Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:217, Did:0, useCase: 0
Huans Mata
Foto: Reuters/Scanpix
3

Spānijas olimpiskajā sastāvā trīs "Euro2012" čempioni

Kļuvuši zināmi Spānijas izlases kandidāti dalībai Londonas olimpiādes futbola turnīrā. Laimīgo pulkā tikuši arī trīs futbolisti, kuri pirms divām dienām kļuva par Eiropas čempioniem.
Madrides "Atletico" un Urugvajas valstsvienības līderis Djego Forlans bija viens no spilgtākajiem spēlētājiem futbola laukumos 2010. gadā. Foto: AP.
8

Visām zvaigznēm uz klāja vietas nepietiek...

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs DĀR, UEFA Čempionu līga un sekmes nacionālajos čempionātos ir trīs "vaļi", uz ko var balstīt aizvadītā gada labāko futbolistu vērtēšanu. Viedokļi, kurš pērn bijis labākais starp labākajiem, dalās, taču tas neattur SA+ nosaukt savu 2010. gada pasaules labāko futbolistu simbolisko vienpadsmitnieku.
Euro 2008 rezultatīvākais spēlētājs 
Davids Vilja. Foto: AFP
15

Kā sapnis kļuva par īstenību...

eSports.lv lietotājam Borisam Blaževičam bija vienreizēja iespēja pabūt Eiropas futbola čempionāta finālspēlē. Par Vīnē piedzīvoto Boriss nolēmis padalīties arī ar mūsu portāla lasītājiem.
Ballaks Berlīnē pateicas līdzjutējiem, lai gan
pavisam drīz no svinību vietas nozuda
Foto: AFP
55

Vācijas izlasē izcēlušās nesaskaņas

Pēc nesen aizvadītā 2008. gada Eiropas futbola čempionāta finālā Vācijas izlasē izcēlušās nesaskaņas, kuru rezultātā gandrīz sakāvās kapteinis Mihaēls Ballaks un ģenerālmenedžeris Olivers Bīrhofs.
Spānijas izlases spēlētāji sumina 
pieredzējušo treneri. Foto: AFP
36

Aragoness: "Spānija var iegūt Pasaules Kausu"

"Mēs varam uzvarēt Pasaules Kausā, komandas vidējais vecums ir vien 24 gadi un tā ir uz to spējīga," intervijā Spānijas laikrakstam Marca paziņoja bijušais spāņu futbolistu galvenais treneris Luiss Aragoness.
Latvijas izlase
Foto: Romualds Vambuts
93

Latvijai neliels kāpums

Latvijas futbola izlase par četrām vietām uzlabojusi savas pozīcijas Starptautiskas futbola federācijas (FIFA) jaunākajā ranga tabulā, bet par līderi izvirzījusies Spānijas valstsvienība.
"Euro 2008" rezultatīvākais spēlētājs 
Davids Vilja
Foto: AFP
65

Spēlētāju individuālie rādītāji "Euro 2008"

Šīs vasaras lielākais notikums "Euro 2008" ir noslēdzies ar Spānijas futbola izlases uzvaru 1:0 pār Vācijas izlasi, tāpēc tagad ieskatīsimies spēlētāju statistikā, lai redzētu bez kuriem spēlētājiem attiecīgā izlase nebūtu iedomājama.
Foto: AFP
21

"Euro 2008" - bez dopinga

Šajā Eiropas futbola čempionātā, kas aizvadītajā svētdienā Vīnē noslēdzās ar Spānijas izlases triumfu, vairāk nekā 300 veikto pārbaužu laikā nav konstatēts neviens aizliegto preperātu lietošanas gadījums, informē Vīnes un Seibersdorfas laboratorijas vadītājs Gunters Gmeiners.
Jānis Mežeckis
24

Mežeckis: "Turnīrs bija teicami organizēts"

Otrdienas vakarā "Sporta studijā" LTV 7 ciemojās UEFA oficiālais delegāts "Euro 2008" finālturnīrā futbolā Jānis Mežeckis. Viņš uzsvēra, ka kopumā viss turnīrs bijis teicami noorganizēts.
Foto: AFP
3

Austriju "Euro 2008" laikā apmeklējuši vairāk kā miljons tūristu

Austrijas iekšlietu ministrija ir paziņojusi, ka Austrijas stadionus un fanu zonas Eiropas čempionāta laikā kopā apmeklējuši ap 2,4 miljoniem cilvēku.