Vermālens kļuvis par jauno "Arsenal" kapteini

Vermālens kļuvis par jauno "Arsenal" kapteini

Tomass Vermālens
Foto: AFP/Scanpix

0:0

Arsenal - Sunderland

Anglijas futbola kluba Londonas "Arsenal" galvenais treneris Arsēns Vengers apstiprinājis, ka par komandas jauno kapteini kļuvis Tomass Vermālens. Beļģijas izlases aizsargs kapteiņa apsēju pārņems no uzbrukuma līdera Robina van Pērsija, kurš jau tuvāko dienu laikā pārcelsies uz Mančestras "United". Par vicekapteini apstiprināts Mikels Arteta.

"Tie būs Vermālens un Arteta," Vengers šodien sacīja pirmsspēles preses konferencē. "Vermālens jau bija vicekapteinis, tāpēc tas bija ātrs lēmums. Domāju, ka komandā mums ir daudz potenciālo kapteiņu, taču šobrīd tas būs tā." Kapteiņu maiņa komandā notikusi Robina van Pērsija potenciālās pārdošanas dēļ - jau vēstījām, ka Mančestras "United" panāca vienošanos ar "Arsenal" un ka mančestrieši par uzbrucēja iegādi šķirsies no 24 miljoniem sterliņu mārciņu.

Van Pērsijs par "Arsenal" kapteini kļuva pirms gada, kad londonieši šķīrās no Franseska Fabregasa, kurš atgriezās "Barcelona" rindās. Fabregass kapteiņa apsēju pārņēma no franču aizsarga Viljama Galasa, kurš kapteiņa statusu zaudēja spēlētāju kritizēšanas dēļ. Pirms Galasa kapteinis bija kluba leģenda Tjerī Anrī, kurš, līdzīgi kā Fabregass un tagad van Pērsijs, arī tika pārdots ("Barcelona"). Vermālens, kuram novembrī apritēs 27 gadi, "Arsenal" pievienojās 2009.gada jūnijā, kad par aptuveni 10+2 miljoniem eiro tika nopirkts no Amsterdamas "Ajax".

Izmantotie resursi:
Betsson Survery Campaign || Arsenal.com

  +7 [+] [-]

, 2012-08-17 13:20, pirms 6 gadiem
Tātad Vermālens pēc gada arī aizies.

  +3 [+] [-]

, 2012-08-17 14:08, pirms 6 gadiem
Jā , kam iedod apsēju tas prom
phiLL rakstīja: Tātad Vermālens pēc gada arī aizies.

  +2 [+] [-]

, 2012-08-17 15:02, pirms 6 gadiem
BREAKING NEWS: Vermaelen will leave Arsenal next year after being confirmed as the new captain. Arteta, vice-capt, will leave the following year.

     [+] [-]

, 2012-08-17 16:33, pirms 6 gadiem
septembris rakstīja: BREAKING NEWS: Vermaelen will leave Arsenal next year after being confirmed as the new captain. Arteta, vice-capt, will leave the following year.
bļaviens reāls anglis esi !

     [+] [-]

, 2012-08-17 23:51, pirms 6 gadiem
phiLL rakstīja: Tātad Vermālens pēc gada arī aizies.
nu par Vermalenu jau šogad esot bijusi interese no pāris klubiem, Barcu ieskaitot

Tev jābūt autorizētam,