Helmuta Baldera #19

                 

Vai nebūtu smuki iemūžināt Baldera #19 Dinamo Rīgas sastāvā?

Es saprotu, ka vecajam Dinamo nav nekā īpaši kopīga ar jauno, taču to varētu izdarīt kā pagodinājumu Latvijas iespējams labākajam spēlētājam. Viņš ir vecajā Dinamo aizvadijis ja nemaldos 15 sezonas. Viņš, manuprāt, būtu to pelnijis. Un iespējams viņa attiecības ar Dinamo organizāciju uzlabotos.

Ar iemūžināšanu es domāju aizņemt viņa nummuru ar kuru neviens vairs tajā komandā nespēlēs. Problēma varētu būt tajā, ka Miķelim ir #19.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +16 [+] [-]

, 2010-03-10 23:43, pirms 2 gadiem
Hipotenūza rakstīja: Kāds Balderim sakars ar Kalvīša biznesa projektu?
sakars tāds, ka Balderis bija viens no tiem, kas ar saviem kontaktiem un slavu, panāca Dinamo uzņemšanu KHL.

     [+] [-]

, 2010-03-10 23:44, pirms 2 gadiem
ar jo ta mikjelis speelees ?
Slēpts komentārs: balderuska

 +10 [+] [-]

, 2010-03-10 23:54, pirms 2 gadiem
balderuska rakstīja: mikelis ir pelnijis so numuru paskatitioes kadus vartus vins sviez ieksa ,tadus pasus ka balderis jaunibaaa ,lai spele visu cienu mikelim
Tā nebūtu necieņas izrādīšana Miķelim. Ja kaut cik esi sekojis līdzi Bruins dinastijai, tad Espozito nummurs tika aizņemts ( #7 ) kad Bourque`s spēlēja ar to. Aizņemšanas ceremonijā Bourques novilka savu #7 zem kura apakšā bija #77 Bruins uniformā ar kuru viņš savu karjēru arī aizvadija tur. Emoionāls brīdis, būtu jauki, ja Miķelim un Balderim būtu kaut kas līdzīgs, ka Miķelis savu nummuru pārmaina uz #91.

Un iemūzīnāšanas ceremonijas vispār ir emocionālas... Nekad neesmu nevienu redzējis dzīvajā, tikai caur monitoru un tiešām vēlos to piedzīvot, būtu jauki to redzēt Rīgas Dinamo.

  +2 [+] [-]

, 2010-03-10 23:54, pirms 2 gadiem
balderuska rakstīja: mikelis ir pelnijis so numuru paskatitioes kadus vartus vins sviez ieksa ,tadus pasus ka balderis jaunibaaa ,lai spele visu cienu mikelim
liidz tam veel taalu

  +3 [+] [-]

, 2010-03-11 00:00, pirms 2 gadiem
lilion23 rakstīja: ar jo ta mikjelis speelees ?
droši vien ar 99
Slēpts komentārs: Crazydarkman

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 00:00, pirms 2 gadiem
sermulis rakstīja: sakars tāds, ka Balderis bija viens no tiem, kas ar saviem kontaktiem un slavu, panāca Dinamo uzņemšanu KHL.
Bet tad viņu pastūma malā... Dinamo būtu tikai ieguvēji no šāda gājiena, domāju to saprot arī Balderis un Dinamo PR darboņi, zinot Baldera asumu un to, ka viņš ir mazliet apvainojies, domāju, ka pasūtītu visus 3 mājas tālāk un neļautu Dinamo uzvārīties izmantojot viņa vārdu. Pat nebūtu pārsteigts, ja izrādītos, ka tas jau ir noticis.

 +14 [+] [-]

, 2010-03-11 00:22, pirms 2 gadiem
Crazydarkman rakstīja: Fufelis vien ir, nepietiek ka Latvijas izlasee Mikjelis nedriiksteeja speeleet ar ierasto 19 nr. veel Dinamo rindaas grib aizliegt tik taadeelj ka Balderis speeleeja ar 19 numuru, cik ta speeles vinjsh nospeeleeja LV rindaas? nu nejau vairaak kaa Mikjelis
Un ko Balderis dotu ja attieciibas ar RD uzlabotos? miljonus gruustu Dinamo labaa lai vinjiem budzhets buutu lielaaks, nekas tamliidziigs nebuutu!
Balderis, manuprāt, ir elks praktiski visiem hokejistiem kuri ir dzimuši no apmēram 1965-1974 gadam. Viņš ir devis iedvesmu labākajiem mūsdienu Latvijas hokejistiem, PSRS laikos viņš bija viens no pazīstamākajiem latviešiem. Viņš ir iedvesma Latvijas hokejam. Viņš aizvadija 15 sezonas Rīgas Dinamo sastāvā (vecajā), tad kāda velna pēc viņam nevarētu izdarīt šādu pakalpojumu. Tagad lielākā daļa bērnu (ja tā var teikt) nezin kas ir Balderis, uzskatu, ka tas nav normāli. Šī iemūžināšana tikai padarītu mazajiem ''hokeja ekspertiem'' zināmu labāko hokeja uzbrucēju latvieti.

  +6 [+] [-]

, 2010-03-11 06:32, pirms 2 gadiem
BALDERIS BIJA HOSSA,DĀRZIŅŠ UN ŅIŽIVIJS KOPĀ. SPORTA PILĪ JAU TIKA UZVILKTS KREKLS GRIESTOS. NAV JAU KUR CITUR VIŅU UZVILKT,JO ARĒNA JAU TIEK ĪRĒTA (PALDIES POLITIĶIEM).

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 10:03, pirms 2 gadiem
Kā tur bija un kas ko teica un kas negribēja,bet Helmuta krekls,kas tika Sporta pilī "uzvilkts mastā",pazuda vēl pirms pils nojaukšanas.
Laiks kļūdu labot Arēnā. Ir runa par hokeja spēlēšanas prasmi,nevis par ko citu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-03-11 11:15, pirms 2 gadiem
Balderim to kreklu sporta pilī nozaga, pēc tam tur karājās kaut kāda butaforija

     [+] [-]

, 2010-03-11 11:16, pirms 2 gadiem
Starp citu Maskavā ir iemūžināts Helmuta 19numurs, man šķiet, ka tik ne tajā paša vecajā labajā Lužņiku ledus pilī, vismaz tā 1x kko izteicās pats Sildedzis

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 15:00, pirms 2 gadiem
Par šo 19# jautājumu es biju dažkārt pācilājis un vairāk jau gan piekrītu variantam ,ka Miķelis no šī 19 jaatsakās ,jo Balderis ir Dinamo vēsture ,kuru nedrīgstam negodināt . Jo patreizējā RD komandas dibinātājiem ir jābūt tomēr kaut kādam pienākumam cienīt savas komandas vēsturi ,bijušos komandas spēlētājus un trenerus. Tas neprasa daudz līdzekļus - bet tā būs cilvēciska attieksme ,kuras pagaidām ir pamaz..!Pašlaik galvenais RD īpašniekiem ir naudas pelnīšana ,kas arī jebkurā veiksmīgā biznesa projektā nav mazsvarīgi un pamatoti.Šis Dinamo bizness iegūtu vēl vairāk ,ja organizētu TV tikšanās....... piemēram ar Viktoru Tihonovu ,Helmutu Balderi un vēl daudziem citiem bijušajiem dinamiešiem.

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 15:53, pirms 2 gadiem
lilion23 rakstīja: ar jo ta mikjelis speelees ?
mikjelis spele izlase ar 24 kapec ari dinamo nevaretu bet tad tas butu labi a no nakamas sezonas!

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 16:27, pirms 2 gadiem
Tās atmiņas par veco Dinamo uzjundī apskatot vēl savus avīzes Sports izgrieztos spēļu aprakstus ....bet vēl jocīgākas sajūtas ir, ka es ieraugu Balderi Piņkos pirmdienas vakaros uz ledus ! Jāaaa ..meistars ir un palikiek meistars! Arī šai visai pieklājīgajā vecumā ir ko redzēt un pamācīties jaunajiem !
Labi taisīšu savu veco kladi ciet!

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 16:28, pirms 2 gadiem
balderuska rakstīja: mikelis ir pelnijis so numuru paskatitioes kadus vartus vins sviez ieksa ,tadus pasus ka balderis jaunibaaa ,lai spele visu cienu mikelim
nu tu gan esi antins .......

  +1 [+] [-]

, 2010-03-11 16:35, pirms 2 gadiem
Protams Miķelis vakar lieku reizi pierādīja ,ka arī šī paaudze atstās nemazāk skaistu ierakstu Dinamo vēsturē!

     [+] [-]

, 2010-03-11 17:36, pirms 2 gadiem
Ne jau velti Miķelim ir 19# kā Dinamo visātrākajam hokejistam.
Kas zin- ja Miķelis ar šo N nespēlētu,vai viņam tik labi veiktos?
Šim N ir pozitīva aura un Miķelis ir tā cienīgs.

     [+] [-]

, 2010-03-11 18:48, pirms 2 gadiem
Domāju, ka mūsu klubam tas nāktu tikai par labu. Viņš tiktu vairāk respektēts. Un nav jau tā, ka Dinamo iemūžināta kaut kāda parasta spēlētāju nummuru. Tas būtu Balderis. Citas NHL komandas ir iemūžinājušas tādus nummurus kurus nekad nevajadzētu darīt (Carolina, Colorado), bet mums ir labs spēlētājs, kurš to būtu pelnijis jo ir spēlējis Dinamo sastāvā, tad kapēc gan nē? Es katrā ziņā esmu par Baldera #19 karāšanos Arēnā Rīga.

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Sportacentrs.com TV programma (Lattelecom Interaktīvā TV 411. kanāls)

Piektdiena, 10. februāris

16:30BBL2: Valmiera - Naglis
18:58LIVE BBL: Ventspils - Juventus
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Visvaldi Nagobadu

Sestdiena, 11. februāris

15:58LIVE BBL: Liepājas lauvas - Juventus
18:30BBL: Ventspils - Juventus
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Aigaru Fadejevu

Svētdiena, 12. februāris

18:00BBL: Liepājas lauvas - Juventus

Pirmdiena, 13. februāris

14:30BBL: Liepājas lauvas - Juventus
17:00BBL: Ventspils - Juventus
21:30Atskats uz Latvijas hokeja izlases spēlēm Oslo
 ACB TENISA KLUBS
Mārupe, Sēļu iela 12
Modernākais tenisa klubs Latvijā : tenisa korti, trenažieru zāle, solārijs un restorāns        

 CENTRĀLAIS TENISA KLUBS
Baldones iela 7, Rīga
Tenisa kortu noma
Tenisa apmācība

Fitnesss un masiera pakalpojumi    

 SPORTA KLUBS BRUŅINIEKS
Rīga, Bruņinieku iela 49, k2
Trenažieru zāle, Aerobika, Pirts, Baseins. 
SVĒTKU ATLAIDES: -30%        

 CITY FITNESS
Jaunais City Fitness Sky&More Duntes ielā 19a
Iepazīšanās cena - tikai 21.50 Ls!

 HELMUTS RODKE
Individuālie treniņi un konsultācijas fiziskajā sagatavotībā       
VietaVārdsPunkti
1maize146.31
2jaundza143.30
3Pipars_Oksiks137.36
4RAIMONDS V137.33
5arish135.24
6k-57132.71
7Pedalnieks128.62
8thekurmis126.78
9lamar-odom126.70
10chingacguks126.11
11Gatrelis124.93
12slajs124.20
13wegils123.76
14aaivars123.69
15batjox777122.67
restorāni Rīgā - saņem atlaides