Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:125, Did:0, useCase: 0

Zlatans: "Mierīgi varētu spēlēt Premjerlīgā"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Zlatans: "Mierīgi varētu spēlēt Premjerlīgā"
Zlatans Ibrahīmovičs. Foto: AP/Scanpix

Zlatans Ibrahīmovičs turpina plosīties Amerikas Savienotajās Valstīs, vienlaikus neaizmirstot par publikas izklaidēšanu. Viņš ar smaidu atzinis – ja "Manchester United" nepieciešama palīdzība, lai zvana tieši viņam.

"Es pilnīgi mierīgi varētu spēlēt Premjerlīgā, tāpēc, ja "United" nepieciešama palīdzība, esmu šeit," labā noskaņojumā bija zviedru uzbrucējs. "Tomēr es atrodos pie "Galaxy", tāpēc – atvainojiet, bet nebūs."

"Nedomāju par atgriešanos Eiropā – tur savu darbu jau esmu paveicis. Izbaudīju futbolu, manā plauktā ir līdzi paņemtās 33 trofejas, un cerams, ka šeit izcīnīšu vēl kādu. Tad jau redzēsim, kur šis piedzīvojums noslēgsies," teica Ibrahīmovičs, kurš karjeras laikā no lielajām līgām nav spēlējis tikai Vācijā.

"United" nedēļas nogalē ar 1:2 mājās piekāpās "Crystal Palace". "Jā, es skatos viņu mačus. Redzēju pēdējo spēli, un, manuprāt, viņiem nepaveicās. Ja iesistu pendeli, būtu pavisam cita spēle. Tomēr spēle Anglijā beidzas tikai tad, kad atskan tiesneša svilpe," norādīja Zlatans. "United" izšķirošos vārtus ielaida kompensācijas laika trešajā minūtē.

Mančestras sakarā vasaras karstākais sarunu temats bija Pola Pogbā nākotne – franču pussargu kāroja iegūt Zinedins Zidāns un viņa vadītais Madrides "Real". Tomēr gana labs piedāvājums netika izteikts. "Daudz runāju ar Polu. Dodu viņam padomus, bet neko tādu, ar ko šeit būtu gatavs dalīties."

Janvārī Eiropā atgriezīsies cits bijušais "United" spēlētājs Veins Rūnijs, kurš kļūs par "Derby" spēlējošo treneri. Ibrahīmovičs atzina, ka viņam tas nav bijis pārsteigums. "Viņš atbrauca, centās, cik vien spēja, bija pacietīgs. Ir nepieciešama liela pacietība, un izskatās, ka tā ir beigusies. Man ir līgums līdz 31. decembrim. Kas notiks pēc tam – nezinu," skaidroja Zlatans.

"Esmu citā pozīcijā nekā Rūnijs. Viņš ir daudz jaunāks par mani. Esmu vecs, bet joprojām dominēju, joprojām esmu spēlētājs, kurš laukumā veido atšķirību starp manu un pretinieku komandu. Redzēsim, kas notiks. Fiziski jūtos labi."

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...