Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Salaspilī pirmā "Cepures līga" Latvijā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Salaspilī pirmā "Cepures līga" Latvijā
Publicitātes foto

Pirmo reizi Latvijā norisināsies frisbija sacensības, kurās spēlētāji tiks vērtēti individuāli nevis kā komanda – Salaspils Hat līga. Kopumā tiks aizvadīti četri posmi, no kuriem pirmais jau rīt, 22. janvārī, no pulksten 11.00 līdz 15.00. Visi līgas posmi tiks aizvadīti Salaspils sporta namā.

Salaspils Cepures līga būs pirmā frisbija Hat līga, kas jebkad norisinājusies Latvijā. Kā jau ierasts Hat turnīros, arī šajā spēlētāji pieteiksies individuāli, bet komandas biedrus uzzinās tikai sacensību dienā pēc pieteikšanās. Katrā posmā komandas tiks sadalītas no jaunu, tādējādi spēlētāji gūs lielāku pieredzi, spēlējot kopā ar vairāk dažādiem frisbijistiem, kā arī šāda sistēma ļaus noteikt, kurš spēlētājs tiešām ir labākais un spēj uzvarēt, spēlējot komandā kopā ar jebkuru. Salaspils Hat līga ir izcila iespēja jaunajiem spēlētājiem, kuri vēl nav guvuši lielu spēļu pieredzi, kā arī tiem, kuru klubi un komandas nepiedalās regulārās sacensībās.

Dalības maksa sacensībās būs simboliska (7 eiro visiem četriem posmiem vai arī 3 eiro par vienu posmu), bet nepilngadīgajiem jaunajiem censoņiem dalības maksu segs Salaspils Frisbija klubs, tādējādi viņi spēlēs pilnībā par brīvu. Katrs no posmiem būs četras stundas ilgs, bet konkrēta izspēles kārtība tiks paziņota tikai pēc dalībnieku pieteikšanās, kad būs zināms precīzs spēlētāju un komandu skaits.

Salaspils Hat līgas posmi:

22. janvāris 11.00 - 15.00
12. februāris 17.00 - 21.00
11. marts 11.00 - 15.00
25. marts 16.00 - 20.00

Lai pieteiktos sacensībām, sūti e-pastu uz adresi salaspilsfk@frisbee.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, pieredzi gados, vēlamo pozīciju laukumā, pārstāvēto klubu (ja tāds ir), kā arī pilsētu, kurā tu dzīvo un trenējies.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |