Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Latvijas pludmales futbola izlase uzvar Igauniju

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas pludmales futbola izlase uzvar Igauniju
Latvijas pludmales futbola izlases spēle ar Igaunija. Foto: LFF

Latvijas pludmales futbola izlase svētdien Pērnavā pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:2 apspēlēja Igaunijas valstsvienību.

Ar precīziem sitieniem šajā mačā Latvijas izlases rindās izcēlās Agnis Pūpols, Renārs Pastars un komandas kapteinis Sergejs Vasiļjevs. Lielisku sniegumu šajā spēlē rādījis arī valstsvienības vārtsargs Aivis Poklikajevs.

Vasarā Latvijas pludmales futbola izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Lietuvu. Pirmajā mačā 14. jūlijā tika svinēta uzvara ar rezultātu 5:3, savukārt atbildes spēlē papildlaikā ar rezultātu 5:4 pārāki izrādījās lietuvieši.

Latvijas pludmales futbola izlases darbība tika atjaunota vien pirms pirmās spēles ar Lietuvu. Par valstsvienības galveno treneri tika apstiprināts pašreizējais RTU/"Beerhouse No1" komandas treneris Andrejs Baumanis, kuram šajā amatā asistē Vitolds Masalis. Iepriekš Latvijas izlase oficiālās starptautiskajās sacensībās pludmales futbola spēlēja laika posmā no 2008. līdz 2014. gadam. Ar nenoteiktu regularitāti pludmales futbola izlase sapulcējās arī pēc tam, lai startētu dažādos neoficiālos turnīros un pārbaudes spēlēs Latvijā un ārzemēs. Pērn Latvijas izlase divās pārbaudes spēlēs ar identisku rezultātu 4:3 pieveica Lietuvas komandu.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/11170/latvijas...