Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

BATE mājās izrauj neizšķirtu, "Slovan" izlaiž uzvaru kompensācijas laikā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

BATE mājās izrauj neizšķirtu, "Slovan" izlaiž uzvaru kompensācijas laikā
BATE spēlētāji atzīmē vārtus. Foto: PA Pictures/Scanpix

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā šovakar tika aizvadītas astoņas spēles. Lielu uzvaru viesos izcīnīja Tbilisi "Saburtalo", kamēr Borisovas BATE savā laukumā atspēlējās un tika pie neizšķirta.

BATE jau spēles ievadā savainojuma dēļ palika bez stabilā aizsarga Jegora Filipenko, un 36. minūtē Polijas čempione Glikovices "Piast" izvirzījās vadībā. Pēc sitiena no 15 metriem pirmais pie atlēkušās bumbas bija Pjotrs Paščeks, kurš ar galvu to nogādāja baltkrievu vārtos – 1:0. Nepilnu pusstundu līdz beigām BATE izdevās panākt izlīdzinājumu, kad centrējumu no labās malas precīzā sitienā vārtu tālajā stūrī pārvērta Staņislavs Draguns – 1:1. Taču viņš pašās cīņas beigās nopelnīja noraidījumu, tādējādi būs spiests izlaist atbildes spēli.

"Saburtalo" izbraukumā ar 3:0 pārspēja Tiraspoles "Sheriff". Vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva Ogņens Rolovičs, bet turpinājumā pārsvaru palielināja Giorgi Kohreidze un Levans Kakubava, kurš vārtus nebija iesitis kopš aprīļa. Platu soli pretī nākamajai kārtai spēra arī norvēģu "Rosenborg", kas izbraukumā ar 2:0 uzvarēja "Linfield" no Ziemeļīrijas.

"Ferencvaros" izdevās izmantot sava laukuma priekšrocības un ar 2:1 pieveikt "Ludogorets", tomēr bulgāri var priecāties par izbraukumā gūtajiem vārtiem. Tikmēr Bratislavas "Slovan" dramatiskā cīņā neizdevās nosargāt uzvaru pret "Sutjeska" no Melnkalnes – 1:1. Mājinieki 82. minūtē šķietami izrāva uzvaru, bet ielaida kompensācijas laika piektajā minūtē, un tagad atbildes spēlē būs nepieciešama uzvara vai rezultatīvāks neizšķirts.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas 1. kārta

Pāris1. spēle2. spēleSumma
Nõmme Kalju (Igaunija) - Shkëndija (Ziemeļmaķedonija)0:116.07.
Sūduva (Lietuva) - Crvena Zvezda (Serbija)0:016.07.
Ararat-Armenia (Armēnija) - AIK (Zviedrija)2:117.07.
Astana (Kazahstāna) - CFR Cluj (Rumānija)1:017.07.
Ferencváros (Ungārija) - Ludogorets Razgrad (Bulgārija)2:117.07.
Partizani (Albānija) - Qarabağ (Azerbaidžāna)0:017.07.
Slovan Bratislava (Slovākija) - Sutjeska Nikšić (Melnkalne)1:117.07.
Sarajevo (Bosnija un Hercegovina) - Celtic (Skotija)1:317.07.
Sheriff Tiraspol (Moldova) - Saburtalo Tbilisi (Gruzija)0:316.07.
F91 Dudelange (Luksembburga) - Valletta (Malta)2:216.07.
Linfield (Ziemeļīrija) - Rosenborg (Norvēģija)0:217.07.
Knattspyrnufélagið Valur (Islande) - Maribor (Slovēnija)10.07.17.07.
Dundalk (Īrija) - Riga FC (Latvija)0:017.07.
The New Saints (Velsa) - Feronikeli (Kosova)2:216.07.
HJK (Somija) - HB Tórshavn (Fēru salas)3:016.07.
BATE Borisov (Baltkrievija) - Piast Gliwice (Polija)1:117.07.

Šovakar tika aizvadīta arī viena spēle UEFA Eiropas līgā, bet "Jeunesse" no Luksemburgas un "Tobol" no Kazahstānas uzvarētāju nenoskaidroja un vārtus neguva – 0:0.

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1. kārta

Pāris1. spēle2. spēleSumma
Malmö FF (Zviedrija) - Ballymena United (Ziemeļīrija)11.0718.07.
Connah's Quay Nomads (Velsa) - Kilmarnock (Skotija)11.07.18.07.
Kuopion Palloseura (Somija) - Vitebsk (Baltkrievija)11.0718.07.
Breiðablik (Islande) - Vaduz (Lihtenšteina)11.0718.07.
Brann (Norvēģija) - Shamrock Rovers (Īrija)11.0718.07.
Ordabasy Shymkent (Kazahstāna) - Torpedo Kutaisi (Gruzija)11.0718.07.
Europa (Gibraltārs) - Legia (Polija)11.0718.07.
CSKA Sofia (Bulgārija) - Titograd (Melnkalne)4:016.07.
Gżira United (Malta) - Hajduk Split (Horvātija)0:218.07.
Flora (Igaunija) - Radnički Niš (Serbija)11.0718.07.
Maccabi Haifa (Izraēla) - Mura (Slovēnija)11.0718.07.
Debrecen (Ungārija) - Kukësi (Albānija)11.0718.07.
Čukarički (Serbija) - Banants (Armēnija)11.0716.07.
Jeunesse Esch (Luksemburga) - Tobol Kostanay (Kazahstāna)0:018.07.
FCSB (Rumānija) - Milsami Orhei (Moldova)11.0718.07.
Crusaders (Ziemeļīrija) - B36 Tórshavn (Fēru salas)11.0718.07.
Brøndby (Dānija) - Inter Turku (Somija)11.0718.07.
Molde (Norvēģija) - Knattspyrnufélag Reykjavíkur (Islande)11.0718.07.
St Joseph's (Gibraltārs) - Rangers (Skotija)0:418.07.
Cork City (Īrija) - Progrès Niederkorn (Luksemburga)11.0718.07.
Ružomberok (Slovākija) - Levski Sofia (Bulgārija)11.0718.07.
Akademija Pandev (Ziemeļmaķedonija) - Zrinjski Mostar (Bosnija un Hercegovina)11.0718.07.
Speranța Nisporeni (Moldova) - Neftçi Baku (Azerbaidžāna)11.0718.07.
Zeta Podgorica (Melnkalne) - MOL Fehérvár (Ungārija)11.0718.07.
Shakhtyor Soligorsk (Baltkrievija) - Hibernians (Malta)11.0718.07.
Olimpija Ljubljana (Slovēnija) - RFS (Latvija)11.0718.07.
Budapest Honvéd (Ungārija) - Žalgiris Vilnius (Lietuva)11.0718.07.
Alashkert (Armēnija) - Akademija GP (Ziemeļmaķedonija)11.0718.07.
Radnik Bijeljina (Bosnija un Hercegovina) - Spartak Trnava (Slovākija)11.0718.07.
Fola Esch (Luksemburga) - Chikhura Sachkhere (Gruzija)11.0717.07.
Dinamo Tbilisi (Gruzija) - Engordany (Andora)11.0718.07.
Široki Brijeg (Bosnija un Hercegovina) - Kairat Almaty (Kazahstāna)11.0718.07.
DAC Dunajská Streda (Slovākija) - Cracovia (Polija)11.0718.07.
Kauno Žalgiris (Lietuva) - Apollon Limassol (Kipra)11.0718.07.
Ventspils (Latvija) - Teuta Durrës (Albānija)11.0718.07.
Ungmennafélag Stjarnan (Islande) - Levadia (Igaunija)11.0718.07.
Cliftonville (Ziemeļīrija) - Haugesund (Norvēģija)11.0718.07.
Riteriai (Lietuva) - KÍ Klaksvík (Fēru salas)11.0716.07.
Liepāja (Latvija) - Dinamo Minsk (Baltkrievija)11.0718.07.
St Patrick's Athletic (Īrija) - IFK Norrköping (Zviedrija)11.0718.07.
Aberdeen (Skotija) - Rovaniemen Palloseura (Somija)11.0718.07.
Balzan (Malta) - Domžale (Slovēnija)11.0718.07.
Laçi (Albānija) - Hapoel Be'er Sheva (Izraēla)11.0718.07.
Narva Trans (Igaunija) - Budućnost Podgorica (Melnkalne)11.0718.07.
Səbail (Azerbaidžāna) - Universitatea Craiova (Rumānija)11.0718.07.
Pyunik (Armēnija) - Shkupi (Ziemeļmaķedonija)11.0718.07.
AEK Larnaca (Kipra) - Petrocub Hîncești (Moldova)11.0718.07.

     [+] [-]

, 2019-07-11 02:22, pirms nedēļas
Nav saprotams,ka Polu un Skotu chempionem,nav garantetas CL grupu turniirs,vai nu vizmaz,butu jabut 3.karta..!