Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Ronaldinju: "Pases saņēmām kā dāvanas. Bijām pārsteigti, ka tās ir viltotas"

Rolands Eliņš

Ronaldinju: "Pases saņēmām kā dāvanas. Bijām pārsteigti, ka tās ir viltotas"
Ronaldinju. Foto: AFP/Scanpix

Bijusī futbola superzvaigzne Ronaldinju pēc vairāk nekā mēneša pavadīšanas Paragvajas cietumā publiski izteicies par savu situāciju, noliedzot vainu un atbalstot patiesības noskaidrošanu šajā lietā.

Ronaldinju un viņa brālis Robertu Paragvajas cietumā pavadīja 32 dienas pēc tam, kad tika aizturēti par robežas šķērsošanu ar viltotām pasēm. Pirms 20 dienām abi tika izlaisti no cietuma un viņiem noteikts mājas arests, ko viņi pavada viesnīcā, gaidot tiesu, kuras datums vēl nav noteikts koronavīrusa dēļ.

Ronaldinju pēc apcietinājuma sniedzis savus pirmos publiskos komentārus, piekrītot intervijai vietējās televīzijas ABC ēterā.

„Nonākšana cietumā bija smags trieciens,” teica Ronaldinju, bijusī Brazīlijas izlases un „Barcelona” superzvaigzne. „Nekad nebiju iztēlojies, ka nonākšu šādā situācijā. Visu savu dzīvi biju vēlējies sasniegt futbola augstāko līmeni, lai ar savu spēli radītu prieku. Ceru, ka no mūsu liecībām tiesībsargi varēs izmantot visu nepieciešamo un mēs varēsim šai lietai likt punktu.”

Ronaldinju pastāstīja, ka Paragvajā ieradies, lai piedalītos grāmatas atklāšanas ceremonijā un tiešsaistes kazino atklāšanā. Valstīs viņš un viņa brālis ieradās ceturtajā martā, kad tika konstatēts, ka viņu personu apliecinošie dokumenti ir viltoti. Ronaldinju apgalvo, ka par to nav zinājis, jo pasi saņēmis kā dāvanu no vietējā uzņēmuma.
„Mēs bijām ļoti pārsteigti, kad atklājās, ka mūsu dokumenti nav legāli,” sacīja Ronaldinju. „Kopš tā brīža mūsu mērķis bija sadarboties ar varas iestādēm, lai palīdzētu noskaidrot visus faktus. Mēs esam izskaidrojuši visu, ko vien varējām, un visu, kas no mums tika prasīts.”

Ronaldinju pateicās Paragvajas iedzīvotājiem par viesmīlību, ar ko sastapies, taču pauda vēlmi atgriezties mājās, kur jau tā valda nedrošība koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Izmantotie resursi:
https://global.espn.com/football/br...

     [+] [-]

, 2020-04-28 14:56, pirms 3 mēnešiem
pajoliņi

     [+] [-]

, 2020-04-28 20:44, pirms 3 mēnešiem
Uzņēmums? Uzņēmums dāvina pases, nevis valdība? Tad tās vnk kā simbolisks žests, kā mums te var dabūt fake tiesības, kā reklāmas kartiņas autoskolām
Un vispār, kam viņiem Paragvajas pases, ar savējām iekšā nelaiž?

     [+] [-]

, 2020-04-28 21:44, pirms 3 mēnešiem
Raitcha rakstīja: Uzņēmums? Uzņēmums dāvina pases, nevis valdība? Tad tās vnk kā simbolisks žests, kā mums te var dabūt fake tiesības, kā reklāmas kartiņas autoskolām
Un vispār, kam viņiem Paragvajas pases, ar savējām iekšā nelaiž?
Ronaldinjo valdība uzlika banu izbraukšanai no Brazīlijas, jo bija saņēmis pāris miljonu sodu par kaut kādiem vides pārkāpumiem vai kaut ko tamlīdzīgu. Sodu nebija nomaksājis.