Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Latvijas Universiādes frisbija turnīrā uzvar RTU un LSPA

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Latvijas Universiādes frisbija turnīrā uzvar RTU un LSPA
RTU frisbijisti
Foto: frisbee.lv

Šīs nedēļas nogalē Rīgā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) stadionā, par Latvijas Universiādes čempioni frisbijā starp vīriešiem kļuva Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) komanda, kas finālā pārliecinoši pārspēja LSPA (12:2). Trešo vietu ieguva Rīgas Stradiņu universiāde. Sieviešu divīzijā par čempioni kļuva LSPA, otrajā vietā RTU, bet bronzu ieguva Latvijas Universitāte (LU).

Spēles gara balvu vīriešu divīzijā saņēma ceturtās vietas ieguveja - Daugavpils Universitāte, bet sievietēm - LU komanda. Par vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīts RTU līderis Igors Minovs un LU spēletaja Kristīne Dūdiņa.

Vīriešu divīzijā komandas aizvadīja savstarpējā apļa spelēs, kurās tika noskaidrotas divas līderes, kas dienas noslēgumā cīnījās par čempionu titulu, bet trešo un ceturto vietu ieguvējas sacentās par goda pjedestāla zemāko pakāpienu.

Sieviešu konkurencē visas komandas aizvadīja divas savstarpējā apļa spēles. Lai noskaidrotu uzvarētāju, tika ņemti vērā otrā apļa rezultāti, pēc kuriem tika noteikts vietu sadalījums.

Kopš 2011.gada RTU vīriešu komanda uzvarējusi visās Universiādes, izņemot pērn, kad to pārspēja LU, bet jau šogad RTU atguva savu čempionu troni. Sieviešu divīzijā LSPA šogad kļuva par čempioni pirmo reizi Latvijas Frisbija universiādes vēsturē.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |