Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Video: Kaspars Gorkšs: "Galvenais uzstādījums LFF prezidenta amatā būs pašas Latvijas futbola filozofijas maiņa"

Tuvojas janvāra vidus, bet Liepājā tikai šodien pirmā ziemas salīgā diena. Tikmēr Jūrmalas parkā, Daugavas stadiona Rezerves laukumā liela rosība - pārbaudes spēlē FK "Liepāja/Mogo" uzņem "Palangas" vienību no Lietuvas. Lai arī starp skatītājiem ar karstas tējas tējas termosiem segās ietinušies vien paši uzticamākie futbola cienītāji, laukuma malā pamanījām arī Kasparu Gorkšu, kurš pēdējā sezonā pārstāvēja Riga FC kluba gaiši zilās krāsas.Starp citu, lai arī abas komandas cīnījās godam, šoreiz liepājnieki Lietuvas kolēģu vārtus ieņēma trīs reizes - spēle noslēdzās ar 3:0.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-01-11 10:38, pirms 11 mēnešiem
Kaspar! Kad apciemosi Ventspili,ja neesmu kaut ko palaidis garām?Arī šī pilsēta tev nav galīgi sveša,bet domāju ,ka pienācis brīdis,kad Ventspilij būs vajadzīgs atbalsts no LFF un ne tas mazais

     [+] [-]

, 2018-01-11 15:33, pirms 11 mēnešiem
Ļoti pareiza pieeja, manuprāt. Jāsāk ar to, lai pēc iespējas vairāk bērnu trenētos futbolā un būtu iespēja to darīt labos apstākļos. Skaidrs, ka, pienākot tīņu gadiem, liela daļa bērnu izvēlas iet citu profesionālo ceļu, bet, ja būtu radīti piemēroti apstākļi, tad ir iespējas palielināt to spēlētāju skaitu, kas izvēlas palikt futbolā.

Haļļu izbūve Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē jānosaka par vienu no prioritātēm tuvāko gadu laikā. Tas tik tiešām būtu plats solis infrastruktūras uzlabošanā.

Laba doma, manuprāt, arī par izlases "ceļošanu" un nespēlēšanu tikai un vienīgi Rīgā. Skaidrs, ka kvalifikācijas mači un Nāciju līgas mači jāaizvada Rīgā, bet draudzības spēles un Baltijas kausu varētu aizvadīt arī Liepājā.

Ja izdodos uzlabot Daugavas, Slokas, Ventspils un Zemgalas Olimpiskā centra stadionus/laukumus atbilstoši starptautiskajām prasībām, tad arī šajās vietās varētu spēlēt ne tikai jauniešu, bet arī nacionālā izlase.

Savam bāzes stadionam Rīgā, kā jau teicu, ir jābūt priekš oficiālajiem mačiem. Vai izdosies saglābt Skonto stadionu, tas šķiet ir vēl viens steidzams un prioritārs jautājums.