Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

"Drop That Smile" kļūst par LFL līderi

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Drop That Smile" kļūst par LFL līderi
"Drop That Smile"
Foto: frisbee.lv

Šodien Salaspils sporta namā pirmo zaudējumu Latvijas Frisbija līgas (LFL) sieviešu divīzijā piedzīvoja Ogres "Moments", kas piekāpās Viļņas komandai "Drop That Smile", lietuvietes pārņēmušas līderu pozīciju turnīra tabulā. Nepārspēta šodien palika jau pieminētā "Drop That Smile" un "Valmiera".

Latvijas Frisbija līgas trešajā posmā lielisku sniegumu demonstrēja kaimiņienes no Lietuvas, kas dienas pirmajā spēlē sagādāja sezonas pirmo zaudējumu pērnā gada čempionei "Moments" (12:11). Arī turpinājumā lietuvietes demonstrēja augstas kvalitātes sniegumu, kas realizējās ar diviem panākumiem – pārspēta Tallinas "Lynx Jr" (13:1) un mājiniece "Salaspils Jr" (13:7). Trīs panākumi ļāva "Drop That Smile" pakāpties uz pirmo vietu turnīra tabulā, apsteidzot "Momentu", kas izcīnījusi par vienu uzvaru mazāk. Jāpiemin, ka "Momenta" meitenes aizvadījušas par vienu spēli mazāk nekā lietuvietes.

Izcilu sniegumu spēja demonstrēt "Valmiera", kas pieveica "Salaspils Jr" (13:9), "KCN Rīga" (13:9) un "Lynx Jr" (13:1). Trīs uzvaras ļauj "Valmierai" atrasties trešajā vietā turnīra tabulā, atpaliekot tikai par vienu panākumu no līderēm. Pēc sāpīgā zaudējuma izšķirošajā punktā pret lietuvietēm "Moments" spēja saņemties un izcīnīt divas uzvaras atlikušajās spēlēs – pārspēta "Lynx" (13:10) un "Ventspils frisbija klubs" (13:5). Pēdējā posmā, kas 5. februārī norisināsies Lielvārdē, "Moments" un "Drop That Smile" aizvadīs savstarpējo spēli, kas būs ļoti izšķiroša Latvijas Frisbija līgas čempionu noskaidrošanā.

Divus panākumus trešajā Latvijas Frisbija līgas posmā izcīnīja Tallinas "Lynx", pārspējot "Sirocco Ultimate Women" (13:5), kā arī "Salaspils Jr" (13:7). Viena uzvara šodien nonāca arī "KCN Rīgas" kontā, kas pieveica "Lynx Jr" (13:3). Vienu panākumu izcīnīja arī "Ventspils Frisbija klubs", uzvarot "Sirocco Ultimate Women" (9:7). Bez panākumiem šo posmu noslēdz "Salaspils Jr" un "Sirocco Ultimate Women".

Rezultāti: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |