Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

UEFA atbildes par nacionālajām līgām vēlas saņemt līdz 25. maijam

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

UEFA atbildes par nacionālajām līgām vēlas saņemt līdz 25. maijam
Lionels Mesi. Foto: AFP/Scanpix

Eiropas futbola asociāciju savienība (UEFA) vēlas līdz 25. maijam saņemt atbildes no nacionālajām līgām par tālāko rīcības plānu, proti, sezona tiks izspēlēta līdz galam vai arī tiks atcelta.

Eiropā spēles turpina aizvadīt tikai viena līga – Baltkrievijas čempionāts. Tiek vēstīts, ka šodien sekos paziņojums par Francijas "Ligue 1" sezonas atcelšanu, un tā kļūtu par pirmo no lielajām līgām, kas spiesta spert šādu soli. Sezonu atcēla arī Nīderlande, bet Beļģijas klubi pirmdien nolēma atlikt balsojumu.

Tikmēr Vācijas Bundeslīga vēlas līdz maija vidum atsākt spēļu aizvadīšanu, bet vairākas Anglijas Premjerlīgas komandas, kas bāzētas Londonā ("Arsenal", "Tottenham", "West Ham"), kā arī "Brighton", atvērušas savus treniņu laukumus, lai futbolisti varētu trenēties individuāli.

Premjerlīgas klubi piektdien rīkos sapulci, kurā pārrunās nākotnes plānus. Pastāv cerība, ka sezona varētu atsākties 8. jūnijā, un tas ļautu punktu pielikt līdz jūnija beigām, kas saskan ar UEFA nospraustajām vēlmēm. UEFA vēlas augustu atvēlēt Eirokausu sezonas izspēlēšanai, jo gan Čempionu, gan Eiropas līgā priekšā izšķirošās spēles. Premjerlīgas vienības lēš, ka, lai plāns izdotos, treniņi būtu jāatsāk līdz 18. maijam.

UEFA 25. maija termiņu nospraudusi, lai varētu izveidot tālāko plānu saistībā ar Eirokausiem un Eirokausu ceļazīmēm.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...