Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Morinju noraidīja Ķīnas kluba piedāvājumu par 100 miljoniem eiro

Rolands Eliņš

Morinju noraidīja Ķīnas kluba piedāvājumu par 100 miljoniem eiro
Žuzē Morinju. Foto: PA Wire/Scanpix

Britu medijs “Sky Sports” vēsta, ka portugāļu futbola treneris Žuzē Morinju nav piekritis trenēt Ķīnas klubu “Evergrande”, lai gan klubs bija viņam gatavs simt miljonus eiro, piedāvājot līgumu uz trim sezonām. Tas ir pārliecinoši lielākais zināmais līguma piedāvājums futbola trenerim.

Ķīnas bagātais klubs “Guangzhou Evergrande” bija gatavs maksāt Žuzē Morinju 31 miljonu eiro sezonā, turklāt vēl iekļaut līgumā dažādus bonusus. “Evergrande” turklāt piedāvāja Morinju pašam izvēlēties līguma garumu, un kopumā “Evergrande” bija gatava uzņemties saistības par maksimums simt miljoniem eiro par līgumu uz trim sezonām.

Morinju bija tikšanās ar Ķīnas miljardieri Sjū Jajinu, “Evergrande” grupas priekšsēdētāju, aprīlī, kad arī tika apspriesta trenera pārcelšanās uz Ķīnu. “Sky” vēsta, ka Morinju bijis pagodināts un glaimots par tādu interesi un tikšanās noritējusi ļoti pozitīvā noskaņā, taču Morinju bijuši vairāki iemesli atteikt.

Morinju joprojām vēlas darbu Eiropas futbolā un ikdienā strādāt augstākajā līmenī, turklāt viņš kā vienu no saviem mērķiem ir izvirzījis trešo uzvaru UEFA Čempionu līgā. Tāpat Morinju ģimene neesot bijusi sajūsmā par iespējamo pārcelšanos uz Ķīnu.

Morinju pavasarī arī saņēma piedāvājumu trenēt Ķīnas izlasi, kad tās treneris Fabio Kanavāro nolēma atgriezties klubā. Tobrīd piedāvājums tika izteikts Morinju, bet pēc tā noraidīšanas atpakaļ darbā tika pieņemts Marčelo Lipi.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...

  -1 [+] [-]

, 2019-07-07 12:48, pirms 5 mēnešiem
Pidriķis,tas ir viņa līmenis!

GG MUNITED!!!

  -1 [+] [-]

, 2019-07-07 14:07, pirms 5 mēnešiem
Madzigais rakstīja: Pidriķis,tas ir viņa līmenis!

GG MUNITED!!!
a tev vispār nav līmeņa

     [+] [-]

, 2019-07-07 14:08, pirms 5 mēnešiem
Patīkami dzirdēt, ka viņš, tomēr, nav tāds kre tīns, par kādu iztaisās

     [+] [-]

, 2019-07-07 14:26, pirms 5 mēnešiem
Kommaer/// rakstīja: Patīkami dzirdēt, ka viņš, tomēr, nav tāds kre tīns, par kādu iztaisās
Par Tevi gan neviens nekad nav šaubījies

     [+] [-]

, 2019-07-07 14:29, pirms 5 mēnešiem
Hose Girtinho rakstīja: Par Tevi gan neviens nekad nav šaubījies
Tu labāk spogulī paskaties

     [+] [-]

, 2019-07-07 18:01, pirms 5 mēnešiem
Kommaer/// rakstīja: Tu labāk spogulī paskaties
Paskatījos. Manējais vismaz nesaplīsa