Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

"Metta/LU" un "Jūrmala-VV" spēlē neizšķirti

Andrejs Siliņš

"Metta/LU" un "Jūrmala-VV" spēlē neizšķirti
Foto: fsmetta.lv

19. februārī Olimpiskā sporta centra futbola laukumā FS "Metta/Latvijas Universitāte" aizvadīja jau sesto draudzības spēli šogad - šoreiz šķēpi tika krustoti ar pagājušās sezonas piekto spēcīgāko LMT Virslīgas klubu "Jūrmala-VV". Interesantā un līdzīgā abu komandu cīņā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots. Spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Pirmo puslaiku aktīvāk iesāka tieši FS "Metta/LU" spēlētāji, kuriem arī pirmajiem radās iespējas gūt vārtus. Diemžēl nevienā no situācijām bumbu vārtu tīklā ieraidīt neizdevās. Turpmākajā pirmā puslaika gaitā iniciatīvu nedaudz pārtvēra jūrmalieki. Taču arī viņi nevienu no uzbrukumiem nespēja noslēgt rezultatīvi. Tādējādi pirmais puslaiks beidzas bez vārtu guvumiem - 0:0.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga un interesanta abu komandu cīņa. Lai arī, kā centās FS "Metta/Latvijas Universitāte" spēlētāji, bumbu iedabūt vārtos tā arī neizdevās. Neilgi pirms otrā puslaika beigām divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas radās FK "Jūrmala-VV" futbolistiem. Par laimi abās situācijās veiksme stāvēja FS "Metta/LU" pusē un Gvido Ķikāna sargātie vārti tā arī palika neieņemti. Atskanot spēles beigu signālam rezultāts uz tablo bija gluži tāds pats, kā mačam sākoties - 0:0.

Andra Riherta komentārs:
"Esmu apmierināts ar spēlētāju darbību uz laukuma. Manuprāt spēles rezultāts ir godīgs. Abām komandām bija labi momenti, lai gūtu vārtus, bet šoreiz meistarības trūkums to neļāva izdarīt. Komanda progresē neskatoties uz to, ka spēlējam uz noguruma fona. Līdz sezonas sākumam vēl ir daudz laika un darba priekšā. Domāju, ka esam uz pareizā ceļa."

FS "Metta/Latvijas Universitāte":

Sastāvs: Gvido Ķikāns, Juris Skābardis, Rūdolfs Puķītis, Toms Aizgrāvis, Romans Rožkovskis, Māris Riherts, Edgars Vardanjans, Artjoms Zotovs, Mārtiņš Milašēvičs, Artjoms Loginovs, Juris Višņakovs.
Uz maiņu iznāca: Jaroslavs Zoricovs, Raitis Grablovskis, Ņikita Parfjonovs, Kalvis Grāveris, Ēriks Melbārdis, Deniss Ostrovskis, Mārtiņš Ozols.
Brīdinājumi:
Artjoms Loginovs

Nākamā spēle:

Sestdien, 26. februārī plkst. 14:30, Olimpiskā Skonto halle
- FS "METTA/Latvijas Universitāte" - FK "Kruoja"

  +1 [+] [-]

, 2011-02-20 16:30, pirms 9 gadiem
Neizšķirts pret Virslīgas klubu nav slikts rādītājs! Bet nu žēl, ka neizdevās uzvarēt

     [+] [-]

, 2011-02-20 19:33, pirms 9 gadiem
Diezgan labs rezultāts Mettai. Cerams, ka labi sagatavosies sezonai un tad ieliks citiem kloķi.

     [+] [-]

, 2011-02-20 19:50, pirms 9 gadiem
malači! turpmāk būs vispār labaissss!

  +2 [+] [-]

, 2011-02-20 20:06, pirms 9 gadiem
Un kur tad Jūrmala-VV sastāvs?

     [+] [-]

, 2011-02-20 20:25, pirms 9 gadiem
iipashi neinteresee..., bet shii jau ir mettas publikaacija...

olga rakstīja: Un kur tad Jūrmala-VV sastāvs?

     [+] [-]

, 2011-02-22 22:27, pirms 9 gadiem
Siliņ, kā Tu vari publicēt Mettas, bet Jūrmalas pieteikumu nē?