Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Mihailovičs saslimis ar Covid-19, "Parma" atlaiž komandu uz augšu pacēlušo galveno treneri

Rolands Eliņš

Mihailovičs saslimis ar Covid-19, "Parma" atlaiž komandu uz augšu pacēlušo galveno treneri
Siniša Mihajlovičs. Foto: LaPresse/Scanpix

Itālijas A Sērijas kluba „Bologna” galvenais treneris Siniša Mihailovičs, kurš nesen atguvās no smagas slimības, ir saslimis ar Covid-19. Klubs ziņo, ka viņš atrodas pašizolācijā un ir bez Covid-19 simptomiem. Savukārt „Parma” apstiprinājusi, ka no galvenā trenera amata atlaidusi Roberto d`Aversu, kurš trīs gados komandu aizveda no Itālijas trešās līgas līdz A Sērijai.

51 gadus vecā Mihailoviča inficēšanos ar Covid-19 apstiprināja „Bologna” vienība. Tiek norādīts, ka viņš neizjūt slimības simptomus, taču saskaņā ar Itālijas varas iestāžu noteikto kārtību pavadīs pašizolācijā nākamās divas nedēļas. Visai „Bologna” jauniešu komandai Covid-19 testi savukārt bija negatīvi, kamēr pirmā komanda un kluba personāls testus veiks rītdien.

Mihailovičs iepriekšējā sezonā aizveda „Bologna” līdz 12. vietai A Sērijā, neskatoties uz to, ka šajā laikā turpināja ārstēties no leikēmijas. Pēc ilgstošām medicīniskām procedūrām viņš pilnībā izveseļojās, taču nesenās slimības dēļ joprojām ir augsta riska zonā Covid-19 sakarā.

Savukārt cits A Sērijas klubs „Parma” paziņojis, ka pārtraucis sadarbību ar galveno treneri Roberto d`Aversu. Kluba paziņojumā vēstīts, ka iepriekšējo nedēļu laikā iepriekšējais trenera entuziasms, motivācija un harmonija ar partneriem klubā ir pazudusi.

D`Averss iepriekšējā sezonā palīdzēja „Parma” tikt pie 11. vietas A Sērijā. Viņš kluba vadību uzņēmās pirms četriem gadiem, kad komanda bankrota dēļ bija izmesta no augstākās līgas un spēlēja Itālijas pēc spēka trešajā līgā. D`Aversa vadībā izdevās ātri pacelties uz augšu un 2018. gadā atgriezies A Sērijā.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/soccer/parma/s...
https://www.espn.com/soccer/bologna...