Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Tatriks tiesās Eiropas U17 čempionāta finālturnīrā

Ints Megnis
Ints Megnis

Tatriks tiesās Eiropas U17 čempionāta finālturnīrā
Nīderlandes U17 izlase priecājas pēc triumfa 2018. gada Eiropas čempionātā. Foto: UEFA

Latvijas pārstāvis Raimonds Tatriks saņēmis nozīmējumu pildīt tiesneša asistenta pienākumus Eiropas čempionāta finālturnīrā U17 izlasēm, kas no 3. līdz 19. maijam norisināsies Īrijā.

Darbam finālturnīrā nozīmēti kopumā astoņi galvenie tiesneši no Dānijas, Lietuvas, Maltas, Norvēģijas, Polijas, Skotijas, Slovēnijas un Ukrainas, bet līdzās Raimondam Tatrikam tiesneša asistenta pienākumus veiks vēl 11 Albānijas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Fēru salu, Somijas, Islandes, Kosovas, Kazahstānas, Luksemburgas, Slovākijas un Velsas pārstāvji.

Eiropas čempionāta finālturnīrā U-17 izlasēm sacentīsies 16 valstsvienības.

Tatriks, kuram ir FIFA tiesneša asistenta licence, starptautiskās karjeras laikā strādājis UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs, UEFA Jauniešu līgā, Eiropas U-17 un U-21 čempionātu kvalifikācijas mačos, kā arī UEFA Nāciju līgā.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/11776/raimonds...