Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Premjerlīgas svaigākajā testēšanas vilnī atklāts viens saslimšanas gadījums

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Premjerlīgas svaigākajā testēšanas vilnī atklāts viens saslimšanas gadījums
Jirgens Klops. Foto: PA Pictures/Scanpix

Anglijas Premjerlīga pagājušajā nedēļā kronēja 2019./20. gada sezonas čempioni – "Liverpool" no konkurentēm atrāvusies nenoķeramā attālumā. Taču sezona turpinās, tāpat kā koronavīrusa analīžu veikšana. Pagājušajā nedēļā atklāts viens saslimšanas gadījums.

Premjerlīgas spēles atsākās 17. jūnijā, un "Liverpool" izcīnījusi pirmo titulu 30 gadu laikā. Vispirms pilsētas derbijā tika aizvadīts bezvārtu neizšķirts pret "Everton", kam sekoja 4:0 uzvara pret "Crystal Palace". Tuvākā sekotāja "Manchester City" bija tikai ar teorētiskām cerībām noķert līderi, un pat tās pazuda pēc 1:2 zaudējuma viesos pret "Chelsea".

Pēc spēļu atsākšanās turpinās spēlētāju un kluba personāla testēšana divas reizes nedēļā, rezultātus paziņojot katru pirmdienu. Premjerlīga pavēstījusi, ka laika posmā no 22. līdz 28. jūnijam veiktas 2250 analīzes, un vienam cilvēkam konstatēta saslimšana ar "Covid-19".

Protokols paredz, ka pēc pozitīvām analīzēm cilvēkam jāpavada septiņas dienas pašizolācijā, pēc tam sekojot vēl vienām analīzēm. Netiek atklāts nedz klubs, nedz vīrusu saķērušās personas pozīcija klubā. Tiesa, iepriekš bijušas vienības, kas pavēsta saslimušo vārdus, tāpat klajā ar ziņām nākuši paši spēlētāji.

Premjerlīga regulāru analīžu veikšanu sāka maijā, komandām atgriežoties treniņos. Kopā veiktas 14307 pārbaudes un konstatēti 19 saslimšanas gadījumi, kas sastāda 0,13% no ņemtajām analīzēm. Bijis arī vismaz viens spēlētājs, kuram secen gājusi Premjerlīgas spēle, jo viņam pozitīvas analīzes bija pirms paša sākuma.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...

     [+] [-]

, 2020-06-30 11:03, pirms 6 dienām
Tikmēr Amerikā.......