Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Ibrahīmovičs cīņai pret koronavīrusu ziedo 100 tūkstošus eiro Itālijas slimnīcām

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Ibrahīmovičs cīņai pret koronavīrusu ziedo 100 tūkstošus eiro Itālijas slimnīcām
Publicitātes foto

Zviedrijas futbolists Zlatans Ibrahīmovičs, kurš pārstāv Itālijas A sērijas klubu "Milan", gofundme.com platformā aicina cilvēkus ziedot slimnīcām, kas šobrīd cīnās ar koronavīrusu. Pats sportists noziedoja 100 000 eiro.

Pēdējās diennakts laikā visstraujākais inficēšanās gadījumus skaita pieaugums ar Covid-19 bijis Itālijā, Vācijā un Spānijā, bet visā pasaulē Covid-19 jau konstatēts gandrīz 200 tūkstošiem cilvēku. Saskaņā ar starptautisko veselības aizsardzības organizāciju apkopotajiem datiem Itālijā konstatēti 3500 jauni inficēšanās gadījumi, bet kopējais vīrusa nēsātāju skaits pieaudzis līdz 31 500. Covid-19 arī prasījis 2500 cilvēku dzīvības.

Ibrahīmovičs gofundme.com platformā aicina cilvēkus ziedot slimnīcām, kas šobrīd cīnās ar koronavīrusu. Pats sportists kā pirmais kampaņai, kurai dots nosaukums "Kick the Virus", noziedoja 100 000 eiro.

''Itālija man vienmēr devusi tik daudz, un šajā dramatiskajā brīdī šai valstij, kuru mīlu, vēlos atdot vēl vairāk,'' iesāk Zlatans Ibrahīmovičs. ''Kopā ar cilvēkiem, kas strādā ar mani, nolēmām izveidot līdzekļu vākšanu Humanitas slimnīcām. Tā ir nopietna problēma, un mums ir vajadzīga konkrēta palīdzība, kas attiecas ne tikai uz videoklipu.''

''Paļaujos uz savu kolēģu, visu profesionālo sportistu un to cilvēku devīgumu, kuri vēlas veikt nelielu vai lielu ziedojumu atbilstoši savām iespējām, lai iznīcinātu šo vīrusu. Kopā mēs patiešām varam palīdzēt slimnīcām, ārstiem un medmāsām, kas katru dienu pašaizliedzīgi strādā, lai glābtu mūsu dzīvības. Jo šodien mēs esam tie, kuri viņus uzmundrina.''

''Kopā izsitīsim Koronavīrusu un uzvarēsim šajā spēlē. Un atcerieties - ja vīruss neiet pie Zlatana, tad Zlatans iet pie vīrusa,'' nobeidz Ibrahīmovičs.

Šobrīd (18:30) jau ir saziedots vairāk nekā 130 000 eiro, bet kampaņas mērķis ir savākt vienu miljonu eiro.

Izmantotie resursi:
gofundme.com

     [+] [-]

, 2020-03-18 21:09, pirms 2 nedēļām
Nav tā, ka baigi daudz priekš viņa. Ribery esot 50k ziedojis.

     [+] [-]

, 2020-03-19 08:21, pirms 2 nedēļām
100k ir daudz, ņemot vērā, ka viņam ir citi labdarības fondi.. Plus viņš sāka ziedojumu vākšanu no citiem un lūdz to darīt... Un viņam vsp nebūtu jāziedo, nav nevienam parādā, tā ir brīva labā griba.. Besī šitā dir..ana par to, kas kuram ir daudz... Cik tev ir daudz? Un ciki devi?