Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

''Arsenal'' izīrēs 19 gadus veco aizsargu Salibu Francijas ''Nice''

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

''Arsenal'' izīrēs 19 gadus veco aizsargu Salibu Francijas ''Nice''
Viljams Saliba. Foto: Sky Sports

Anglijas Premjerlīgas komanda Londonas ''Arsenal'' uz šo sezonu plāno izīrēt 19 gadus veco franču aizsargu Viljamu Salibu Francijas augstākā čempionāta klubam ''Nice''. Nicai nebūs iespējams izpirkt futbolista līguma, taču būs jākompensē Salibas alga - aptuveni 40 tūkstoši sterliņu mārciņu nedēļā.

19 gadus vecais Viljams Saliba pievienojās Anglijas Premjerlīgas klubam Londonas ''Arsenal'' 2019. gada vasarā, kad vēl komandas treneris bija Unajs Emerijs. Vienība par aizsargu samaksāja 27 miljonus sterliņu mārciņu Francijas komandai ''Saint-Etienne''. ''Arsenal'' gan izīrēja futbolistu atpakaļ uz Franciju. ''Saint-Etienne'' sastāvā Saliba devās laukumā 12 spēlēs, 11 no tām pamatsastāvā.

Šodien tiek ziņots, ka ''Arsenal'' plāno izīrēt Salibu uz citu Francijas vienību - ''Nice''. Sarunas starp klubiem vēl tiek aizvadītas, taču, visticamāk, ''Nice'' būs jāmaksā futbolista alga, kas ir aptuveni 40 tūkstoši sterliņu mārciņu nedēļā. Franču klubam nebūs iespējams izpirkt jauno francūzi, jo galvenais treneris Mikels Arteta Salibu uzskata par perspektīvu spēlētāju, kas var komandai palīdzēt nākotnē. Sākotnēji bija plānots, ka Saliba atgriezīsies ''Saint-Etienne'', taču septembrī radās problēmas ar papīru iesniegšanu un darījums nojuka. ''Arsenal'' nevienam turnīram 19 gadus veco futbolistu nepieteica, skaidojot, ka Saliba vēl nav gatavs tāda līmeņa spēlēm.

Londonas ''Arsenal'' Anglijas Premjerlīgā izcīnījusi uzvaras pēdējās trīs spēlēs un turnīra tabulā pacēlusies uz 11. vietu ar 23 punktiem 17 mačos. ''Nice'' Francijā ar 22 punktiem 16 mačos ieņem 12. pozīciju 20 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:
https://global.espn.com/football/so...