Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Hercogs slavē Zehavi un sarkastiski pasveicina neatbraukušo Daburu

Agris Suveizda

Hercogs slavē Zehavi un sarkastiski pasveicina neatbraukušo Daburu
Andrēass Hercogs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Izraēlas preses konferences galvenā tēma, protams, bija Ķīnas kluba "Guangzhou R&F" vārtu mašīnas Erana Zehavi trīs gūtie vārti, taču viesu galvenais treneris Andrēass Hercogs izcēla arī lielisko aizsardzību un visu komandu kopumā.

- Divas spēles izturēt parasti ir grūti. Ņemot vērā, ka Latvijā spēle izvērtās viegla, pret Poliju būsiet pietiekami svaigi?
- Tā nebija viegla spēle. Izcīnījām svarīgu uzvaru. Spēlētājiem ģērbtuvē pirms spēles teicu, ka gribam tempu diktēt jau no paša sākuma, un domāju, ka spēli sākām ļoti labi. Ātri panācām 1:0, taču pēc tam Latvijai bija lieliska iespēja gūt vārtus, bija daudz standartsituāciju, autu, brīvsitienu – no tiem vienmēr ir iespēja ielaist vārtus. Tāpēc biju priecīgs, kad iesitām otros vārtus, un varējām justies brīvāk.

- Bijāt gatavojušies Latvijas auta metieniem?
- Jā, bijām tos redzējuši. Tas ir viens no Latvijas spēcīgākajiem ieročiem, īpaši ar viņu augumā raženajiem spēlētājiem. Tādi auti vienmēr ir bīstami. Taču parādījām, ka esam labāka komanda. Pret Poliju, protams, būs grūtāk, taču mums šie trīs punkti ir ļoti svarīgi.

- Ko varat pateikt par septīto numuru [Zehavi]?
- Trīs vārtus viņš iesita arī pret Austriju. Viņam nevajag daudz iespēju, lai gūtu vārtus. Zehavi ir lielisks spēlētājs. Viesos iesitot pirmajiem, tas spēli padara daudz vieglāku. Taču ir vajadzīga kvalitāte, lai šos vārtus gūtu. Erans parādīja, ka ir ļoti labs spēlētājs. Cerams, ka viņš tā turpinās arī Varšavā. Latvijai Varšavā bija vairākas labas iespējas gūt vārtus – kādēļ lai tādu nebūtu arī mums?! Savukārt Muanisam novēlu patīkamas kāzas.

- Zehavi sasniegums ir vēsturisks – vēl neviens Izraēlas spēlētājs nebija iesitis divus "hat-trick" pēc kārtas.
- Kā jau teicu, viņš ir ļoti labs spēlētājs, bet ceru, ka to pašu viņš izdarīs arī Varšavā (smejas). Virsrakstos vienmēr tiek vārtu guvumi, bet arī mūsu aizsardzība bija ļoti laba. Pretiniekiem nebija daudz iespēju, un mūsu aizsardzības līnija aizvadīja ļoti labu spēli. Erans ir tik mobils spēlētājs, ka viņš var iesist no jebkuras pozīcijas.

- Zehavi ir labākais spēlētājs, ko esat trenējis?
- Ja skatās dažas iepriekšējās spēles… (smejas) Septiņi vārti trīs spēlēs. Viņš noteikti ir visos virsrakstos. Mums neapšaubāmi vajag spēlētāju, kurš var iesist, bet trenerim ir svarīga visa komanda. Izcils bija ne tikai Zehavi, bet arī visa komanda. Varbūt izņemot kādas 20 minūtes, kas nebija tādas, kādas vēlos redzēt. Taču tās bija jau 70 labas minūtes. Pret Skotiju bija tikai 60, tā ka ir progress. Pret Poliju, cerams, būs vēl vairāk.

     [+] [-]

, 2019-06-08 14:43, pirms 3 mēnešiem
Vilkplēsis!