Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Junioru izlase Eiropas čempionātu sāks ar spēli pret Īriju

Junioru izlase Eiropas čempionātu sāks ar spēli pret Īriju
Trīs no Latvijas izlses spēlētājiem: Juris Miezītis, Ričards Eglītis un Nauris Jasukēvičs
Publicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Vēnendālā, sāksies Eiropas jaunatnes čempionāts frisbijā, kurā Latviju pārstāvēs U-20 vīriešu izlase. Latvijas juniori turnīru sāks svētdien, 6. augustā, spēlējot ar grupas favorītiem īriem.

Latvijas izlase čempionātā būs vienā apakšgrupā ar ceturto un piekto numuru izliktajām Īrijas un Beļģijas izlasēm, kā arī ar Šveici un Izraēlu. Jau svētdien Latvijas izlase aizvadīs spēles ar potenciāli spēcīgākajiem un vājākajiem no sāncenšiem – ar Īriju un Izraēlu. Dienu vēlāk Latvija spēkosies ar abām atlikušajām D grupas komandām.

Lai turpinātu cīņu par čempionu titulu, komandām jāiegūst vismaz trešā vieta savā apakšgrupā. Čempionātā kopumā piedalās 19 U-20 vīriešu izlases, kas sadalītas četrās apakšgrupās. Tā kā Latvijas izlase nav startējusi iepriekšējos Eiropas un pasaules junioru čempionātos, viņi turnīrā ir izsēti ar pēdējo - ar 19. numuru.

Eiropas jaunatnes čempionāts Nīderlandē norisināsies no 5. līdz 11. augustam. Junioru čempionāti Eiropas komandām notiek ik gadu – nepāra gados notiek Eiropas jaunatnes čempionāts, bet pāra gados – pasaules junioru čempionāts.

Latvijas junioru izlasē šogad spēlēs astoņi "Salaspils Frisbija kluba" pārstāvji: Arvīds Žanis Orlovskis (kapteinis; "Salaspils WT"), Imants Ilgažs (Spēles gara kapteinis), Artis Lapsiņš, Bruno Jurginsons, Emīls Elksnītis, Ernests Vīlips, Gregors Matīss un Pēteris Valainis (visi "Salaspils Jr"). Trīs spēlētājus pievieno "Ogres Frisbija klubs": Juris Miezītis, Nauris Jasukevičs un Ričards Eglītis. Izlasi pārstāv arī Aleksandrs Černovs (Rīgas "Sirocco"), Emīls Spunģis (Valmieras "Savējais") un Roberts Dūdiņš (Ventpils "UltiManiacs"). Izlasi vada galvenais treneris Mārtiņš Gusārs, kuram asistē Jānis Bernāns.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies par atbalstu Ikšķiles novada pašvaldībai, sporta uzturam "Dion Sportlab" un apdrošināšanas brokerim SIA "KOREN".

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |