēnešiem
Ko sitais tirlins pipe?

  +3 [+] [-]

, 2020-10-11 15:38, pirms 3 mēnešiem
intars128 rakstīja: spēlējam ar pundurvalstīm.... un pie tam vai līdzīgi... vai piemēram pret fēru salām uz LV lielāks... tās ir šausmas...
Varbūt vienkārši vēl atmiņā ir, kad uzveicām Turciju, un tikām uz eiropas finālturnīru.... un tur tiešām cienīgi pret grandiem spēlējām....
tagad spēlējot pret tādām valstīm jāsaka ka uz pareizā ceļa????? kad 3 spēlēs 2 vārti un nevienas uzvaras??????
Nav LV arī tik maza utt nav vienmēr sevi jānoliek... esam eiropā... paskatamies uz to pāšu Šveici..... ne stipri lielāka.... bet salīdzināt pat nevaram.... tas butu tas pats ja salīdzinātu lāci ar skudru kas lielāks
Kauns.... Kauns... Kauns....
SPorti, kur desmitiem, varbūt pat 100x mazāks finansējums var būt starp TOP pasaulē.... a šeit miljoni naudas izsviesti un spēlējam kā???????? Kur tā sistēma???? Kur tā nauda???? nekooooooooo neredz pilnīgi.... 0
Citos sporta veidos arī konkurence ir mazāka.
1 2 55 komentāri