FK "Smiltene/ BJSS" punktus zaudēt vairs nevar atļauties

FK "Smiltene/ BJSS" punktus zaudēt vairs nevar atļauties

FK "Smiltene/ BJSS"

FK "Smiltene/ BJSS" ceturtdienas vakarā aizvadīs Latvijas futbola čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona turnīra 13. kārtas spēli, izbraukumā tiekoties ar vieniem no principiālākajiem pretiniekiem "Staiceles bebriem". Abas komandas turnīra tabulā šobrīd dala trešo vietu.

FK "Smiltene/ BJSS" vēl aizvien saglabā itin labas izredzes pacīnīties par Latvijas futbola čempionāta Vidzemes reģiona 2. līgas godalgām. Ar izcīnītajiem 22 punktiem aizvadītajās 12 spēlēs, smiltenieši šobrīd turnīra tabulā dala trešo vietu. Pēdējās spēlēs Smiltenes futbolisti izcīnījuši vienu uzvaru, vienu neizšķirtu, kā arī piedzīvojuši vienu zaudējumu.

Šovakar "Smiltene/ BJSS" komanda dosies uz Staicele, kur tiksies ar vieniem no saviem principiālākajiem un senākajiem pretiniekiem "Staiceles Bebriem". Tieši ar staiceliešiem, Smiltenes futbolisti dala trešo vietu un šai spēli likme ir teju izšķiroša. Uzvaras gadījumā smiltenieši turnīra tabulā saglabās trešo vietu, kā arī samazinās atstarpi ar abām līdervienībām "Ādažiem" un "Super Nova/ Sigulda" komandām. Tikmēr ja uzvarēs staicelieši, tad jau viņi nostiprināsies trešajā vietā. Jāatzīmē fakts, ka Staicelei ir par vienu aizvadītu spēli mazāk kā smilteniešiem. Tādējādi FK "Smiltene/ BJSS" futbolistiem šovakar jāizdara viss, lai laukumu atstātu ar izcīnītiem trīs punktiem. Zaudējuma gadījumā cīņa par medaļām būs krietni sarežģītāka un atkarīga no pretinieku spēlēm.

Ātrvilciena ātrumā labāko trijniekam tuvojas "Upesciema" komanda, kas jau izcīnījusi sešas uzvaras pēc kārtas un no Smiltenes komandas atpaliek tikai par trīs punktiem. Upesciemieši arī aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. FK "Smiltene/ BJSS" un "Upesciema" komandas savā starpā tikās aizvadītajā nedēļā. Intriģējošās un skatāmā spēlē upesciemieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2. Spēles gaitā Dāvis Gaigals vadībā izvirzīja Smilteni, tomēr tad mājiniekiem izdevās gūt trīs vārtus pēc kārtas. Spēles izskaņā smilteniešu spēlējošais treneris Andis Rozītis, realizējot 11 metru soda sitienu panāca 2:3.

Šī vakara atbildīgajā spēlē "Smiltene/ BJSS" komandai palīdzēt nevarēs viens no komandas līderiem Dāvis Gaigals, kā arī Kristaps Rakštelis. Abi spēlētāji izcieš vienas spēles diskvalifikāciju dzelteno kartiņu limita pārsniegšanas dēļ. Uz jautājuma ir arī Daira Zariņa iziešana laukumā. Viens no pamataizsargiem ir apslimis. Neskatoties uz to, ka ierindās nebūs visi komandas līderi, smiltenieši uz Staiceli dodas kaujinieciskā noskaņojumā un noteikti pacīnīsies par uzvaru.

Savu skatītāju priekšā "Smiltene/ BJSS" atgriezīsies 26. augustā, kad uzņems vienus no galvenajiem favorītiem uz uzvaru "Super Nova/ Sigulda"

Latvijas futbola čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona turnīra tabula:

VietaKomandaSUNZP
1.Ādaži1275026
2.Super Nova/ Sigulda1282226
3.Staiceles bebri1171322
4.Smiltene/ BJSS1271422
5.Upesciems1061319
6.Avantis1253418
7.Valka1240812
8.Alberts1231810
9.Aizkraukle122197
10.Priekuļi111194

Tev jābūt autorizētam,