Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Talantīgais Degins pārceļas uz Šveici

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Talantīgais Degins pārceļas uz Šveici
Renāts Degins šosezon varēja spēlēt vēl Latvijas U-16 čempionātā, bet nākamsezon spēlēs jau Šveicē
Foto: Floorball.lv

Viens no labākajiem Latvijas jaunajiem florbolistiem Renāts Degins pašlaik kārto pāreju, lai no "Ķekavas" pārceltos uz Šveici un pievienotos "Floorball Thurgau" klubam.

Pirms pāris dienām parādījās ziņas, ka uz "Floorball Thurgau" pārcēlies Cēsu "Lekrings" uzbrukuma līderis un Latvijas izlases florbolists Andris Rajeckis. Kļuvis zināms, ka šā kluba, kura galvenā komanda spēlē valsts otrajā spēcīgākajā līgā, Rajeckis nebūs vienīgais latviešu florbolists, jo šim klubam pievienosies arī Renāts Degins, kurš šogad pārstāvēja arī Latvijas U-19 izlasi, esot mūsu junioru izlases jaunākais florbolists.

"Zviedrijā U-19 pasaules čempionāta laikā Šveices kuba treneris Oilinki Olli piedāvāja Renātam spēlēt Šveicē. Klubs mērķtiecīgi meklēja spēlētāju savam klubam, jo viņiem darbojas desmit gadu plāns kļūt par vadošo klubu Šveicē," sarunā ar Sportacentrs.com atzina Renāta tēvs Raimonds Degins. "Viņu mērķis ir visu vecuma grupu, vīriešu un sieviešu komandu ievešana A grupā. Treneru korpusam piesaistīti treneri no Somijas, bet spēlētāji tiek meklēti no spēcīgākajiem ārzemju klubiem ar mērķi vietējiem spēlētājiem rast motivāciju celt savu līmeni. Pērn pie kluba U-21 komandas spēlēja zviedru florbolists, bet vadošajā komandā bija divi somi. Šogad kā leģionārs NLB līgai piesaistīts Andris Rajeckis, bet Renāts spēlēs U-18 un U-21 komandu rindās."

Jāpiezīmē, ka "Floorball Thurgau" dosies uz starptautisko florbola turnīru Czech Open, kur pērn komanda uzvarēja vīriešu Pro grupā, tādējādi izcīnot tiesības spēlēt Elites grupā. Savukārt Degins šajā turnīra spēlēs "Floorball Thurgau U-21" komandas sastāvā vīriešu Open grupā.

     [+] [-]

, 2017-07-12 11:50, pirms 2 gadiem
prieks par katru Latvijas florbola "eksportproduktu"!