Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

"Rubene" grauj Stalbē, "Valmiera/ViA" uzvar buldogus

"Rubene" grauj Stalbē, "Valmiera/ViA" uzvar buldogus
Kocēnu "Rubene"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Kocēnu "Rubene" šovakar viesojās Stalbē, kur pamatīgi sakāva vietējo "Pārgauju", izcīnot savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru - 15:5. Rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija komandas kapteinis Jānis Bagāts. Pēc šī panākuma kocēniešiem ir 31 punkts, kas viņiem oficiāli garantē izslēgšanas spēļu dalībnieku godu.

""Rubene" grauj Stalbē un nodrošina vietu "play-off"

Kocēnu "Rubenei", lai sev oficiāli garantētu dalību izslēgšanas spēlēs, šovakar vajadzēja viesos uzvarēt Stalbes "Pārgauju", kas pēdējā laikā nav griezusi ceļu nevienam no saviem pretiniekiem. Tomēr šoreiz stalbiešiem nekāda nopietna pretošanās neizdevās, jo jau pirmā perioda laikā viņi ielaida sešus bezatbildes golus - 0:6. Arī pēc otrās trešdaļas viesiem bija sešu vārtu pārsvars (9:3), bet pēdējā perioda laikā viesi savu handikapu padarīja vēl iespaidīgāku, svinēdami šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru ar 15:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina vārtsargu Āri Aldiņu, kurš atvairīja 24 no 29 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais bija viņa komandas kapteinis Jānis Bagāts, kuram 5 (3+2) punkti. 4 (1+3) punkti spēlējošajam trenerim Ivaram Jēkabsonam, bet pa trim punktiem savāca Kaspars Antons, Ritvars Bērziņš un Ingars Matisons. Kā labāko starp stalbiešiem nosauca vienu vārtu autoru Edgaru Puriņu, bet rezultatīvākie ar 2 (1+1) punktiem katram bija Oskars Balodis un Andris Rodionovs. Kocēnu Rubenei pēc ši panākuma ir 31 punkts, kas turnīra tabulā tai ļāva nostiprināties 6.vietā.

"Valmiera/ViA" uzvar buldogus un atgriežas 2.vietā

FBK "Valmiera/ViA" jau iepriekš bija nodrošinājusi sev dalību izslēgšanas spēlēs, bet atlikušajos mačos noteikti grib pacīnīties par pēc iespējas augstāku pozīciju turnīra tabulā. Šovakar pie valmieriešiem viesojās turnīra pastarīte "Ķekavas Bulldogs", kas gan pēdējos mačos punktus tāpat vien nevienam nedāvināja. Cīņu ļoti pārliecinoši sāka valmierieši, kuri jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 4:1. Tomēr spēles liktenis vēl nebūt nebija izšķirts, jo otrajā trešdaļā iniciatīvu pārņēma ķekavieši, kuri guva divus bezatbildes vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam - 3:4. Pēdējās trešadaļas sākumā viesi spēja arī panākt neizšķirtu rezultātu - 4:4. Valmieras komandai lielākoties tieši trešais periods bijis kā klupšanas akmens, bet izskatījās, ka valmierieši no savām iepriekšējām kļūdām mācījušies, jo šoreiz viņi uz Ķekavas komandas ofensīvu atbildēja ar četriem goliem pēc kārtas un svinēja samērā pārliecinošu uzvaru ar 8:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Ričardu Eglīti, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedrs Mārtiņš Broks izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma vienu vārtu autors Jānis Bilinskis, bet rezultatīvākais ar divām piespēlēm bija Matīss Ziemelis. FBK "Valmiera/ViA" pēc šīs uzvaras ar 35 punktiem atgriezās turnīra tabulas otrajā vietā, kur bija atradusies jau iepriekš.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...