Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Video: Dobrecovs: "Pat Liepājā mums ir jāsaprot, pret ko mēs spēlējam"

Aigars Prūsis
Aigars Prūsis @Prusis
19.jūlijā FK "Liepāja" savā mājas arēnā uzņems FC "Salzburg" no Austrijas. 18.jūljā abas komandas aizvadīja pēdējo treniņu pirms gaidāmās Čempionu līgas kvalifikācijas atbildes spēles.Zalcburgā liepājnieki Čempionu līgā debitēja ar minimālu zaudējumu pret vietējo FC "Salzburg" ar rezultātu 0:1.Lai arī spēlē vairāk bumbas kontrole un iespējas bija pretiniekiem, liepājnieki parādīja raksturu un izveidoja vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Netika izmantotas savas izdevības un vienā no uzbrukumiem pēc rikošeta bumba lidoja Pāvela Doroševa sargātajos vārtos. Piedzīvots zaudējums, bet vēl aizvien saglabājot iespēju kvalificēties nākamajai kārtai.Šodien liepājnieki aizvadīja pirms spēles treniņu, pēc kura sekoja preses konference ar abu komandu treneriem un tad laukumu iemēģināt devās FC Salzburg komanda.Preses konferencē FK "Liepāja" galvenais treneris Viktors Dobrecovs pauda: “Esam vēl vairāk izanalizējuši pretinieku. Zinām viņu vājās puses un zinām viņu stiprās puses vēl izteiktāk. Centīsimies darīt visu, lai neļautu pretiniekam parādīt savu labāko sniegumu. Uzdevums ir grūts, bet nav neizpildāms.”FC "Salzburg" galvenais treneris Oscar Garcia, atbildot uz mediju jautājumiem atgādināja, ka: liepājnieki parādīja, ka prot spēlēt ļoti kompakti un stabili aizsardzībā. Vairākkārtīgi izveidoja bīstamus pret uzbrukumus. Protams, mūsu uzdevums ir tik tālāk, centīsimies spēlē gūt vārtus, lai būtu vieglāk. Vēl nekas nav izdarīts, lai jau priecātos. Liepājā ir ļoti labi sagatavots laukums un domāju, ka rītdien būs ļoti interesanta cīņa.
Vērtējums: +1

  +1 [+] [-]

, 2016-07-19 07:58, pirms 3 gadiem
Derēja uzvara pret RedBulls.

  +2 [+] [-]

, 2016-07-19 09:02, pirms 3 gadiem
Šis jau ir līmenis! Virslīgā alkst pēc tā

     [+] [-]

, 2016-07-19 09:08, pirms 3 gadiem
Ja nu RedBulls zaudē!!

  +2 [+] [-]

, 2016-07-19 09:24, pirms 3 gadiem
fc klubs rakstīja: Ja nu RedBulls zaudē!!
Zaudēs jau arī

  -3 [+] [-]

, 2016-07-19 20:32, pirms 3 gadiem
kā tas Dobrecovs visās intervijās var gudri vārīties.tas ir pizgecs
vins tā runā itkā vinam būtu 30 gadu stāzs trenera karjerā tāds
āksts tik virsligā ir viens treneris un tas ir vins.

  +2 [+] [-]

, 2016-07-19 21:46, pirms 3 gadiem
aldenss rakstīja: kā tas Dobrecovs visās intervijās var gudri vārīties.tas ir pizgecs
vins tā runā itkā vinam būtu 30 gadu stāzs trenera karjerā tāds
āksts tik virsligā ir viens treneris un tas ir vins.
a tu tik māki visus nod!rst... laikam tev arī ir 30 gadu stāžs visu nod!ršanā...

     [+] [-]

, 2016-07-20 06:17, pirms 3 gadiem
Dobrecov,priecājies! Ja par tevi runā,tātad tu sēdi aknās kādam!
...un vēl aldenss,tu pats nonāci pretrunā ar sevi ,ja jau Dobrecovs tā runā,it kā viņam būtu 30 gadu trenera stāžs,tas viņš ir ļoti daudz sasniedzis savā karjerā/tikai trešo gadu trenējot un vadot komandu/,tātad vienīgais āksts un žultspilns cilvēks šeit esi tu!!!