Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Stuglis: "Nīderlande ir fiziski spēcīgāka - mēs spēlējam kā varam, viņi kā grib"

Stuglis: "Nīderlande ir fiziski spēcīgāka - mēs spēlējam kā varam, viņi kā grib"

Ingars Sarmis Stuglis un Eduards Emsis
Foto: LFF.lv

U-21 izlase

Latvijas Futbola federācija (LFF) sagatavojusi video intervijas ar spēlētāju Ingaru Sarmi Stugli un galveno treneri Daini Kazakeviču pēc Latvijas U-21 izlases zaudējuma EČ kvalifikācijas mačā Nīderlandē (0:3).

Ingars Sarmis Stuglis: "Zaudējums 0:3. Gaidījām, ka būs grūta spēle un tāda tā, protams, arī bija. Bija jau pieredzes pēc spēles Anglijā - plus mīnus vienāda līmeņa komandas. Rezultāts tieši tāds pats un spēle arī bija līdzīga - pretinieks dominēja, mums momentu pa lielam nebija, tikai pāris pusmomenti. Ko vairāk teikt... viņi ir fiziski spēcīgāki. Mēs spēlējam kā varam, viņi kā grib. Tur tā atšķirība."

"Pirmajā puslaikā vairāk spēlējām centrā, spēlējām augstāk. Uzbrucēji Ņikita [Ivanovs] un Cigaņiks bija augstāk, mēs ar Emsi arī nedaudz piespiedām. Otrajā puslaikā vairāk nosēdāmies - vairāk cerējām uz pretuzbrukumiem un varbūt tāpēc noturējām pretiniekus. Bet bija jau 0:3 - viņi īpaši arī vairs neskrēja pēc ceturtajiem un piektajiem vārtiem, īpaši nebija jēgas. Ko varam paņemt no šodienas zaudējuma? Ir jāmācās, ka mēs nevaram uzvarēt, tikai spēlējot futbolu - vajag vairāk cīņas, vairāk viltības. Meistarības ziņā mēs, protams, esam daudz vājāki, tāpēc jādomā citi veidi, kā uzvarēt."

Dainis Kazakevičs: "Domāju, ka kopumā spēles rezultāts un spēles gaita diemžēl atainoja starpību spēles līmenī. Ne visai veiksmīgi mums padevās pats spēles sākums - gan tādēļ, ka neizdevās nospēlēt pietiekami cieši pret pretinieku centra pussargiem un tika iedotas pietiekami daudz iespējas saņemt bumbas starp līnijām. Diezgan būtiski spēles gaitu ietekmēja pirmie ielaistie vārti - pat ne tādā ziņā, ka tas pamainītu spēles sižetu, bet to, kādā veidā mēs varam veidot savu pretspēli. Pie 0:0 tomēr daudz citādākas situācijas veidojas, nekā tas ir pie 0:1 vai 0:2. Slikti, ka tika ielaisti pirmie divi vārti diezgan vienkāršā veidā - abās epizodēs bija rupjas individuālās kļūdas. Skaidrs, ka pret tādu pretinieku kā Nīderlande mēs to nevaram atļauties, pretinieks ir spējīgs to izmantot.

Spēles turpinājumā tāpat izpaudās pretinieku individuālā līmeņa pārākums. Ne velti šie spēlētāji spēlē laba līmeņa līgās. Un neveiksmīgais spēles sākums mums laupīja reālas izredzes pacīnīties par pozitīvu rezultātu. Lai gan iespēju robežās, kad pretinieku darbības mums ļāva veidot pretuzbrukumus, mēs to centāmies darīt - izveidojām pāris nesliktus pretuzbrukumus, bija arī divi reāli vārtu gūšanas momenti. Viens no tiem bija bīstams sods, ko diemžēl neizdevās kvalitatīvi izpildīt un viens Raivim Andrim Jurkovskim, un, manuprāt, tādi vārtu gūšanas momenti ir jārealizē. Bet tā ir problēma arī individuālajā meistarībā, kurā mēs atpaliekam.

Ja izdarīt kopsavilkumu, tas, ko varam paņemt no šīs spēles, pirmkārt, ir taktiskās lietas, kurās mums jāpieliek, lai mēs varētu pietuvoties tādam spēles ritējumam, kurā mums tomēr ir reālākas izredzes pacīnīties par punktu, trim punktiem. To, protams, nav vienkārši izdarīt, jo a priori komandu līmeņa starpība ir liela. Tas, ko varam ar plusa zīmi pateikt, ir, ka komanda otrajā puslaikā parādīja raksturu. Pat pie grūtas situācijas, kad pretinieks dominē, ir 0:3 un bijis neveiksmīgs pirmais puslaiks, puiši spēja pielikt savā spēlē, kļuva agresīvāki, spēja izveidot pretuzbrukumu momentus, iespēju robežās pēc situācijas centās spēlēt arī diezgan augstu, lai piespiestu pretinieku kļūdīties. To noteikti var izcelt ar plusa zīmi."

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/pg/futbols...

  +1 [+] [-]

, 2017-10-07 05:33, pirms 10 mēnešiem
Par tādiem vārdiem tev jābeidz spēlēt futbols.mazas meitenes atbilde.zaudētāja politika iekalta.Ir jāspēlē,lai uzvarētu..nevis jāvaimanā!

  -1 [+] [-]

, 2017-10-07 06:03, pirms 10 mēnešiem
Pilnīgi piekrītu Kenazam.

  +3 [+] [-]

, 2017-10-07 07:36, pirms 10 mēnešiem
Fiziski?Tad jau pilnīgi pašu vaina!Meistarība,talants jā,fiziskais gan pašiem vienkārši jātrenējas!

  +1 [+] [-]

, 2017-10-07 08:08, pirms 10 mēnešiem
Nu ja nevar iemācīties apstādināt bumbu, apstrādāt bumbu, apstrādāt, atdot piespēli, pa vārtiem uzsist. Tad jāvar vismaz skriet. Pat pat skriet par grūtu. Kas tie par memļakiem, vēl jo vairāk, ka tie jau ir vai gatavojas kļūt par Profesionāliem sportistiem 😂😂😊😂😂

     [+] [-]

, 2017-10-07 08:39, pirms 10 mēnešiem
tas tik pierāda to ka nav valsts vai klubu sistēmas ko darīt vecumā no 16-21gadam! līdz 16 visos sporta veidos esam līdzīgi, bet kad jātop par profiņiem tad nav ne treneru ne naudas, bet bez šiem diviem nekas tālāk nenotiek!

     [+] [-]

, 2017-10-07 09:13, pirms 10 mēnešiem
Fiziskais ir mazākā bēda par ko uztraukties.

     [+] [-]

, 2017-10-07 09:16, pirms 10 mēnešiem
Vispār par ko bazars ! Izsauc uz izlasi 18 gadīgu mazu tīneidžeru Grīnbergu un grin lai ir fiziskais?! Da viņam vēl poe saviem gadiem sevi ir jāpierāda, nevis atkal avansā jādod iespēja ! Kad vienreiz beigsies šis murgs ap skonto audzēkņiem !

     [+] [-]

, 2017-10-07 10:50, pirms 10 mēnešiem
Alpaville rakstīja: Fiziski?Tad jau pilnīgi pašu vaina!Meistarība,talants jā,fiziskais gan pašiem vienkārši jātrenējas!
tur jau tā lieta, ka var teikt, ka meistarība nepietika vai taktiski apspēlēja, tur vēl var teikt, ka mums nav tādu apstākļu, lai tas būtu līmenī. Bet fizuhu var trenēt visās malās - pie skolām ir stadioni, te pat ir meži, Jūrmala. Katru dienu var iet skriet, vajag tik gribēt. Pie tam Youtube var viegli sameklēt dažādus vingrinājumus, lai tas process būtu dažāds un interesants.

Tev jābūt autorizētam,