Edmunds Novickis

LFF precizē 1. līgas reglamentu

Šodien Latvijas Futbola federācijas mājas lapā lff.lv publicēts tās paziņojums attiecībā uz 1. līgas reglamentu.

Svētdien Latvijas futbola 1. līgas 5. kārtas mačā „Jūrmala-2” ar 3:2 pārspēja „Jelgavu-2”, taču mulsināja fakts, ka uzvarētāju rindās lielākoties spēlēja Virslīgai pieteiktie futbolisti. Mulsināja tāpēc, ka LFF mājas lapā pieejamajā reglamentā bija punkts, kas noteica, ka dublieru komandām drīkst palīdzēt ne vairāk kā seši Virslīgas pieteikumā esošie futbolisti, taču „Jūrmala-2” šo limitu ievērojami pārsniedza.

Šodien LFF nākusi klajā ar paziņojumu, ka tehnisku iemeslu dēļ no šī gada 30. aprīļa līdz 7.maijam LFF oficiālajā mājas lapā nebija pieejama spēkā esošā Latvijas 2013. gada 1.līgas čempionāta reglamenta redakcija. Proti, punkts 4.10.1 nosaka, ka „gadījumā, ja savā starpā tiekas divas Virslīgas dublieru komandas, tad šīm komandām ir atļauts izmantot neierobežotu spēlētāju skaitu no Virslīgas komandas pieteikuma.”

LFF atvainojusies par sagādātajām neērtībām, un šobrīd ir publiski pieejams reglaments ar veiktajām izmaiņām. Ar to varat iepazīties šeit. Tādējādi, protams, „Jūrmalas-2” un „Jelgavas-2” spēles rezultāts paliek spēkā.

Izmantotie resursi:
LFF: LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJA | Galvenie...

 

2013-05-07 18:20

Nākamais: Benitess: "Domāju, ka visiem ir skaidrs, kas kļūs par "Chelsea" galveno treneri"

Komentāri  

Uz pēdējo komentāru
Uz pēdējo komentāru
Atjaunot komentārus
Ienāc, lai komentētu