Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Bartra futbola laukumā atgriezīsies pēc četrām nedēļām

Bartra futbola laukumā atgriezīsies pēc četrām nedēļām

Marks Bartra
Foto: AFP/Scanpix

2:3

Borussia Dortmund - Monaco

Sprādzienā pie Dortmundes ''Borussia'' autobusa visvairāk cietušais futbolists Marks Bartra pēc veiksmīgi pārciestas operācijas futbola laukumā varēšot atgriezties pēc aptuveni divām nedēļām.

"Viņam ir lauzts labās rokas spieķakauls, tāpat viņa rokā ir svešķermeņi. "Borussia" ģimene parādījusi, ka grūtos mirkļos prot turēties kopā, un to pašu gribam arī Marka dēļ,'' iepriekš norādīja Dortmundes "Borussia" preses sekretārs Saša Fligs. Policija apstiprinājusi, ka Bartras ievainojumu pakāpe nomainīta no viegli uz smagi ievainotu

Tāpat Fligs norādīja, ka Markam būs jāveic operācija, kas veiksmīga jau ir aizritējusi. Šobrīd ir skaidrs, ka kopējā treniņu grupā Marks varēs atgriezties tikai pēc aptuveni mēneša.

Vakar savā ''Instagram'' profilā Bartra atzīmēja, ka jūtas labi. ''Sveiki! Kā variet redzēt, jau jūtos daudz labāk. Paldies visiem par atbalstu un vēstulēm, ko rakstāt. Visi mani spēki ir ar komandas biedriem, līdzjutējiem, ''Borussia'' šīvakara mačā,'' tā vakar pirms spēles rakstīja Bartra.

Kā zināms, ''Borussia'' UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā vakar savā laukumā ar 2:3 zaudēja Francijas ''Monaco''.

     [+] [-]

, 2017-04-13 20:46, pirms gada
Laukumā varēšot atgriezties pēc aptuveni divām nedēļām bet ATGRIEZĪSIES PĒC ČETRĀM?

Tev jābūt autorizētam,