Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1601, Did:0, useCase: 0

Polija pret Krieviju - vai huligāni uzdarbosies? (tiešraide galā)

Polija pret Krieviju - vai huligāni uzdarbosies? (tiešraide galā)

1:1

Polija - Krievija

Šodien notika spēle, kura Polijas drošības darbiniekus, iespējams, uztrauca visvairāk - Polija pret Krieviju. Sportacentrs.com korespodents sekoja notiekošajam galvaspilsētā Varšavā.

00:28 Beigās 1:1, kaut varēja uzvarēt jebkura no komandām. Beigās abas izskatījās ļoti sagurušas. Preses konferences vietā tomēr izvēlējos mix zonu, kur šo to interesantu varēja ne tikai dzirdēt, bet arī novērot. Par to gan uzrakstīšu atsevišķā materiālā. Runājot par drošību, pēc mača beigām krievu faniem bija jāuzturas stadionā vēl 20 minūtes. Cerams, tas palīdzēja...
23:02 Fantastisks gols poļiem - stadions uzsprāga! Krievi dārgi samaksāja par pretuzbrukumu izšķērdēšanu.
22:39 Ko lai saka - poļu līdzjutēji ir labāki nekā poļu futbolisti. Kaut arī pie 0:0, nedaudz tuvāk pirmajam vārtu guvumam bija Polijas izlase, kopumā var redzēt, ka krievu uzbrukumu potenciāls ir lielāks, savukārt poļi šķiet vāji funkcionāli sagatavoti - Krievijai ir skaitlisks pārsvars abos laukuma galos, kad runa ir par ātrajiem uzbrukumiem. Pozicionāli varbūt pat poļi ir drusku labāki, taču jebkurā gadījumā lauzt šo maču būs grūti - visdrīzāk krievi pretuzbrukumos sasitīs vēl... 1:0 pēc 1. puslaika - mūsu austrumu kaimiņš ir vadībā.
21:14 Dodos uz stadionu. Ja būs kas interesants (un tāds, ko nevar redzēt TV), došu ziņu!
20:55 Saņēmu sākumsastāvu protokolu. Poļiem vidējā līnijā Dudka ("Auxerre") Ribusa ("Terek") vietā, kā arī, protams, Titoņs diskvalificētā Ščensnija vietā vārtos. Man gan cīņā pret grieķiem uzticību neraisīja poļu aizsardzība - Perkiss, Bēnišs... Varēja franča Perkisa vietā "Lech" aizsargu Vojtkovjaku... Diks Advokāts tikmēr atstājis sākumsastāvā daudzu kritizēto Keržakovu.
20:54 Drīz došos uz stadionu - šodien jābūt vienkārši fantastiskai atmosfērai, jo atšķirībā no atklāšanas mača šodien poļiem līdzjušanā būs nopietns sāncensis - krievu fanu armija.
20:52 Lūk, šķiet, nopietnākais šīs dienas konflikts: video.
20:45 Polijas policijai liels atvieglojums - Krievijas fanu armija gājienu pabeigusi un iegājusi stadionā (pirms aptuveni 20 minūtēm). Tagad jāgatavoja pēcspēlei - īpaši, ja nebūs neizšķirts, un kāda no pusēm jutīsies dikti aizvainota.
20:35 Un taizemieši bija sajūsmā, ka noķēruši kādu no tādas eksotiskas valsts kā Latvija. Ja nu kāds ir Taizemes sporta portālu (vai TV, nezinu īsti) specs, būtu priecīgs, ja atrastu šo materiālu - drīzumā jābūt, ja jau prasīja parītdienas maču prognozes.
20:32 Viņi lūdza prognozēt Itālijas - Horvātijas un Spānijas - Īrijas spēļu iznākumu, lūdza arī pamatot. Taču viņu angļu valoda bija tik drausmīga, ka mocījās gan viņi, gan es. Uz manu prognozi, ka Itālija uzvarēs ar 1:0, žurnālists jautā: "Skarā?" Saku, ka nesaprotu, un viņš reizes desmit atkārto "skarā". Galu galā operators, kura angļu valoda bija nedaudz labāka, iesaistījās un paskaidroja, ka jautājums ir par to, kurš gūs vārtus [scorer]. Žēl, ka šo video materiālu pats visdrīzāk nekad neredzēšu.
20:30 Nupat mani filmēja/intervēja Taizemes žurnālisti. Tas bija jautri...
20:11 Poļu žurnālisti man blakus drausmīgi kalkulēja visādus teorētiskos variantus A grupā (kas Polijai der, kas neder), bet pēc Grieķijas vārtiem (1:2) atsāka kalkulēt vēlreiz - kas notiks, ja grieķi izraus neizšķirtu?
19:59 Starp citu, šodien pirmo reizi tikšu uz pēcspēles preses konferenci - noteikti izmantošu šo iespēju.
19:36 Pirms pāris stundām, kad gāju tur garām, viss bija mierīgi, tagad kaut kāda spriedzīte: video.
19:30 Nauris video pabeidzis, aplūkojams šeit.
19:24 "Sport-Express" ziņo, ka izcēlies kautiņš kādā no kafejnīcām. Jā, visur policija nevar atrasties... Bet es to tomēr nosauktu tikai par nelielu starpgadījumu.
19:06 Protams, vajadzēja to teikt pirms spēles, bet tā jau šķita, ka grieķi ir vāji (kaut nekas vēl nav beidzies, Grieķija pret Poliju pierādīja, ka nepadodas), un čehi savukārt vēl var izlīst. 2:0 pēc sešām minūtēm! Tikmēr krievu mediji ziņo, ka krievu fani pilsētā uzsākuši varenu gājienu uz stadionu - tajā piedalās trīs tūkstoši, taču lielais pulks kļūst aizvien lielāks. Jāmin, ka 11 tūkstošu krievu fanu saņēma vīzas ceļojumam uz Poliju.
18:49 Tagad būs jāpievēršas Čehijas un Grieķijas spēlei. Čehi pēc 1:4 veikuši divas izmaiņas sākumsastāvā - iespēja dota aizsargam Limberskim ("Viktoria") un pussargam Hibšmanam ("Shakhtar"). Rezervē šoreiz Hubnīks ("Hertha") un Rezeks ("Anorthosis").
18:31 Ar fotoaparātu safilmēju mazus video rullīšus, kolēģis Nauris drīzumā kaut ko saliks kopā.
18:27 Pastaigāju ap stadionu - abu pušu fani uzvedas godīgi, drošībnieku ļoooti daudz. Kad gāju atpakaļ stadionā, enerģiski tika izvietotas barjeras, acīmredzot fani tiks nodalīti. Drošības pasākumi notiek ļoti nopietnā līmenī. Spekulantu ļoti daudz - tikai tagad man pieleca, ka daudzi kartona plakātu "nopirkšu biļeti" nesātāji patiesībā arī ir speuklanti, kuri šādā veidā izvairās no nepatikšanām ar likumsargiem.
17:22 Nezinu, vai kolēģim izdosies kaut ko no manis iefilmētā video ielikt, bet varu pastāstīt, ka netālu no stadiona poļu fani lieliem burtiem uzdrukājuši aptuveni šādu tekstu: "Pie velna politiku, brāļi krievi, labāk pēc spēles kopā iedzersim vodku!" Katrā ziņā arī poļu medijos intensīvi tiek aicināts uzvesties kārtīgi un neizraisīt konfliktus.
17:20 No Varšavas piepilsētas Pruskovas, kur dzīvoju šajās dienās, līdz Varšavai var tikt pa divām elektrolīnijām - tikai šodien uzzināju, ka akreditētiem žurnālistiem bezmaksas ir tikai viena no tām (vecākā). Šodien "iekritu", braucot "par zaķi" pa "nepareizo" līniju. Tomēr poļu kontrolieru attieksme pret mani bija ļoti cilvēcīga un pozitīva - paskaidroja situāciju ("zināšanai nākotnē"), nelika pirkt pat biļeti (par sodu nemaz nerunājot) un novēlēja patīkamu futbola skatīšanos. Lūk, pareizais mārketings!
17:17 Līdz spēlei gan vēl veselas četrarpus stundas, bet izskatās, ka Polijas drošības dienesti profesionāli pastrādājuši. Huligānu vienīgā iespēja izpausties, manuprāt, būtu kautiņa norunāšana kaut kur klusā, tālā pilsētas galā vai pēc mača stadiona koridoros. Pie stadiona un pilsētas centrā drošība, šķiet, ir garantēta.
17:08 Pa ielām slāj mazas poļu un krievu grupiņas - pirmo ir krietni vairāk, bet atmosfēra ir pavisam mierīga. Iespējams, tāpēc, ka visus "nomierina" desmitiem policijas auto. Ik pa brīdim garām gan aiztraucas policijas auto ar sirēnām, taču, manuprāt, tas visdrīzāk arī ir tāds preventīvs pasākums.
16:58 Esmu mediju zonā, tuvākajās minūtes pastāstīšu par atmosfēru uz ielām.
14:34 Varšavā pagaidām viss mierīgi, un es tūdaļ došos stadiona virzienā.
13:04 Šodien 21. gada dzimšanas dienu svin Polijas izlases uzbrucējs Artūrs Sobiehs ("Hannover 96") - tas pats, kurš guva vienīgos vārtus nesenajā pārbaudes mačā pret Latviju (1:0). Tiesa, diezin vai viņš tiks laukumā - atklāšanas spēlē pret Grieķiju Smuda spēlēja ar vienu uzbrucēju Levandovski un maiņas vispār neveica, par ko pēcāk saņēma lielu kritiku. Ja arī šodien Smuda uz maiņu laidīs kādu uzbrucēju, tad tas drīzāk varētu būt vairāk pieredzējušais Brožeks.
12:44 Pirmo reizi man tikusi vēlā vakara spēle. Vispirms plkst.19:00 Vroclavā Čehija spēkosies ar Grieķiju, bet Polijas un Krievijas spēle sāksies vien plkst.20:45 pēc Polijas un plkst.21:45 pēc Latvijas laika.
12:17 Vēsturiski Polijai ir negatīva bilance pret Krieviju (ieskaitot PSRS): 4-4-9. Tomēr pēdējos 10 gados poļi un krievi tikušies tikai vienreiz - 2007. gadā Maskavā pārbaudes spēlē neizšķirts 2:2 (šai mačā 21 gada vecumā pirmos vārtus izlasē iesita Jakubs Blaščikovskis).
11:22 Diemžēl, bet krievi jau paspējuši paprovocēt iespējamos konfliktus - pirms četrām dienām viņi Vroclavā pēc spēles ar Čehiju piekāva poļu stjuartus... Domājiet, poļu fani nelasa ziņas? Tāpat izskanējis, ka krievu fani varētu turpināt provokācijas - dzirdēts pat, ka varētu mētāt no papīra uztaisītas lidmašīnītes, simbolizējot Smoļenskas traģēdiju. Man tādas lietas šķiet prātam neaptveramas... Tiesa, tai pat laikā ir bijusi arī pozitīva akcija - poļu un krievu fanu grupiņas vakar kopīgi nolikušas ziedus par godu karā kritušajiem.
11:05 Pašam nav tās drosmes, kas, piemēram, Sandijam Semjonovam, kurš izmanto katru iespēju, lai ielīstu karstajā punktā. Vērošu no attāluma.
11:00 Nav šaubu, ka drošības spēku šodien būs vairāk nekā saprašanas. Pieļauju, ka stadionā viss būs kārtībā, jo to nokontrolēt nebūs grūti. Toties ielās visādi var būt - ik kvadrātmetru lielajā Varšavā ar policistu nenosegsi.

1 2 43 komentāri

  +5 [+] [-]

, 2012-06-12 14:52, pirms 6 gadiem
sākas
cs405429.userapi.com

  +4 [+] [-]

, 2012-06-12 14:53, pirms 6 gadiem
Cerams, ka poļu ultras atriebs savus tautiešus futbola stjuartus! Ceru, ka krievi kritīs gan laukumā, gan stadiona ārpusē!

  +3 [+] [-]

, 2012-06-12 14:54, pirms 6 gadiem, no wap.sportacentrs.com
Iespējams kā varētu,tikai atkarība kā spēle beigtos.Šo abu komandu lidzjutēji ir tomēr diezgān agresīvi.

  +1 [+] [-]

, 2012-06-12 14:55, pirms 6 gadiem
13:04 Šodien 21. gada dzimšanas dienu svin Polijas izlases uzbrucējs Artūrs Sobiehs ("Hannover 96") - tas pats, kurš guva vienīgos vārtus nesenajā pārbaudes mačā pret Latviju (1:0). Tiesa, diezin vai viņš tiks laukumā - atklāšanas spēlē pret Krieviju Smuda spēlēja ar vienu uzbrucēju Levandovski un maiņas vispār neveica, par ko pēcāk saņēma lielu kritiku. Ja arī šodien Smuda uz maiņu laidīs kādu uzbrucēju, tad tas drīzāk varētu būt vairāk pieredzējušais Brožeks.

kāda atklāšanas spēle pret Krieviju?????

     [+] [-]

, 2012-06-12 15:04, pirms 6 gadiem
Polijas huligāni šodien nežēlos jebkuru Krievu, kas izdomas, kaut nedaudz provocēt viņus āra!!! Kaut ko izkliegs - uzreiz uzlidos kāda no Varšavas huligānu grupām!!!
Slēpts komentārs: RUSSIALOVE
Slēpts komentārs: pencis60

  +1 [+] [-]

, 2012-06-12 15:16, pirms 6 gadiem
Viss būs atkarīgs no spēles gaitas, ja būs rupjības un asumi, tad tas pāries arī uz faniem tribīnēs.

  +4 [+] [-]

, 2012-06-12 15:56, pirms 6 gadiem
Krievijai nav huligānu viņiem ir urlas! Līdz ar to jautājums vai būs cīniņš starp poļu huligāniem un krievu urlām?

  +1 [+] [-]

, 2012-06-12 16:01, pirms 6 gadiem
uzvarēs šodien sarkanās formas, bet tās šodien būs uzvilkuši poļi

  +2 [+] [-]

, 2012-06-12 16:01, pirms 6 gadiem
Pirms Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra pirmdienas spēles starp Francijas un Anglijas (1:1) izlasēm ticis smagi piekauts britu policists Deivids Heismens, ziņo ietekmīgais laikraksts «The Mirror».

Citos portālos

Anglijas policists Heismans pirmdien devās uz «Donbasa arēnu», kad viņam no mugurpuses uzbruka līdzjutēji un sāka viņu sist.

Tiek ziņots, ka britu policists uzbrukuma laikā guvis ļoti nopietnus savainojumus.

Futbola atbalstītāji incidenta laikā esot izklieguši: «Mēs esam krievu mafija!»


Normāli jau viņi nav, tie krieveļi...

     [+] [-]

, 2012-06-12 16:12, pirms 6 gadiem
Tu dzīvs,baigi sen nekas nav ieblogots .. ?!?!?!
Slēpts komentārs: RUSSIALOVE
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2012-06-12 16:49, pirms 6 gadiem
Banzai rakstīja: Pirms Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra pirmdienas spēles starp Francijas un Anglijas (1:1) izlasēm ticis smagi piekauts britu policists Deivids Heismens, ziņo ietekmīgais laikraksts «The Mirror».

Citos portālos

Anglijas policists Heismans pirmdien devās uz «Donbasa arēnu», kad viņam no mugurpuses uzbruka līdzjutēji un sāka viņu sist.

Tiek ziņots, ka britu policists uzbrukuma laikā guvis ļoti nopietnus savainojumus.

Futbola atbalstītāji incidenta laikā esot izklieguši: «Mēs esam krievu mafija!»Normāli jau viņi nav, tie krieveļi...
Tipiski urlām, uzbrukt barā un no aizmugures. Ko tādu jau parasti dara, tikai mīkstie, kas mīž nostāties viens pret vienu, kā vīrs pret vīru.

  +3 [+] [-]

, 2012-06-12 17:01, pirms 6 gadiem
Wolfgang Stark palīdzēs Bundeslīgas 3 labākajam snaiperim

Kastiels rakstīja: Krievi sasitīs poļus, par to nešaubos ne mirkli, poļi tādi mīkstie vien ir.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: fenster

  +5 [+] [-]

, 2012-06-12 17:24, pirms 6 gadiem
Vienam krievam pārsista galva - piemetināšu, ka visiem kas dzimuši pēc krievijas impērijas cara laikiem no dzimšanas jau ir sasistas galvas!

bet lielība saglabājas - Россияне дали достойный отпор и хулиганы были вынуждены спешно ретироваться.

Kastiels rakstīja: Poļu urlas. Laikam saprotu kāpēc bija Katiņa 1940.gadā.Kā arī izprotu Hitleru, kāpēc vēlējās iznīcināt Versaļas līguma sazvērestību - Poliju., citēju.

Izdevums «Sport-Express» ziņo, ka kādā no Varšavas restorāniem vēsturiskajā centrā Krievijas izlases līdzjutējiem uzbrukuši apmēram 50 maskās tērpušies poļu huligāni. Viņi apmētājuši krievus ar dažādiem priekšmetiem, tostarp dūmu svecēm.

Kad incidents bija jau beidzies, notikuma vietā ieradusies policija. Viens no Krievijas izlases līdzjutējiem guvis smagu traumu, viņam pārsista galva.

  -3 [+] [-]

, 2012-06-12 17:25, pirms 6 gadiem
Poish rakstīja: Cerams, ka poļu ultras atriebs savus tautiešus futbola stjuartus! Ceru, ka krievi kritīs gan laukumā, gan stadiona ārpusē!
Brauc ciemos, parunāsim.

  +4 [+] [-]

, 2012-06-12 17:31, pirms 6 gadiem
sport ekspresī pašu krievu komentārs:

Всего лишь реакция на отвратительное поведение россиянского быдла за границей

     [+] [-]

, 2012-06-12 17:36, pirms 6 gadiem
fenster rakstīja: Россия - священная наша держава!

Россия - любимая наша страна!

Могучая воля, великая слава -

Твое достоянье на все времена.
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy,
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.

Marsz, marsz Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za Twoim przewodem
Złączym się z narodem.

Przejdziem Wisłę, przejdziem
Wartę,
Będziem Polakami,
Dał nam przykład Bonaparte,
Jak zwyciężać mamy.

Marsz, marsz Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za Twoim przewodem
Złączym się z narodem.

Jak Czarniecki do Poznania
Po szwedzkim zaborze,
Dla Ojczyzny ratowania
Wrócim się przez morze.

Marsz, marsz Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za Twoim przewodem
Złączym się z narodem.

Mówił ojciec do swej Basi,
Cały zapłakany:
"Słuchaj jeno, pono nasi
Biją w tarabany."

Marsz, marsz Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski,
Za Twoim przewodem
Złączym się z narodem.
Slēpts komentārs: MACHETEforever

  -1 [+] [-]

, 2012-06-12 17:53, pirms 6 gadiem
Kastiels rakstīja: Poļu urlas. Laikam saprotu kāpēc bija Katiņa 1940.gadā.Kā arī izprotu Hitleru, kāpēc vēlējās iznīcināt Versaļas līguma sazvērestību - Poliju., citēju.

Izdevums «Sport-Express» ziņo, ka kādā no Varšavas restorāniem vēsturiskajā centrā Krievijas izlases līdzjutējiem uzbrukuši apmēram 50 maskās tērpušies poļu huligāni. Viņi apmētājuši krievus ar dažādiem priekšmetiem, tostarp dūmu svecēm.

Kad incidents bija jau beidzies, notikuma vietā ieradusies policija. Viens no Krievijas izlases līdzjutējiem guvis smagu traumu, viņam pārsista galva.
cik tev gadiņu, ja vēl tici krievu preses pasakām? Presei krievijā "nav atļauts" rakstīt sliktās ziņas par krieviem, jebkura incidentā būs vainīga pretējā puse! Pavēro - vai kāds TOP krievu medijs ir raksījiis par krievu fanu uzbrukumu poļu stjuartiem?

     [+] [-]

, 2012-06-12 17:53, pirms 6 gadiem
Shitas laikam nezin, kur ir vilciena stacija
fenster rakstīja: Россия - священная наша держава!

Россия - любимая наша страна!

Могучая воля, великая слава -

Твое достоянье на все времена.

     [+] [-]

, 2012-06-12 17:54, pirms 6 gadiem
Laukuma viennoziimigi, krievi izskataas daudz labaaki... bet aarpus laukuma, buus cits machs, un tur var buut vissaadi
Kastiels rakstīja: Krievi sasitīs poļus, par to nešaubos ne mirkli, poļi tādi mīkstie vien ir.

  -1 [+] [-]

, 2012-06-12 17:58, pirms 6 gadiem
fenster rakstīja: Россия - священная наша держава!

Россия - любимая наша страна!

Могучая воля, великая слава -

Твое достоянье на все времена.
Barking Dog
- YouTube

  +5 [+] [-]

, 2012-06-12 18:00, pirms 6 gadiem
ak dies, kādi īstenie krievi te savākušies, kuriem tikai uz dzimteni doties nemaz nevelk, pat Krievijas krievi ierēc par jums

  +3 [+] [-]

, 2012-06-12 18:09, pirms 6 gadiem
pikolo rakstīja: ak dies, kādi īstenie krievi te savākušies, kuriem tikai uz dzimteni doties nemaz nevelk, pat Krievijas krievi ierēc par jums
tak Putins šiem visiem kadriem apsolījis RUS pilsonību, lai viņi reklamētu, cik varena ir kRIEVIJA!

  +1 [+] [-]

, 2012-06-12 18:15, pirms 6 gadiem
karstgalvis rakstīja: tak Putins šiem visiem kadriem apsolījis RUS pilsonību, lai viņi reklamētu, cik varena ir kRIEVIJA!

  +1 [+] [-]

, 2012-06-12 18:37, pirms 6 gadiem
Edmund turies, un turi lietas kursā!

  +3 [+] [-]

, 2012-06-12 18:49, pirms 6 gadiem
Kastiels rakstīja: Poļu urlas. Laikam saprotu kāpēc bija Katiņa 1940.gadā.Kā arī izprotu Hitleru, kāpēc vēlējās iznīcināt Versaļas līguma sazvērestību - Poliju., citēju.

Izdevums «Sport-Express» ziņo, ka kādā no Varšavas restorāniem vēsturiskajā centrā Krievijas izlases līdzjutējiem uzbrukuši apmēram 50 maskās tērpušies poļu huligāni. Viņi apmētājuši krievus ar dažādiem priekšmetiem, tostarp dūmu svecēm.

Kad incidents bija jau beidzies, notikuma vietā ieradusies policija. Viens no Krievijas izlases līdzjutējiem guvis smagu traumu, viņam pārsista galva.
Pļāāāāāā – Kastiel, tu tiešām esi Dolbayobs ar lielo burtu!!!!

Izlikt tevi piemēram Krakovas centrā ar plakātu rokā uz kura būtu tevis rakstītais teksts:
"Poļu urlas. Laikam saprotu kāpēc bija Katiņa 1940.gadā.Kā arī izprotu Hitleru, kāpēc vēlējās iznīcināt Poliju...."

Gribētu redzēt, kas no tevi pāri paliktu, vēl pie reizes visus tavus radiniekus turpat blakus....

  -3 [+] [-]

, 2012-06-12 19:04, pirms 6 gadiem
lai tik uzdarbojas, futbols no tā necietīs, tikai iegūs.

  -3 [+] [-]

, 2012-06-12 19:05, pirms 6 gadiem
Juri$$$ rakstīja: Edmund turies, un turi lietas kursā!
sorry, neesmu Edmunds! Bet gan SC Tēvs!

  -1 [+] [-]

, 2012-06-12 19:47, pirms 6 gadiem
fenster rakstīja: Россия - священная наша держава!

Россия - любимая наша страна!

Могучая воля, великая слава -

Твое достоянье на все времена.
Krievijā 2011. gadā rasistisku motīvu dēļ nogalināti 18 un ievainoti 109 cilvēki.

Mums vēl krietni jāpatrenējas.
1 2 43 komentāri

Tev jābūt autorizētam,