Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

"Grobiņa": "Beigās nevarējām savākt labāko sastāvu, bet sezona tik un tā ļoti laba"

"Grobiņa": "Beigās nevarējām savākt labāko sastāvu, bet sezona tik un tā ļoti laba"
Foto: Grobiņas SC

Sportacentrs.com ir sazinājies ar visiem 12 šī gada komanda.lv 1.līgas klubiem (kas pabeidza čempionātu...), piedāvājot izteikt savas domas par aizvadīto sezonu. Piedāvājam 4. vietu izcīnījušās "Grobiņas", konkrēti komandas sporta direktora Anda Ādiņa, viedokli par turnīru.

1. līgas klubiem uzdotie jautājumi:
1) Ko izdevās sasniegt un ko neizdevās (prieki un vilšanās)?
2) Kā vērtējat turnīru kopumā (organizācija, tiesāšana, sportiskais līmenis un konkurence)? Jūsu komentāri par jebko, kas ir sasāpējis vai tieši pretēji – par to, kas ļoti patīk un apmierina.
3) Vai jau šobrīd ir skaidrība par nākamo gadu (budžets, sastāvs, treneris utt.)?
4) Šogad piedzīvojām nepatīkamu situāciju ar "Ogres" un "Jēkabpils" izslēgšanu. Vai Jūsuprāt, vēl pirms sezonas sākuma ir reāli identificēt netīrus klubus/komandas? Un kāds, Jūsuprāt, ir optimālais komandu skaits 1. līgā?

"Grobiņas" atbildes

1. Tā kā šī bija mūsu debija 1. līgā, kopumā sezonu vērtēju noteikti kā ļoti labu - visu sezonu atradāmies turnīra tabulas augšdaļā - varētu teikt, ka pirmo apli komanda nospēlēja izcili. Problēmas sākās otrā apļa otrajā pusē, kad nevarējām nokomplektēt labāko sastāvu uz izbraukuma spēlēm. Šeit jāuzsver vairāki faktori: mēs esam amatieru komanda (visi spēlētāji mācās vai strādā, kā arī dažādi citi faktori - traumas, kartītes utt.). Taču atkārtošu, ka sezonu kopumā vērtējam kā ļoti labu un par to noteikti paldies visiem spēlētājiem un treneriem!

2. Kā jau iepriekš minēju, mums šī bija pirmā sezona 1. līgas sacensībās, tāpēc nav ar ko salīdzināt un grūti spriest. Tomēr kopumā ar turnīra organizēšanu esam apmierināti, spēles bija interesantas, aizraujošas. It sevišķi otrā apļa otrā puse, jo sudrabs un bronza tika sadalīta pēdējā kārtā.

3. Visticamāk, ka arī nākamajā gadā 1. līgā piedalīsimies.

4. Domāju, ka pirms sezonas ir iespēja identificēt netīrus klubus. Savukārt tas, kā aizliegt viņiem piedalīties, ir jāizdomā federācijai. Optimālais komandu skaits, domāju, būtu 12 komandas.

Atbildes sniedza "Grobiņas" sporta direktors Andis Ādiņš.

     [+] [-]

, 2017-11-13 18:51, pirms gada
Tas jau tikai tāpēc, ka Maķi nepaņēmāt

  -1 [+] [-]

, 2017-11-13 22:00, pirms gada
Par cik sezonas pirmajā pusē Priedols (Grobiņas novada galva) pateica, ka SC Grobiņa nepretendēs uz vietu LFV, tad vieta tabulā ir gana likumsakarīga.

     [+] [-]

, 2017-11-16 11:04, pirms gada
Grobinas pilseta nemaz nevar pavilkt LFV, tad ir jabut nomalas kadam mistiskam sponsoram, bet tadi klubi parasti beidz dzivi lidzigi ka Babite.