Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0

Daugavpils FS audzēkņu vecāki un treneri vēršas domē ar prasību atcelt lēmumu

Rolands Eliņš

Daugavpils FS audzēkņu vecāki un treneri vēršas domē ar prasību atcelt lēmumu
Nauris Mackevičs. Foto: LFF

LETA. Daugavpils Futbola skolas audzēkņu vecāki un arī pilsētas treneri savās domei adresētajās vēstulēs iestājas pret izglītības iestādes direktora Naura Mackeviča atstādināšanu, turklāt aicina nepieļaut, ka skolu pašlaik vada Aleksandrs Vlasovs.

Vecāki vēstulē izsaka savu neizpratni un sašutumu par domes darbībām, atstādinot Mackeviču, un pauž, ka Mackevičs savus pienākumus skolā pildījis augstā līmenī.

"Mūsu bērniem tika nodrošināti visi nepieciešamie apstākļi kvalitatīvam treniņu procesam, kā arī nodrošināta iespēja piedalīties augsta līmeņa turnīros. Jebkuru neskaidrību vai problēmu gadījumā vecāki varēja vērsties pie Mackeviča un visi jautājumi tika nekavējoties atrisināti," vēstulē norādīja vecāki.

Viņi arī pauda bažas, kāpēc par skolas direktora pienākumu izpildītāju iecelts Vlasovs, kuram nav pieredzes vadošā darbā, turklāt viņa vārds vairākkārt izskanējis saistībā ar manipulācijām ar spēļu rezultātu ietekmēšanu. Vlasova iecelšana vecākiem ir nepieņemama, tāpēc viņi lūdz domi nekavējoties atbrīvot viņu no amata.

"Lūdzam sniegt skaidrojumu, uz kāda pamata nepiederošām personām tiek dota piekļuve skolas dokumentācijai un mūsu bērnu personas lietām, kas ir Datu aizsardzības likuma rupjš pārkāpums," norādīts vecāku vēstulē.

Vecāki un arī pilsētas futbola treneri aicina domei skaidrot un pārskatīt jautājumu par Mackeviča atstādināšanu.

"Mackevičs visu šo gadu laikā direktora amatā savus pienākumus ir veicis ļoti augstā līmenī, regulāri sniedzot palīdzību treneriem jebkurā jautājumā. Mackevičs katru gadu nodrošināja iespējas treneriem celt savu kvalifikāciju, piedalīties treneru kursos un apmācībās, nodrošināja iespēju trenēties kvalitatīvos apstākļos," pausts treneru vēstulē.

Sporta speciālisti par nepamatotiem arī uzskata domes pārmetumus Mackevičam par līdzekļu izšķērdēšanu.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā no amata uz dienesta pārbaudes laiku tika atstādināts Daugavpils Futbola skolas direktors Mackevičs, jo pašvaldībai radušās aizdomas par darbībām, kas saistītas ar iespējamiem daudzkārtējiem finanšu pārkāpumiem.

Pamatojot Mackeviča atstādināšanu, Daugavpils pašvaldībā skaidroja, ka pēdējo divu gadu laikā direktora darbību rezultātā Daugavpils pašvaldības budžetam, iespējams, nodarīts materiālais kaitējums. Visu apstākļu noskaidrošanai un pārbaudei un pašvaldības budžetam iespējamā nodarītā kaitējuma noteikšanai Mackevičs no amata pienākumu pildīšanas bez darba algas saglabāšanas atstādināts no 9.novembra līdz 8.janvārim.

Savukārt Daugavpils Futbola skola tās direktora atstādināšanā vaino spēļu rezultātu ietekmēšanā apsūdzēto Oļegu Gavrilovu, teikts "BFC Daugavpils" mājaslapā izplatītajā paziņojumā.

Bet Eigims apgalvoja, ka Gavrilovam neesot saistības ar notikumiem ap Mackeviču, un skolas direktora atstādināšanas mērķis esot "kārtības un disciplīnas ieviešana"

Izglītības iestāde dibināta 2016.gadā kā profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde "Futbola centrs Daugavpils", bet šogad nosaukums mainīts uz Daugavpils Futbola skolu. Pašlaik skolā mācās 455 bērni 32 mācību-treniņu grupās.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-11-15 12:33, pirms pusgada
to krievu varzu vajag izkvēpināt no futbola pavisam!!! bandīti,nekas vairāk!

  +1 [+] [-]

, 2018-11-15 12:39, pirms pusgada
Reku- jums- Sociāldemokrātija

     [+] [-]

, 2018-11-15 14:20, pirms pusgada
Nauri, turies!