Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

EL kvalifikācijas pirmo kārtu pārvar arī Gruzijas ''Chikhura''

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

EL kvalifikācijas pirmo kārtu pārvar arī Gruzijas ''Chikhura''
Epizode no ''Chikhura'' un ''Fola'' komandu spēles. Foto: imago images/Gerry Schmit/Scanpix

Šovakar UEFA Eiropas līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā risinājās tikai viena spēle - ceļazīmi uz nākamo kārtu nopelnīja Gruzijas pārstāve ''Chikhura'', kas apspēlēja Luksemburgas ''Fola''.

Gruzīni bija izrādījušies pārāki arī pirmajā abu komandu tikšanās reizē Luksemburgā, toreiz uzvarot ar 2:1. Ar tieši tādu pašu rezultātu noslēdzās arī šīs dienas mačs, ''Chikhura'' komandai divu spēļu summā esot pārākai ar 4:2. Šovakar vārtus ''Chikhura'' labā guva Mišiko Sardališvili un Rati Ardazišvili, bet ''Fola'' rindās 11 metru soda sitienu realizēja Dejvids Sinani.

''Chikhura'' nākamajā kārtā tiksies ar Skotijas ''Aberdeen'' un un Somijas ''RoPS'' pāra uzvarētāju. Rīt tiks aizvadīta lielākā daļa Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēļu. Tai skaitā cīņā dosies arī Latvijas komandas - ''Liepājai'' priekšā cīņa Baltkrievijā pret Minskas ''Dinamo'', ''Ventspils'' viesosies pie ''Teuta'' komandas Albānijā, bet RFS ''Daugavas'' stadionā uzņems Ļubļanas ''Olimpija'' komandu no Slovēnijas. RFS un ''Olimpija'' maču varēsiet vērot Sportacentrs.com tiešraidē pulksten 19:00.

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1. kārta

Pāris1. spēle2. spēleSumma
Malmö FF (Zviedrija) - Ballymena United (Ziemeļīrija)7:018.07.
Connah's Quay Nomads (Velsa) - Kilmarnock (Skotija)1:218.07.
Kuopion Palloseura (Somija) - Vitebsk (Baltkrievija)2:018.07.
Breiðablik (Islande) - Vaduz (Lihtenšteina)0:018.07.
Brann (Norvēģija) - Shamrock Rovers (Īrija)2:218.07.
Ordabasy Shymkent (Kazahstāna) - Torpedo Kutaisi (Gruzija)1:018.07.
Europa (Gibraltārs) - Legia (Polija)0:018.07.
CSKA Sofia (Bulgārija) - Titograd (Melnkalne)4:00:04:0
Gżira United (Malta) - Hajduk Split (Horvātija)0:218.07.
Flora (Igaunija) - Radnički Niš (Serbija)2:018.07.
Maccabi Haifa (Izraēla) - Mura (Slovēnija)2:018.07.
Debrecen (Ungārija) - Kukësi (Albānija)3:018.07.
Čukarički (Serbija) - Banants (Armēnija)3:05:08:0
Jeunesse Esch (Luksemburga) - Tobol Kostanay (Kazahstāna)0:018.07.
FCSB (Rumānija) - Milsami Orhei (Moldova)2:018.07.
Crusaders (Ziemeļīrija) - B36 Tórshavn (Fēru salas)2:018.07.
Brøndby (Dānija) - Inter Turku (Somija)4:118.07.
Molde (Norvēģija) - Knattspyrnufélag Reykjavíkur (Islande)7:118.07.
St Joseph's (Gibraltārs) - Rangers (Skotija)0:418.07.
Cork City (Īrija) - Progrès Niederkorn (Luksemburga)0:218.07.
Ružomberok (Slovākija) - Levski Sofia (Bulgārija)0:218.07.
Akademija Pandev (Ziemeļmaķedonija) - Zrinjski Mostar (Bosnija un Hercegovina)0:318.07.
Speranța Nisporeni (Moldova) - Neftçi Baku (Azerbaidžāna)0:318.07.
Zeta Podgorica (Melnkalne) - MOL Fehérvár (Ungārija)1:518.07.
Shakhtyor Soligorsk (Baltkrievija) - Hibernians (Malta)1:018.07.
Olimpija Ljubljana (Slovēnija) - RFS (Latvija)2:318.07.
Budapest Honvéd (Ungārija) - Žalgiris Vilnius (Lietuva)3:118.07.
Alashkert (Armēnija) - Akademija GP (Ziemeļmaķedonija)3:118.07.
Radnik Bijeljina (Bosnija un Hercegovina) - Spartak Trnava (Slovākija)2:018.07.
Fola Esch (Luksemburga) - Chikhura Sachkhere (Gruzija)1:22:12:4
Dinamo Tbilisi (Gruzija) - Engordany (Andora)6:018.07.
Široki Brijeg (Bosnija un Hercegovina) - Kairat Almaty (Kazahstāna)1:218.07.
DAC Dunajská Streda (Slovākija) - Cracovia (Polija)1:118.07.
Kauno Žalgiris (Lietuva) - Apollon Limassol (Kipra)0:118.07.
Ventspils (Latvija) - Teuta Durrës (Albānija)3:018.07.
Ungmennafélag Stjarnan (Islande) - Levadia (Igaunija)2:118.07.
Cliftonville (Ziemeļīrija) - Haugesund (Norvēģija)0:118.07.
Riteriai (Lietuva) - KÍ Klaksvík (Fēru salas)1:10:01:1
Liepāja (Latvija) - Dinamo Minsk (Baltkrievija)1:118.07.
St Patrick's Athletic (Īrija) - IFK Norrköping (Zviedrija)0:218.07.
Aberdeen (Skotija) - Rovaniemen Palloseura (Somija)2:118.07.
Balzan (Malta) - Domžale (Slovēnija)3:418.07.
Laçi (Albānija) - Hapoel Be'er Sheva (Izraēla)1:118.07.
Narva Trans (Igaunija) - Budućnost Podgorica (Melnkalne)0:218.07.
Səbail (Azerbaidžāna) - Universitatea Craiova (Rumānija)2:318.07.
Pyunik (Armēnija) - Shkupi (Ziemeļmaķedonija)3:318.07.
AEK Larnaca (Kipra) - Petrocub Hîncești (Moldova)1:018.07.

Izmantotie resursi:
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/