Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0
Andris Liepa

"Blackpool" piesaistīšot daudzus Latvijas futbolistus

Latvijas finansista Valērija Belokoņa pārvaldītā Anglijas 1.divīzijas kluba “Blackpool” izpilddirektors Karls Oustons ir atzinis, ka nākotnē komandā tiks iesaistīti daudzi Latvijas futbolisti.

“Mēs varam izveidot milzīgu kontaktu un resursu apjomu, jo tur (Latvijā) ir sevi apliecinājuši talanti un es domāju, ka šī ir daļa no darījuma ar Valēriju Belokoņu, kura netiek pienācīgi novērtēta,” komentēja Oustons.

“Latvijā ir vairāki ļoti talantīgi spēlētāji, kas ir krietni labāki kā novērtēti pasaules futbolā, īpaši U-21 līmenī. Mēs tagad varam ieiet šajā tirgū un iegūt Austrumeiropas talantīgo spēlētāju krējumu, kas, manuprāt, spēlēs ļoti nozīmīgu lomu mūsu nākotnes izaugsmē.”

“Protams, darījuma ievērojamākais aspekts, kuram pilnīgi pamatoti uzmanību pievērš lielākā daļa cilvēki, ir tā, ka tagad klubā ienāks nauda un palielinās mūsu algu budžetu,” Oustons komentēja Valērija Belokoņa plānus tuvāko 3 gadu laikā klubā investēt 4.5 miljonus britu mārciņu. “Saimons Greisons (komandas treneris) šo naudu var tērēt pēc saviem ieskatiem. Treneris mērķē uz daudziem spēlētājiem, ar kuriem vēlas parakstīt līgumu un atvest viņus uz “Bloomfield Road” jau nākamajā sezonā. Cerams, nauda dos pozitīvu ieguldījumu, lai šos spēlētājus piesaistītu, vismaz tā līdz šim ir bijis.”

Izmantotie resursi:
www.blackpooltoday.co.uk

 

2006-06-27 22:41

Nākamais: Riteņbraukšanas čempionātā triumfē Saramotins