Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Ronaldu noliedz, ka pārkāpis karantīnu, Itālijas ministrs viņu aicina nemelot

Rolands Eliņš

Ronaldu noliedz, ka pārkāpis karantīnu, Itālijas ministrs viņu aicina nemelot
Krištianu Ronaldu. Foto: Reuters/Scanpix

Portugāles futbolists Krištianu Ronaldu savos sociālajos tīklos izplatīja noliegumu, ka būtu pārkāpis Covid-19 infekcijas dēļ noteikto karantīnu, par ko viņu apsūdzēja Itālijas sporta ministrs Vinčenzo Spadafora. Spadafora pēc tam publiski krizitēja Ronaldu attieksmi un augstprātību, kā arī aicināja viņu nemelot.

Krištianu Ronaldu pirms Portugāles izlases spēles pret Zviedriju tika konstatēts pozitīvs Covid-19 tests. Ronaldu uzreiz pēc analīžu rezultātu saņemšanas devās pašizolācijā, taču tad nolēma, ka labāk pašizolēsies Itālijā, nevis Portugālē. Viņa atgriešanās Turīnā gan netika sagaidīta viennozīmīgi, tieši tāpat kā iepriekš aizbraukšana no Turīnas, kas notika pāris dienas pirms bija beidzies „Juventus” komandai noteiktais pašizolācijas periods. un Itālijas sporta ministrs Spadofora vakar publiski atzina, ka Ronaldu, visticamāk, ir pārkāpis Itālijā noteikto protokolu.

Ronaldu uz to šodien atbildēja savos sociālajos tīklos, pavēstot, ka viņš nekādus noteikumus ar atgriešanos Itālijā nav pārkāpis. „Tie ir meli,” rakstīja Ronaldu. „Visu laiku uzturos mājās, sauļojos, gaidu, kad paies dienas. Mana ģimene ir citā mājas stāvā, mēs neesam kontaktpersonas. Atgriezos no Portugāles savas komandas dēļ, un es parūpējos, ka tiek ievērotas visas procedūras. Atgriezos Itālijā ar medicīnas lidaparātu un man ar nevienu personu Turīnā nav bijis tiešs kontakts.”

Spadaforu gan šāds skaidrojums neapmierināja un viņš turpināja kritizēt Ronaldu rīcību: „Viena konkrēta spēlētāja prasmes futbola laukumā nedod viņam tiesības necienīgi un augstprātīgi izturēties pret valsts iestādēm un melot. Patiešām, sanāk tā, ka jo vairāk mēs zinām, jo vairāk vajadzētu izjust savu atbildību, pirms runāšanas padomāt un rādīt labu piemēru.”

„Man nav nodomu turpināt šo diskusiju,” teica Spadafora. „Vēlreiz apstiprinu savu vakar teikto par dažu „Juventus” spēlētāju priekšlaicīgu aizbraukšanu no komandas viesnīcas. Es vairāk šajā tematā nejaukšos un vēlreiz novēlu ātru atveseļošanos visiem, kurus skārusi šī infekcija.”

Ar atgriešanos Itālijā, lai tur pavadītu laiku pašizolācijā, Ronaldu cer paspēt iegūt atļauju atgriezties sastāvā līdz 28. oktobrim, kad Turīnai paredzēta Čempionu līgas spēle pret "Barcelona".

Izmantotie resursi:
https://www.football-italia.net/160...

  -1 [+] [-]

, 2020-10-16 22:51, pirms 2 nedēļām
Domāju, ka šim zēnam ir pietiekami līdzekļu, lai nodrošinātu patiešām visu tā, lai pārvietoties būtu droši. Ētiski, protams nē.

     [+] [-]

, 2020-10-17 00:05, pirms 2 nedēļām
Itāļi ņaud un ir ņaudejusi. Visu laiku, viens un tas pats, jebkurā dzīves jomā...

     [+] [-]

, 2020-10-17 08:23, pirms 2 nedēļām
Itāļi rakstot,ka Stadafora esot Napoli fans

     [+] [-]

, 2020-10-18 22:58, pirms nedēļas
Jo mo jo, tas tak CR, kā var viņu apvainot