"Legia" treneris: "Teorētiski "Liepājas metalurgs" ir daudz vājāks par mums"

"Legia" treneris: "Teorētiski "Liepājas metalurgs" ir daudz vājāks par mums"

Epizode no ''Arsenal'' pārbaudes spēles pret ''Legia'' pirms diviem gadiem
Foto: AFP/Scanpix

2:2

SK Liepājas Metalurgs - KP Legia Warszawa

Varšavas „Legia” galvenais treneris Jans Urbans poļu medijiem pavēstījis, ka vismaz teorētiski „Liepājas metalurgs” ir daudz vājāka komanda nekā viņa vadītā vienība. Atgādinām, ka jau ceturtdienas vakarā „Metalurgs” Eiropas līgas mačā Liepājā uzņems „Legia”.

"Legia" treneris Jans Urbans: „Teorētiski „Liepājas metalurgs” ir daudz vājāka komanda par mūsējo. Mēs esam izteikti pāra favorīti. Tiesa, dažādi piemēri rāda, ka mēdz notikt sensācijas. Mūsu pretiniekiem šobrīd rit sezona. Viņi bez problēmām tika pāri 1. kārtai. Jāsaka gan, ka viņi spēlēja ar vāju klubu no Andoras [Urbans kļūdās, liepājnieki spēlēja pret Sanmarīno komandu – aut.piez.], taču rezultāti 2:0 un 4:0 nelika šaubīties par „Metalurga” pārākumu. Mums pret šo pretinieku rītvakar jāizturas ar lielu cieņu. Mums tā būs pirmā oficiālā spēle sezonā.

Nespējam iztēloties, ka varētu šo kārtu nepārvarēt. Respektēsim pretinieku, cīņasspars un apņēmība būs vajadzīgajā līmenī. Visam jābūt labi. Pirms tam speciāli šī dueļa sakarā aizvadījām pārbaudes spēli ar līdzīga stila pretinieci Paņevežas „Ekranas”.”

Atgādinām, ka „Liepājas metalurgs” Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtā ar 2:0 un 4:0 pārspēja Sanmarīno komandu „La Fiorita”, kamēr Polijas „Legia” (bronza nacionālajā čempionātā pagājušajā sezonā) turnīru sāks ar šo 2. kārtu. Pirmā spēle rītvakar Liepājā sāksies plkst.18:00, bet atbildes cīņa notiks pēc nedēļas Varšavā.

Izmantotie resursi:
SportoweFakty.pl - informacje, relacje live,...

  +3 [+] [-]

, 2012-07-18 11:31, pirms 6 gadiem
Teorētiski viņam ir āri taisnība!

  +4 [+] [-]

, 2012-07-18 11:38, pirms 6 gadiem
Praktiski arī gan jau ka ir

  +2 [+] [-]

, 2012-07-18 12:00, pirms 6 gadiem
Man prieks, ka "jeruzeļski" ir tik pašpārliecināti.

  +3 [+] [-]

, 2012-07-18 12:26, pirms 6 gadiem
Domāju ka LM un V-pilij būs jāparāda labākais sniegums šosezon, lai tiktu tālāk un vrbūt pat tas nepalidzes

  +6 [+] [-]

, 2012-07-18 12:33, pirms 6 gadiem
Vienkārši viņš neglaimo,bet saka tā,kā ir.Tomēr LM vēl nav tik bezcerīgi kā FK Ventspilij,jo komanda nokomplektēta tomēr sabalansēti,ir gan pieredzējuši spēlētāji,gan jaunas "asinis",gan vidējais slānis un ja saņems sevi rokās un cīnīsies par katru laukuma centimetru,tad poļu pašpārliecinātība varētu mums līdzēt.Žēl tikai,ka atbildes spēle Polijā.Tādas komandas divreiz uz viena un tā paša grābekļa kāpj reti.Mazākais,lai izdodās izcīnīt LM vismaz kādu punktu Latvijas klubu reitingam.

  +1 [+] [-]

, 2012-07-18 12:45, pirms 6 gadiem
alguns rakstīja: Vienkārši viņš neglaimo,bet saka tā,kā ir.Tomēr LM vēl nav tik bezcerīgi kā FK Ventspilij,jo komanda nokomplektēta tomēr sabalansēti,ir gan pieredzējuši spēlētāji,gan jaunas "asinis",gan vidējais slānis un ja saņems sevi rokās un cīnīsies par katru laukuma centimetru,tad poļu pašpārliecinātība varētu mums līdzēt.Žēl tikai,ka atbildes spēle Polijā.Tādas komandas divreiz uz viena un tā paša grābekļa kāpj reti.Mazākais,lai izdodās izcīnīt LM vismaz kādu punktu Latvijas klubu reitingam.
Lai kaut nelieli svētki pie Ventas un Bārtas : ))

     [+] [-]

, 2012-07-18 13:24, pirms 6 gadiem
kā viņi nospēlēja pārbaudi ar ekranas?

     [+] [-]

, 2012-07-18 13:31, pirms 6 gadiem
file rakstīja: kā viņi nospēlēja pārbaudi ar ekranas?
Poļi uzvarēja ar 2-1,tiesa uzvaras vārti tikai 90.min.

Tev jābūt autorizētam,