Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Uldriķis: "Izdevīgi pārdodot vienu spēlētāju, varam atmaksāt parādus"

Agris Suveizda

Uldriķis: "Izdevīgi pārdodot vienu spēlētāju, varam atmaksāt parādus"
Askolds Uldriķis
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Latvijas futbola kluba "Skonto" direktors Askolds Uldriķis sarunā ar Sportacentrs.com bija visai optimistiski noskaņots par izredzēm līdz 31.janvārim nokārtot visas kluba parādsaistības un izvairīties no izslēgšanas no Eirokausiem. Uldriķis uzsvēra, ka visu izšķirs janvāra laikā paveiktais transfēru periodā.

"Domāju, ka termiņš ir visai reāls, jo janvārī ir transfēru logs, kas veras vaļā lielākajā daļā valstu, un mums ir futbolisti, kurus piedāvāt. To neizdevās īstenot vasarā, taču interese joprojām saglabājas. Zinām par UEFA iespējamajām sankcijām, un plānojam visas problēmas atrisināt," sacīja Askolds Uldriķis. "Kaut ko tagad maksājam, bet skaidrs, ka, tā kā šī summa nav sakrājusies tagad, bet gan ir krājusies vairākus gadus, to uzreiz ir grūti nosegt. Jo īpaši šajā situācijā, ka "Skonto" vēl nav pārdevis nevienu spēlētāju, bet domāju, ka pārdos."

"Esam tikušies arī ar Valsts ieņēmumu dienesta vadību un runājuši par šo situāciju, ka, tiklīdz pārdosim spēlētājus, uzreiz segsim šo parāda daļu, jo šajā summā nav tikai parādsaistības, bet arī soda procenti. Tā kā regulāri uzturam kontaktus ar VID un risinām šos jautājumus," Uldriķis turpināja. "Līdz janvāra beigām vēl ir laiks, tā kā drīzumā, domāju, sāks pienākt ziņas par "Skonto" spēlētājiem, kas tiek vai nu pārdoti, vai atrādās kaut kādos klubos, tā kā tas ir risināms."

Nevēloties atklāt precīzu parādu summu, Uldriķis apstiprināja, ka, veicot labu darījumu, parādsaistību dzēšanai var pietikt tikai ar viena futbolista pārdošanu: "Domāju, ka var pārdot vienu spēlētāju par labu naudu, lai to summu atmaksātu. Tā summa ir liela, bet, ja vienu spēlētāju izdevīgi pārdod, varam to mierīgi samaksāt. Kaut vai, ja pārdotu, piemēram, Valēriju Šabalu par, teiksim, 500 tūkstošiem eiro – šo summu minu nosacīti, jo cenas tirgū ir augstākas."

"Jā, mums ir piedāvājumi– tāpēc arī saku, ka tūlīt sāksies braukšana uz pārbaudēm," sacīja Uldriķis. "Jau ir arī konkrēti pircēji, kuriem nemaz nav [paredzēta] atrādīšanās, bet tur atkal ir visas darījuma detaļas – par summām, par spēlētāja personīgo līgumu. Domājam arī par to, lai nav tā, ka mēs tikai pārdotu, bet arī, lai spēlētājam piedāvājums būtu interesants. Lai viņš saņemtu daudz vairāk nekā Latvijā un noslēgtu līgumu uz vairākiem gadiem."

"Spēlētāji ir lietas kursā par saviem piedāvājumiem, tā kā ar šiem [piedāvājumiem] arī strādājam. Decembra beigas un janvāris būs visai saspringts un intensīvs periods.Tas nav nekāds noslēpums, par kuriem spēlētājiem ir interese. Kā jau visi zina, tas pats Šabala, Karašausks, Fertovs, Mingazovs. Varbūt arī citi spēlētāji – piemēram, Sineļņikovs. Jau Rode aizgāja, un arī citiem spēlētājiem ir kaut kādi piedāvājumi, bet jāskatās, cik tie ir nopietni," teica Uldriķis. "Komanda šodien [saruna notika vakar] pirmoreiz sanāca kopā, un kluba prezidents [Vladimirs Koļesņičenko] izrunājās ar visiem spēlētājiem – ar katru individuāli. Lai visi zinātu, kāda ir situācija."

Kluba vadība futbolistiem iepriekš esot solījusi algu jautājumu atrisināt līdz šā gada beigām. Uldriķis gan šo jautājumu pāradresēja prezidentam Koļesņičenko: "Šobrīd nevaru pateikt ne "jā", ne "nē", vai tas tiks vai netiks izpildīts. Skaidrs, ka centīsimies to nokārtot pēc iespējas ātrāk, lai viņi labā noskaņojumā varētu sākt gatavoties nākamajai sezonai. Situācija ir tāda, kāda tā ir. Arī citur Latvijā - kādas problēmas ir "Liepājas metalurgā" un citos klubos, piemēram, Daugavpilī vai Jūrmalas komandās.

Kā jau minēts, pagaidām darbu ārzemēs ir atradis vienīgi centra aizsargs Renārs Rode, kurš karjeru turpinās vienā no Čehijas augšgala klubiem "Teplice". 24 gadus vecais aizsargs gan prom devās kā brīvais aģents. "Arī šis jautājums vairāk attiecas uz kluba prezidentu - zinu, ka Rodem it kā bija beidzies līgums, taču nezinu visas pārejas nianses."

Līgums esot beidzies arī aizvadītās sezonas Virslīgas labākajam vārtsargam Pauļum Gribauskam, taču Uldriķis atzina, ka, ļoti iespējams, lietuvieti "Skonto" redzēsim arī nākamsezon: "Gribausks vēlas kaut ko pameklēt ārzemēs, taču pēc līdzšinējām sarunām noprotams, ka viņš var arī atgriezties pie mums. Mēs viņu zinām, un tas nav nekas traks - arī pagājušajā sezonā Gribausks mums pievienojās tikai pašā pēdējā brīdī."

Atgādinām, ka UEFA vakar publiskoja lēmumu saistībā ar sešiem klubiem, tostarp "Skonto", kas nebija laicīgi atmaksājuši parādsaistības. Tā kā "Skonto" joprojām nav izpildījis nepieciešamās saistības, klubam tika piespriesta 40 tūkstošu eiro liela soda nauda un dots beigu termiņš līdz nākamā gada 31.janvārim. Ja līdz šim datumam "Skonto" nepierādīs, ka nauda ir atmaksāta, Latvijas vicečempione tiks diskvalificēta uz nākamo Eirokausu sezonu, kurai tā kvalificētos nākamo trīs sezonu laikā.

1 2 3 80 komentāri

  +7 [+] [-]

, 2013-12-21 17:05, pirms 6 gadiem
nu nedomaju,ka pusprofesionalas liigas speletaju nems par 500k eiro!

  +4 [+] [-]

, 2013-12-21 17:11, pirms 6 gadiem
Buda rakstīja: Beidz muldēt un kaut ko dari lietas labā.
Uldriķis atšķirībā no citiem nemuld, bet pietiekoši saprotami formulē savas domas. Cilvēki viņa darbu novērtē. Vienmēr RESPECT!

  +3 [+] [-]

, 2013-12-21 17:11, pirms 6 gadiem
Bija jau runas, ka Šabalu te ņems par miljoniem utt...

  +8 [+] [-]

, 2013-12-21 17:12, pirms 6 gadiem
Beidz muldēt un kaut ko dari lietas labā.
Par kādu Mingazovu viņš runā? tas tak jau sen ir prom un par to nekādu kapeiku nedabūs. Vēl daļa spēlētāji noteikti aizies kā brīvie aģenti, jo lauž līgumu ar klubu, tā kā reali tas spēlētāju skaits ko pārdot ir reali sarucis.

nezinu, kādēļ te viņš ik pa laikam stāsta pasakas...

  +9 [+] [-]

, 2013-12-21 17:13, pirms 6 gadiem
Principa Sabala ir vieniigais ko no Skonto varetu smuki pardot,Karasausks labi speele tikai LV

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 17:13, pirms 6 gadiem
frutto rakstīja: nu nedomaju,ka pusprofesionalas liigas speletaju nems par 500k eiro!
Mierīgi paņems.

  +3 [+] [-]

, 2013-12-21 17:14, pirms 6 gadiem
Tas jau vien, ka parādus plāno dzēst no darījumiem, par kuriem nekas vēl konkrēti nav zināms, liecina par Skonto nesaimniecisku darbību.

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 17:18, pirms 6 gadiem
Labi ja Šabalu pārdos par 300k, jo tur nāk klāt arī aste ko jāmaksā iepriekšējiem treneriem.

  +5 [+] [-]

, 2013-12-21 17:18, pirms 6 gadiem
Problem? rakstīja: Bija jau runas, ka Šabalu te ņems par miljoniem utt...
Šabala 600k-800k .. Bet situācija ir gana stulba, zinot Skonto situāciju, transfēros to mēģinās izmantot.

     [+] [-]

, 2013-12-21 17:22, pirms 6 gadiem
Anet rakstīja: Labi ja Šabalu pārdos par 300k, jo tur nāk klāt arī aste ko jāmaksā iepriekšējiem treneriem.
kādiem iepriekšējiem treneriem ir jāmaksā???

  +1 [+] [-]

, 2013-12-21 17:23, pirms 6 gadiem
Teemu Saxon rakstīja: Šabala 600k-800k .. Bet situācija ir gana stulba, zinot Skonto situāciju, transfēros to mēģinās izmantot.
Rudnevu kas Ungarija (kur ir specigaka liiga) lika golus katra 2 speele,paardeva tikai par 500k Lecham,tad kas nems Sabalu pa taadu summu,kurs pat nopietnos turniros nav piedalijies? 2.goli pret Turciju,un 800k? Kaut kaa maz ticas

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 17:28, pirms 6 gadiem
Šabala pāri pa 500k aizies, tākā parādi nosegti, nezinu gan kas viņiem sitīs.

  +8 [+] [-]

, 2013-12-21 17:29, pirms 6 gadiem
frutto rakstīja: Rudnevu kas Ungarija (kur ir specigaka liiga) lika golus katra 2 speele,paardeva tikai par 500k Lecham,tad kas nems Sabalu pa taadu summu,kurs pat nopietnos turniros nav piedalijies? 2.goli pret Turciju,un 800k? Kaut kaa maz ticas
Rudņevs Ungārījā sāk ardīties pēc 20 gadu vecuma.
Šabalas vecumā viņš pat Virslīgā baigi neizcēlās.
Tā kā Šabala vēl uzskatāms par jaunu un perspēktīvu, bet Poļi Rudņevu nopirka jau pieaugušā vecumā. tā kā tur Šabala ir vērtējams pozitīvāk, plus izlasē daži goli pa gadu arī palīdz uzsist cenu

  +3 [+] [-]

, 2013-12-21 17:30, pirms 6 gadiem
frutto rakstīja: Rudnevu kas Ungarija (kur ir specigaka liiga) lika golus katra 2 speele,paardeva tikai par 500k Lecham,tad kas nems Sabalu pa taadu summu,kurs pat nopietnos turniros nav piedalijies? 2.goli pret Turciju,un 800k? Kaut kaa maz ticas
ok, pagaidīsim Nav ilgi vairs. Rudy bija 22 gadi.. Savu vērtību viņš pacēla Polijā.

  +6 [+] [-]

, 2013-12-21 17:33, pirms 6 gadiem
Buda rakstīja: Rudņevs Ungārījā sāk ardīties pēc 20 gadu vecuma.
Šabalas vecumā viņš pat Virslīgā baigi neizcēlās.
Tā kā Šabala vēl uzskatāms par jaunu un perspēktīvu, bet Poļi Rudņevu nopirka jau pieaugušā vecumā. tā kā tur Šabala ir vērtējams pozitīvāk, plus izlasē daži goli pa gadu arī palīdz uzsist cenu
varbut ari,vajag kaadam Blanku iesmeret pa citronu

  -1 [+] [-]

, 2013-12-21 17:33, pirms 6 gadiem
Askoldam tie vaidziņi tādi apaļāki palikuši kā tad, kad šis rakstīja par futbolu , laikam ticis Guņas maizē

  +8 [+] [-]

, 2013-12-21 17:34, pirms 6 gadiem
frutto rakstīja: varbut ari,vajag kaadam Blanku iesmeret pa citronu
tagad tas ir kā joks, bet savulaik arī Blankam bija piedāvājums no top līgas... tas lkm bija kādos 17-18 gados, taču nepārdeva un karjera traumu un citu iemeslu dēļ sāka iet uz leju...

  +4 [+] [-]

, 2013-12-21 17:36, pirms 6 gadiem
transfermarkt.co.uk
Te neliels ieskats Skonto sastāvā, un aptuvenajos ciparos.
Daudz kas tur ir galīgi garām, bet nu kaut kas ir.

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 17:38, pirms 6 gadiem
tos , kuriem nesamaksaja- pardos, nokartos paradus un vietaa njems citus aunus, kuriem atkal gadu nemaksas algas?

nozhelojama kluba politika. galvaspilsetas klubs.. smiekli naak.

  +1 [+] [-]

, 2013-12-21 17:43, pirms 6 gadiem
bubba rakstīja: tos , kuriem nesamaksaja- pardos, nokartos paradus un vietaa njems citus aunus, kuriem atkal gadu nemaksas algas?

nozhelojama kluba politika. galvaspilsetas klubs.. smiekli naak.
tada kluba politika turet bada speletajus,lai buutu lielaka motivacija labak straadat un ceret uz atalgojumu

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 17:44, pirms 6 gadiem
bubba rakstīja: tos , kuriem nesamaksaja- pardos, nokartos paradus un vietaa njems citus aunus, kuriem atkal gadu nemaksas algas?

nozhelojama kluba politika. galvaspilsetas klubs.. smiekli naak.
Ej ieskrienies Vendu auns!

  +6 [+] [-]

, 2013-12-21 17:46, pirms 6 gadiem
Cik fertova vērtība diez būtu?
skatos kāds jau aci uzmetis šamam! Un kurš tas būtu?

  -1 [+] [-]

, 2013-12-21 17:48, pirms 6 gadiem
Buda rakstīja: tagad tas ir kā joks, bet savulaik arī Blankam bija piedāvājums no top līgas... tas lkm bija kādos 17-18 gados, taču nepārdeva un karjera traumu un citu iemeslu dēļ sāka iet uz leju...
pat ja paarietu kaut kur,sastava netiktu,Blanks ir paarak salds,lai speletu

  +6 [+] [-]

, 2013-12-21 17:50, pirms 6 gadiem
Mingazovs laikam gan jau prom, un līgums beidzies; varbūt vienīgi var dabūt kādus procentus par audzināšanu. Karašauska tirgus vērtību krietni pazemina dzeršana. Tā kā galvenā cerība tiešām uz Šabalu; no viņa līguma gan savukārt procenti acīmredzot pienākas RFS kā kādreizējās Beļajeva "Daugavas" mantiniecei.

  +5 [+] [-]

, 2013-12-21 17:54, pirms 6 gadiem
olga rakstīja: Mingazovs laikam gan jau prom, un līgums beidzies; varbūt vienīgi var dabūt kādus procentus par audzināšanu. Karašauska tirgus vērtību krietni pazemina dzeršana. Tā kā galvenā cerība tiešām uz Šabalu; no viņa līguma gan savukārt procenti acīmredzot pienākas RFS kā kādreizējās Beļajeva "Daugavas" mantiniecei.
Karašauska tirgus vērtību krietni pazemina dzeršana. This made my day : Vieniigais veids kaa Karasauskam tikt labaka liiga,ir iznemt no padusem arbuuzus un vel vairak sist ieksha

  -1 [+] [-]

, 2013-12-21 18:01, pirms 6 gadiem
tiem kas te sapņo, ka par Šabalu kāds maksās 500+ tūkstošus, iesaku aizvērt acis pirms sapņot. var jau būt ka kāds dullais arī noliek galdā 400-500k, bet reālākas izredzes būtu saņemt ap 300k. Perspektīvs viņš ir, bet ar perspektīvajiem letiņiem ārzemēs ir pārāk slikta pieredze, tāpēc neviens lielas summas nemaksās.

  -3 [+] [-]

, 2013-12-21 18:08, pirms 6 gadiem
Tas vertibas kados tiek verteti dazi SKO futbolisti smiekli naak Lai es Fertovu pirktu par 350k es nez... man ir jabut totalaa smigaa un miljardierim

Reali vairums speletaju neprot piespeli nedz atdot nedz uznemt, nedz viniem atruma utt. Tad jau labak panemt kkadu Urugvajieti kurs tur badaa mirst sava valstii, toties seit pa leeto izaugs labaks futbolists nekaa musejie. Max vertiba par kadu sabala varetu aziet ir 200k un arii tad ja paveiksies. PRotams ar to varetu nosegt pasreizejos paradus un gaidit nakamos

  -2 [+] [-]

, 2013-12-21 18:08, pirms 6 gadiem
Carloz rakstīja: tiem kas te sapņo, ka par Šabalu kāds maksās 500+ tūkstošus, iesaku aizvērt acis pirms sapņot. var jau būt ka kāds dullais arī noliek galdā 400-500k, bet reālākas izredzes būtu saņemt ap 300k. Perspektīvs viņš ir, bet ar perspektīvajiem letiņiem ārzemēs ir pārāk slikta pieredze, tāpēc neviens lielas summas nemaksās.
Caunja aizgaja par lielaku summu,bet CSKA uz citu fona ar neko iipasu neizcelas,ja nu vienigi ar super golu Krilja Sovetov

     [+] [-]

, 2013-12-21 18:09, pirms 6 gadiem
TOTO=ManaMaize+3in1Kafijas rakstīja: Tas vertibas kados tiek verteti dazi SKO futbolisti smiekli naak Lai es Fertovu pirktu par 350k es nez... man ir jabut totalaa smigaa un miljardierim

Reali vairums speletaju neprot piespeli nedz atdot nedz uznemt, nedz viniem atruma utt. Tad jau labak panemt kkadu Urugvajieti kurs tur badaa mirst sava valstii, toties seit pa leeto izaugs labaks futbolists nekaa musejie. Max vertiba par kadu sabala varetu aziet ir 200k un arii tad ja paveiksies. PRotams ar to varetu nosegt pasreizejos paradus un gaidit nakamos
neviens Urugvajietis neietu uz LV liigu,viniem vieteja liiga normala ir,paspele un gaida kad panems klubi kaa Porto,Udineze,nejau Skonto

  +2 [+] [-]

, 2013-12-21 18:12, pirms 6 gadiem
Ta ko var gudri dir*t, sen jau tas bija jādara. Ja klubam jau n-to gadu krājas parādi, tad laikus jau vajadzēja ar labu transfēru tos nosegt un sakārtot ienākumus/izdevumus. Tagad spēlētāji var legāli lauzt līgumus un Skonto vispār var palikt pie tukšas siles.

Tā kā tādi mazi bērni, kamēr pa pakaļ nedabū (UEFA diskābeļa draudi), tikmēr laiž muļķi tālāk. Ar visām sankcijām tāpat mīnuss būs lielāks, kā tagad.

  +1 [+] [-]

, 2013-12-21 18:14, pirms 6 gadiem
Būba rakstīja: Ta ko var gudri dir*t, sen jau tas bija jādara. Ja klubam jau n-to gadu krājas parādi, tad laikus jau vajadzēja ar labu transfēru tos nosegt un sakārtot ienākumus/izdevumus. Tagad spēlētāji var legāli lauzt līgumus un Skonto vispār var palikt pie tukšas siles.

Tā kā tādi mazi bērni, kamēr pa pakaļ nedabū (UEFA diskābeļa draudi), tikmēr laiž muļķi tālāk. Ar visām sankcijām tāpat mīnuss būs lielāks, kā tagad.
Tu doma,ka pec LV speletajiem staav rinda? Tad jau labak atrast kaadu no Dienvidamerikas,tie ir gan fiksaki,gan mazak traumatiski,gan no dabas jau tehniskaki!

     [+] [-]

, 2013-12-21 18:20, pirms 6 gadiem
frutto rakstīja: neviens Urugvajietis neietu uz LV liigu,viniem vieteja liiga normala ir,paspele un gaida kad panems klubi kaa Porto,Udineze,nejau Skonto
Tev liekās ka pasaulē ir pāris futbolisti? Skonto ir ok, lai pārietu no amatieriem uz pro.

  -1 [+] [-]

, 2013-12-21 18:29, pirms 6 gadiem
Teemu Saxon rakstīja: Tev liekās ka pasaulē ir pāris futbolisti? Skonto ir ok, lai pārietu no amatieriem uz pro.
NE skonto ir ok lai parietu no amatieriem uz TOTO. Vispar nakamgad vajadzetu riikot lidzigu showu ka bija robinsoni agrak. Kipa naac uz skonto, spele par velti, eed roltonus un kachaa skillu. Showa uzvaretajs beigaas varetu no maximas kaadu paikas grozu sanemt + solijumus par algu izmaksu. Ko sakat? Domaju Ibra, CR7, mosh pat Messi mestos ieksaa izaicinajumaa.

  +1 [+] [-]

, 2013-12-21 18:31, pirms 6 gadiem
Diez vai!!
Jo nopelnīto piķi Uzdriķis nospēlēs kazinčikā.

  -2 [+] [-]

, 2013-12-21 18:32, pirms 6 gadiem
Teemu Saxon rakstīja: Uldriķis atšķirībā no citiem nemuld, bet pietiekoši saprotami formulē savas domas. Cilvēki viņa darbu novērtē. Vienmēr RESPECT!
1 2 3 80 komentāri