Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Ašvorts par Eirokausu izlozi: "Ja kāds domā par vieglu pastaigu, tad kļūdās"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Ašvorts par Eirokausu izlozi: "Ja kāds domā par vieglu pastaigu, tad kļūdās"
Pols Ašvorts
Foto: Nora Krevņeva

Vakar notika UEFA Eiropas līgas izloze, kurā tika noskaidrots, ka "Ventspils" pirmajā kārtā tiksies ar Islandes čempionāta līderi – Reikjavīkas "Valdur". Vienība vēsturē tikusies ar klubiem no 22 valstīm, taču ne reizi nav cīnījusies ar Islandes vienību. Galvenais treneris Pols Ašvorts atklāja komandas, ar kurām nevēlējās tikties, bet pussargs Jurijs Žigajevs atcerējās ceļojumu uz Islandi kopā ar Latvijas izlasi.

"Esmu apmierināts ar izlozes norisi – "Ventspils" pirmo reizi vēsturē spēlēs pret Islandes klubu. Tas būs interesanti gan līdzjutējiem, gan komandai," sacīja galvenais treneris Pols Ašvorts. Speciālists atzina, ka nevēlējās pretiniekos spēcīgo īru vienību "Derry City", kā arī bija priecīgs par izvairīšanos no Tallinas "Flora". Taču Ašvorts ar smaidu sejā pauda, ka pret kaimiņiem labprāt spēlēs otrajā kārtā.

"Galvenais uzdevums ir informācijas vākšana par "Valur". Andrejs Butriks skatīsies viņu spēli 25. jūnijā. Zinām, ka komanda ir līdere čempionātā. Ja kāds domā par vieglu pastaigu, tad kļūdās – esmu pārliecināts, ka mūs gaida labs pretinieks," norādīja Ašvorts. Angļu speciālists arī atgādināja par Islandes izlases panākumiem pēdējā Eiropas čempionātā.

"Tomēr nešaubos, ka "Ventspils" var pārvarēt pirmo kārtu – nekā neiespējama tur nav. Galvenais ir koncentrēties, noskaņoties un uzmanīties. Ja to paveiksim, esmu pārliecināts, ka izpildīsim uzdevumu un iekļūsim otrajā kārtā," sacīja Ašvorts. "Priecājos, ka sākam mājās. Jau tagad aicinu līdzjutējus, jo mums nepieciešams atbalsts."

Latvijas izlases rindās pret Islandi spēlējis ventspilnieku pussargs Jurijs Žigajevs. Viņš atcerējās, ka nokļūšanai uz spēli bija jāveic ilgs ceļš un ka Islande ļoti atgādinājusi Fēru salas, kas "Ventspilij" bijušas veiksmīgas. "Vēl atceros, ka bija daudz laša – brokastīs, pusdienās un vakariņās. Skaidrs, ka "Ventspils" uz Islandi nedosies tūrisma dēļ, taču pagaidām par mīklaino "Valur" neko nevaru teikt. Tikai redzēju, ka komanda ir čempionāta līdere, un tas daudz ko pastāsta," teica Žigajevs. "Viegli nebūs."

Izmantotie resursi:
FK Ventspils

  -1 [+] [-]

, 2017-06-20 16:20, pirms 2 gadiem
Bez divām uzvarām, maksimālajiem punktiem reitingā un naudas prēmijas tevi neviens nesapratīs. Islandes klubi nav tas pats, kas Islandes izlase.

     [+] [-]

, 2017-06-20 16:52, pirms 2 gadiem
Islandes klubi pēdējā laikā klūst stiprāki!!! Tā kā Ventspilij būs grūti nekā Liepājai! Liepājai vislabāka izloze!

  +1 [+] [-]

, 2017-06-20 17:24, pirms 2 gadiem
Paskatoties "Valur" rezultātus Eirokausos,tad komanda šajā gadsimtā tikai četras reizes tur spēlējusi un nekad nav tikusi tālāk par pirmo kārtu.Nāksies tā kārtīgi iepazīties ar šo klubu caur netā pieejamiem datiem.Varbūt viņi pēkšņi šogad krietni pastiprinājuši sastāvu,ja jau šobrīd esot līdere Islandes čempionātā?

     [+] [-]

, 2017-06-20 17:54, pirms 2 gadiem
>>>flipsider
Slikti meklē.
Komandas sastāvā divi Islandes izlases spēlētāji.Centra aizsargs O.Omarsson un kreisais pussargs S.Larusson.Četri dāņu leģionāri,bet nav spēlējuši spēcīgās komandās un viens amerikānis.Vieglu pastaigu protams naivi gaidīt,it sevišķi tāpēc,ka atbildes spēle viesos un Reikjavikā Valur šosezon vēl nav zaudējusi.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-20 20:08, pirms 2 gadiem
alguns rakstīja: >>>flipsider
Slikti meklē.
Komandas sastāvā divi Islandes izlases spēlētāji.Centra aizsargs O.Omarsson un kreisais pussargs S.Larusson.Četri dāņu leģionāri,bet nav spēlējuši spēcīgās komandās un viens amerikānis.Vieglu pastaigu protams naivi gaidīt,it sevišķi tāpēc,ka atbildes spēle viesos un Reikjavikā Valur šosezon vēl nav zaudējusi.
Islandes klubu kontekstā runāt par izlases spēlētājiem nav īsti korekti. Visi Islandes izlases pamatspēki spēlē ārzemēs. Visi talanti meklē iespējas ārzemēs ātrāk projām no vietējiem klubiem. No vietējiem izlasē kāds parādās ļoti eksperimentāli pārbaudes spēlēs. Oficiālās spēlēs praktiski visi no pieteiktajiem ir no ārzemju klubiem. Klubu līmenis Islandē ir zems. To parāda arī transfermarket spēlētāju vertības

  +1 [+] [-]

, 2017-06-20 20:09, pirms 2 gadiem
dinamo eksperts rakstīja: Islandes klubi pēdējā laikā klūst stiprāki!!! Tā kā Ventspilij būs grūti nekā Liepājai! Liepājai vislabāka izloze!
kādā veidā Islandes klubi kļūst spēcīgāki? Pedējā laikā vienkārši izloze ir bijusi veiksmīga

  +1 [+] [-]

, 2017-06-20 20:13, pirms 2 gadiem
alguns rakstīja: Paskatoties "Valur" rezultātus Eirokausos,tad komanda šajā gadsimtā tikai četras reizes tur spēlējusi un nekad nav tikusi tālāk par pirmo kārtu.Nāksies tā kārtīgi iepazīties ar šo klubu caur netā pieejamiem datiem.Varbūt viņi pēkšņi šogad krietni pastiprinājuši sastāvu,ja jau šobrīd esot līdere Islandes čempionātā?
nav tur nekāda pastiprinājuma. Visi Islandes klubi ir vienlīdz zemā līmenī un katrs var uzvarēt gandrīz katru. Kurš tad meistarīgs ārzemju spēlētājs brauks uz tālo Islandi, kur arī nav nekādas ieinteresējošas samaksas?

     [+] [-]

, 2017-06-20 20:21, pirms 2 gadiem
Nebūs nekādu attaisnojumu, ja Ventspils neuzvarēs. Ja nespējam uzvarēt islandiešus amatierus, tad nav pamata runāt, ka Latvijas klubu futbols iet uz augšu

     [+] [-]

, 2017-06-21 09:49, pirms 2 gadiem
fkscd rakstīja: Nebūs nekādu attaisnojumu, ja Ventspils neuzvarēs. Ja nespējam uzvarēt islandiešus amatierus, tad nav pamata runāt, ka Latvijas klubu futbols iet uz augšu
Jaunajā tekošajā reitingā Islandes klubi reitingā ir 34.vietā, Latvija 40.vietā. Protams ka gribam Ventspils uzvaru , bet pilnībā nevar noniecināt līgu kura ir 34.vietā (no 55 valstīm ieskaitot Kosovu,kura šogad saķ startēt). Igaunija 41.vietā, Lietuva 51(!!!) -apdzen tikai Gibraltāru, Andoru, Sanamrīno un Kosovu(attiecībā pret Kosovu gan nav objektīvs rādītājs).

     [+] [-]

, 2017-06-21 09:59, pirms 2 gadiem
FUNS rakstīja: Jaunajā tekošajā reitingā Islandes klubi reitingā ir 34.vietā, Latvija 40.vietā. Protams ka gribam Ventspils uzvaru , bet pilnībā nevar noniecināt līgu kura ir 34.vietā (no 55 valstīm ieskaitot Kosovu,kura šogad saķ startēt). Igaunija 41.vietā, Lietuva 51(!!!) -apdzen tikai Gibraltāru, Andoru, Sanamrīno un Kosovu(attiecībā pret Kosovu gan nav objektīvs rādītājs).
noniecināt nevajag, bet nevajag arī pārvērtēt
Kā pareizi teica Edmunds Novickis, tad nevajag par zemu novērtēt savas spējas. Pret Islandes un Ziemeļīrijas klubiem jāiet ar pārliecību, ka esam spēcīgāki. Islandes un Ziemeļīrijas klubi nav salīdzināmi ar šo valstu izlasēm