Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Latvijas e-futbola izlase pirmajos starptautiskajos mačos piedzīvojusi zaudējumus

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Pirmdien, 9. martā, Latvijas e-futbola izlase debitēja starptautiskās UEFA sacensībās. UEFA eEuro 2020 kvalifikācijā Latvijas e-izlasi pirmdienas vakarā pārstāvēja Nikolajs Smirnovs. Lai gan ar katru nākamo maču sniegums bija aizvien labāks, rezultāts ugunskristībās bija negatīvs.

Kā zināms, Latvija ielozēta A grupā ar Angliju, Serbiju, Albāniju un Spāniju. Pirmajā spēļu dienā komandas aizvadīja viena apļa turnīru, tiekoties pa reizei katra ar katru. Katrā duelī tika aizvadīti pa diviem PES ("Pro Evolution Soccer") mačiem, kuru rezultāti tika summēti. Pirmajā duelī ar Anglijas e-futbola meistaru Nikolajs Smirnovs divu maču summā zaudēja 1:7. Vēsturiskie pirmie vārti tika gūti ar Andreja Cigaņika virtuālo dubultnieku. Otrajā duelī ar Serbiju 1:4, vienam mačam beidzoties neizšķirti 1:1.

Visspraigākais duelis sanāca ar Albāniju. Divu PES maču summā minimāls zaudējums 2:3. Ar identisku rezultātu beidzās arī duelis pret Spānijas e-futbola meistaru. Līdz ar to - pirmajā aplī Latvijas e-futbola izlasei neizdevās uzvarēt nevienu divmaču dueli.

23. martā A grupā tiks aizvadītas otrā apļa spēles. Sacensību reglaments paredz, ka vismaz viens divmaču duelis jāaizvada arī otram izlases dalībniekam, tā ka 23. martā Latvijas krāsas starptautiskajā arēnā aizstāvēs arī Aleksejs Pavlovs.

Desmit kvalifikācijas grupu uzvarētāji nopelnīs ceļazīmi dalībai finālturnīrā, savukārt otro vietu ieguvēji 4. un 11. maijā piedalīsies papildu atlases kārtā, kur desmit komandas tiks salozētas divās apakšgrupās pa piecām katrā. Šajās grupās spēles tiks aizvadītas pēc identiska principa kā pirmajā atlases kārtā, bet finālturnīram kvalificēsies katras grupas trīs labākās izlases.

Finālturnīrs 9. un 10. jūlijā norisināsies Londonā.

Iepriekš Latvijas nacionālajā atlasē par labākajiem "Pro Evolution Soccer 2020" spēlētājiem kļuva Aleksejs Pavlovs no Stopiņiem un Nikolajs Smirnovs no Rīgas. Šis Latvijā bija pirmais šāda līmeņa e-futbola turnīrs, un šobrīd jau zināms, ka šādas atlases norisināsies katru gadu.

KONAMI futbola simulācijas spēlē "eFootball PES 2020" iekļautā Latvijas nacionālā futbola izlase ir ar pilnībā licencētām spēļu formām, emblēmām un spēlētājiem, kā arī spēlētāju fiziskie dotumi – augums, svars un vizuālie tēli – ir pietuvināti realitātei.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12509/latvijas...

  -1 [+] [-]

, 2020-03-10 14:17, pirms 3 nedēļām
Viss normàli, gluži kā vilkiem pienākas. Tiesa, pat labs spēlētājs ar šitādu izlasi neko neuzvarēs!!!

Jēdzīgāk nebūtu, ka viņi var izvēlēties ar kādu izlasi/klubu aizvada spēles???

  +3 [+] [-]

, 2020-03-10 14:22, pirms 3 nedēļām
Tak tur jau neviens speletajs pa vartiem nevar uzsist. 😁

     [+] [-]

, 2020-03-10 14:26, pirms 3 nedēļām
Cik skatītāju klātienē vēroja?

  +2 [+] [-]

, 2020-03-10 14:33, pirms 3 nedēļām
Kā tur īsti ir - Latvijas izlases virtuālie futbolisti ir ieprogrammēti ar ierobežotākām spējām nekā pārējo izlašu spēlētāji (atbilstoši reālajam līmenim) vai arī viss atkarīgs no džoistika vadītāja?

Jautājums pilnīgi nopietni, bez sarkasma.

     [+] [-]

, 2020-03-10 14:48, pirms 3 nedēļām
Just like in simulations

  +1 [+] [-]

, 2020-03-10 15:13, pirms 3 nedēļām
Nedaudz kožu tēmu par virtuālo pasauli ,īpaši FIFA un PES. Tapēc šķiet kaut kā negodīji , ja vienam ir jāspēlē ar Latviju pret Anglijas izlasi , tur "overall" ir ļoti atškirīgi.
Ja turnīra mērķis ir uzzināt spēcīgāko izlasi no virtuālās spēles tad ok , bet ja tomēr meistarīgāko spēlmani tad jau vajadzētu līdzīgas komandas iedalīt un tad ,lai kapā.
P.S visu cieņu par rezultātu pret Spānijas izlasi 2:3 divu spēļu summā , ļoti cienījami.

  +3 [+] [-]

, 2020-03-10 15:18, pirms 3 nedēļām
Kaut kāda tufta un par šito jāraksta SC?

     [+] [-]

, 2020-03-10 16:01, pirms 3 nedēļām
Damokla zobens rakstīja: Kā tur īsti ir - Latvijas izlases virtuālie futbolisti ir ieprogrammēti ar ierobežotākām spējām nekā pārējo izlašu spēlētāji (atbilstoši reālajam līmenim) vai arī viss atkarīgs no džoistika vadītāja?

Jautājums pilnīgi nopietni, bez sarkasma.
https://www.gamesatlas.com/pes-2020...
https://www.gamesatlas.com/pes-2020...
latvijas komandas reitings ir 58,67, Anglijas 83,67. Īpasi nav sanācis spēlēt PES, bet EA un 2K analogos - NBA live, NBA 2K, NHL un Fifa sērijās tāds reitinga atšķirīgums ir daudz. Protams, spēlējot pret datoru, labam spēlmanim tas nebūtu šķērslis, bet ja spēlē 2 līdzīga līmeņa cilvēki - tas ir kā sākt spēli jau zaudējot/ dodot pretiniekam handikapu.

     [+] [-]

, 2020-03-10 16:12, pirms 3 nedēļām
Damokla zobens rakstīja: Kā tur īsti ir - Latvijas izlases virtuālie futbolisti ir ieprogrammēti ar ierobežotākām spējām nekā pārējo izlašu spēlētāji (atbilstoši reālajam līmenim) vai arī viss atkarīgs no džoistika vadītāja?

Jautājums pilnīgi nopietni, bez sarkasma.
Gan, gan. Kā arī tu saki - sliktāk vērtētie spēlētāji ir ar ierobežotākām spējām. Gluži kā īstenībā Messi nebūs tik labs sitiens kā Ronaldu, bet Ronaldu tikmēr nebūs tik labs dribls kā Mesi. Tikmēr kaut kādam Cigaņikam iespējams nekas nebūs tik labs kā viņiem abiem. Tāpēc spēlēt ar Latviju pret, piemēram, Angliju mūsējiem ir milzīgs disadvantage.
Bet arī personīgā prasme ir svarīga, piemēram, es nevienu no viņiem pat ar Barcelonu pret Mettu neuzvarētu.

Īsāk sakot, katra video spēlētāja individuālo prasmi var reizināt ar izmantotās komandas līmeni. Piemēram, šajā turnīrā visi visticamāk ir līdzīgā 6-8 līmenī, bet savukārt Latvijas komandas līmenis būtu max 3, kamēr Anglijai 9.

     [+] [-]

, 2020-03-10 16:23, pirms 3 nedēļām
Nedaudz neticās, ka nav k-kāda overall reitingu izlīdzināšana starp izlasēm. Tad jau tur ir nepārvarams disadvantage tad, taisni brīnos kā tik cienīgi pret Spāniju tad nospēlēts.

     [+] [-]

, 2020-03-10 16:58, pirms 3 nedēļām
vot laiki pienākuši, videospēles tagad ir "sports"

     [+] [-]

, 2020-03-10 17:02, pirms 3 nedēļām
@varenais eksperts.

Iespējams, čalis no Spānijas ir kaut kāds nūbs.