Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

ČL fināla neveiksminiekam Kariusam rupja kļūda arī "Liverpool" pārbaudes mačā

Rolands Eliņš

ČL fināla neveiksminiekam Kariusam rupja kļūda arī "Liverpool" pārbaudes mačā
Loriss Kariuss
Foto: Sportimage/PA Images/Scanpix

UEFA Čempionu līgas fināls varēja kļūt par „Liverpool” vārtsarga Lorisa Kariusa karjeras augstāko lidojumu, taču sanāca pilnīgi pretēji – viņš pieļāva divas rupjas kļūdas, kas noveda pie diviem zaudētiem vārtiem un Madrides „Real” uzvaras. Vēlāk gan atklājās, ka Kariusam bijis smadzeņu satricinājums, kas varētu būt iespaidojis viņa rīcību laukumā, taču pašu faktu tas nedzēsa.

Savā otrajā spēlē kopš ČL fināla Kariuss piedalījās „Liverpool” pārbaudes mačā pret Anglijas „League Two” komandu „Rovers”, palīdzot uzvarēt ar 3:1. Taču vienīgo vārtu zaudējumā atkal galvenā atbildība jāuzņemas Kariusam, kurš nespēja tvert bumbu, tā nokrita vārtu priekšā, un pretinieki raidīja bumbu tīklā.

Pēc spēles „Liverpool” treneris Jirgens Klops aizstāvēja savu vārtsargu, sakot, ka nav godīgi atgādināt Kariusam par ČL finālu pēc katras viņa kļūdas: „Visi pieļauj kļūdas. Man tas nepatīk. Jums tas nepatīk. Viņam pašam tas nepatīk, bet neviens no tā nevar izvairīties, tāpēc vienkārši jāturpina paņemt labākais no konkrētās situācijas. Skaidrs, ka Lorisam ilgāku laiku vilksies līdzi viņa ČL finālā iegūtā reputācija, mēs to laikam tagad nevaram mainīt, tāpat arī nav jēgas slēpt, ka tāda lieta neeksistē. Bet mūsu darbs ir turpināt strādāt un attīstīties, un mēs to darīsim.”


Izmantotie resursi:
Liverpool's Loris Karius commits another...

     [+] [-]

, 2018-07-12 00:42, pirms 10 mēnešiem
Viņam bija smadzeņu satricinājums? Nu tad vainīgs ir tikai un vienīgi Klops,ka viņu laida laukumā!