Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Grunckis: "Patīkami, ka parādījām raksturu"

Jānis Celmiņš

Grunckis: "Patīkami, ka parādījām raksturu"
Normunds Grunckis
Foto: Ritvars Raits

"Slikti sākām, bet spējām saņemties, atspēlējāmies un trešajā periodā vārtus guva tie spēlētāji, kam tie tiešām ir jāgūst," pēc uzvaras Latvijas Hipolīzings vīriešu florbola Virslīgā teica Latvijas čempionu ''CelTik/Lekrings'' komandas treneris Normunds Grunckis.

Jau ziņojām, ka par Latvijas florbola čempioniem šodien kļuva ''CelTik/Lekrings'' florbolisti. Pēc spēles iespaidos par sērijas pēdējo maču dalījās vairāki tā dalībnieki.

''CelTik/Lekrings'' komandas treneris Normunds Grunckis: "Gribētu pateikt paldies visiem, kuri ir strādājuši un atbalstījuši komandu. Tikai strādājot var sasniegt rezultātu. Spēle bija ļoti aizraujoša. Slikti sākām, bet spējām saņemties, atspēlējāmies un trešajā periodā vārtus guva tie spēlētāji, kam tie tiešām ir jāgūst, līdz ar to izcīnījām čempionu titulu. Noteikti vēlos uzteikt arī Talsu komandu, kura ļoti labi aizvadīja tieši izslēgšanas spēles. Mēs ļoti nopietni gatavojāmies, lai varētu izcīnīt uzvaru. Lūzums mačā nenotika vienā brīdī – pēc pirmās trešdaļas spēlējām daudz mērķtiecīgāk un jau visu otro periodu laukumā dominējām mēs. Patīkami, ka parādījām raksturu."

„Talsi / Triobet” komandas treneris Uldis Fīrmanis: "Šodien puiši mazliet nenoticēja sev. Esot vadībā ar divi pret nulle, nespējām izdarīt to kas bija jāizdara. Neko pārmest savai komandai nevaru – visi cīnījās līdz galam. Uzskatu, ka sudrabs ir izcīnīts godam un ceru, ka šī spēle skatītājiem patika. Man pašam šis rezultāts 2:0 bija ļoti negaidīts, pretinieks neapstājās, cīnījās un salauza spēli. Trešajā periodā centāmies izraut uzvaru, taču spēki bija galā."

„Talsi / Triobet” komandas vārtsargs Andis Blinds: "Šobrīd sev kaut ko pārmest būtu nepareizi. Iespējas, kuras neizmantojām mēs, izmantoja pretinieks. Noteikti būtu bijis vieglāk, ja spēlētu Skudrītis, bet kā bija tā bija."

  +1 [+] [-]

, 2009-04-13 21:58, pirms 11 gadiem
A. Blinda komentāram varu piemetināt - ja spēlētu Bundzenieks, arī mums būtu vieglāk. R-Viss malacis, un visa komanda kopumā - malači! Apsveicu!