Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Blumbahs: "Čali uztaisīja lielisku atvadu ballīti"

Blumbahs: "Čali uztaisīja lielisku atvadu ballīti"
Andris Blumbahs "Steelers" kreklā

Pēc pusotras sezonas pavadīšanas Somijas florbola Elites līgas klubā "Steelers" dzimtenē atgriezies latviešu aizsargs Andris Blumbahs, kurš atzīst, ka ar pavadīto laiku Somijā palicis apmierināts un jaunajā klubā Talsos ar mazvērtības kompleksiem neslimos.

"Vasarā komandai pievienojās astoņi jauni spēlētāji, kas radīja ļoti nopietnu konkurenci," sarunu ar Sportacentrs.com iesāk florbolists. "Jaunie spēlētāji bija mana līmeņa vai mazliet labāki un treneris sezonas sākumā vairāk izmantoja šos spēlētājus. Šosezon pilnībā izjutu, ko nozīmē ļoti liela konkurence, jo katrā treniņā bijām četras pilnas maiņas plus vēl divi, trīs spēlētāji papildus rotēja. Pat ja spēlētu trešajā maiņā, mani tas īsti neapmierināja, jo spēlētāji visu laiku rotē un izveidot plānveidīgu maiņas darbību ir ļoti grūti, kas iespaido gan manu, gan maiņas darbību. Tā ir negatīvā puse, bet kopumā viss bija vienkārši lieliski – jaunie komandas biedri bija ļoti, ļoti draudzīgi, atvērti un labi runāja angliski. Tāpat treneru korpusam pievienojās vēl viens asistents, divi fiziskās sagatavotības treneri, līdz ar to man bija daudz vairāk iespēju trenēties individuāli. Vienīgi netiku pie pienācīga spēles laika. Ar kluba vadību šķīrāmies kā labi draugi un viņi pilnībā saprata manu lēmumu, novēlot visu to labāko. Savukārt spēlētāji pat parūpējās par atvadu ballīti, kas, manuprāt, lieliski parāda to, cik labas bija mūsu attiecības."

Karjeru Andris Blumbahs turpinās Elvi florbola līgā, pievienojoties "Talsu NSS/Krauzers" komandai, kuru rindās jau aizvadījis pirmos mačus: "Talsu komandai pēdējos gados virslīgā nav bijuši pārāk labi rezultāti, kas saistīts ar to, ka vairākiem spēlētājiem studiju un darba dēļ jāpārceļas uz lielākām pilsētām. Talsos ir laba florbola piramīda, kuras galvenais balsts ir Mārtiņš Maķevics, ne katru gada viņa audzēkņiem izdodas sanākt kopā, bet šis ir tāds gads. Viņš šīs komandas spēlētājus ir audzinājis desmit gadus, ieguldot milzīgu darbu, tagad ir laiks izbaudīt spēli visiem kopā. Ko gribu sasniegt? Tas ir sports un prognozēt vai plānot kādus mērķus ir grūti, bet ar mazvērtību arī nevajag aizrauties," visnotaļ mīklaini sarunu noslēdz Andris Blumbahs.

     [+] [-]

, 2017-11-01 15:11, pirms gada
Čeli

Tev jābūt autorizētam,