Miris amerikāņu futbolists
Amerikāņu futbola komandas Vašingtonas "Redskins" aizsargs Šons Teilors, nenākot pie samaņas, šorīt slimnīcā miris pēc tam, kad viņu nezināms uzbrucējs sašāva paša mājās.
Pēc policijas sniegtās informācijas, naktī uz pirmdienu Teilora mājās ielauzās nezināms uzbrucējs un sašāva futbolistu kājā. Lode trāpīja svarīgā artērijā, kā rezultātā Teilors zaudēja daudz asiņu. Tieši tas bijis viens no iemesliem, kādēļ, par spīti Maiami slimnīcā veiktajai operācijai, futbolists nedaudz vairāk kā diennakti pēc uzbrukuma mira.
Šons Teilors šogad aizvadīja savu ceturto sezonu Nacionālajā Futbola līgā, kur bija zināms kā viens no labākajiem un agresīvākajiem aizsargiem. Viņa īsās karjeras labākais sasniegums bija dalība pērnā gada "Pro Bowl" (amerikāņu futbola analogs NHL vai NBA Zvaigžņu spēlei).
Izmantotie resursi:
http://www.nfl.com/

Skrien Latvija




















