• Video: Elvi florbola līga, spēle par 3.vietu vīriešiem Rubene - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
  14.apr. Video: Elvi florbola līga, spēle par 3.vietu vīriešiem Rubene - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
  14.04.2018 Elvi florbola līga, spēle par 3.vietu vīriešiem Rubene - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
 • "Arēnā Rīga" tiks dalītas "Elvi" līgas medaļas un kausi
  14.apr. "Arēnā Rīga" tiks dalītas "Elvi" līgas medaļas un kausi(5)
  Šodien "Arēnā Rīga" visas dienas garumā notiks izšķirošās spēles par "Elvi" florbola līgas medaļām un čempionu kausiem. Dāmu spēlē par zelta medaļām cīnīsies Kocēnu "Rubene" un "NND Rīga", bet vīru mačos Stalbes SK "Pārgauja" ar Kocēnu "Rubeni" dalīs bronzas medaļas, kamēr "Betsafe/Ulbrokai" būs jācenšas aizstāvēt savu pirms gada izcīnīto čempionu kausu no pretendentes FBK "Valmiera" tīkojumiem.
 • Video: Kuratņika varoņdarbi ieved "Valmieru" "Elvi" florbola līgas finālā
  07.apr. Video: Kuratņika varoņdarbi ieved "Valmieru" "Elvi" florbola līgas finālā(3)
  7. aprīlī Cēsīs norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla 6. mačs starp SK "Pārgauja" un FBK "Valmiera" vienībām. Komandas spēlēja ļoti līdzīgi, abām pusēm veidojot momentus, un rezultāts atspoguļoja sīvo cīņu, jo pēc diviem ātriem "Valmieras" vārtiem un "Pārgaujas" atspēlēšanās vienības vairs nespēja iegūt vairāk kā minimālu vadību. Trešās trešdaļas sākumā pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr valmierieši divreiz atspēlējās, un mačs tika izšķirts papildlaikā. Par galveno spēles varoni kļuva viesu uzbrucējs Arnijs Kuratņiks, kurš guva lieliskus uzvaras vārtus, un tādejādi "Valmiera" uzvarēja mačā ar 5:4 (2:1; 0:2; 2:1; 1:0), un pirmo reizi izcīnīja ceļazīmi uz "Elvi" florbola līgas finālu. Uzvaras vārtu autoram Kuratņikam lieliska spēle, piedaloties visos komandas vārtu guvumos (3+2), kamēr mājinieku rindās ar trīs punktiem rezultatīvākais bija Gvido Lauga (1+2).
 • Video: Belasovs: "Pēdējo 3 gadu mērķis spēlēt finālā ir piepildijies"
  07.apr. Video: Belasovs: "Pēdējo 3 gadu mērķis spēlēt finālā ir piepildijies"
  "Elvi" florbola līgas vīriešiem finālā pirmo reizi iekļuvusi FBK "Valmiera", kas šodien Cēsis tikai pagarinājumā ar 5:4 pārspēja Stalbes "Pārgauju", pusfināla sērijā uzvarot ar 4:2. Izšķirošo vārtu autors - Arnijs Kuratņiks.
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 6.spēle: SK Pārgauja - FBK Valmiera. Spēles ieraksts
 • "Valmieras" florbolisti pirmoreiz vēsturē sasniedz Virslīgas finālu
  07.apr. "Valmieras" florbolisti pirmoreiz vēsturē sasniedz Virslīgas finālu(14)
  "Elvi" florbola līgas vīriešiem finālā pirmo reizi iekļuvusi FBK "Valmiera", kas šodien Cēsis tikai pagarinājumā ar 5:4 pārspēja Stalbes "Pārgauju", pusfināla sērijā uzvarot ar 4:2. Izšķirošo vārtu autors - Arnijs Kuratņiks.
 • "Valmierai" uzvara līdz finālam, "Pārgauja" - bez tiesībām zaudēt
  07.apr. "Valmierai" uzvara līdz finālam, "Pārgauja" - bez tiesībām zaudēt(2)
  Kamēr ELVI florbola līgas vīriešiem finālam jau nedēļu gatavojas pašreizējā čempione "Betsafe/Ulbroka", bet Kocēnu "Rubene" gaida savu pretinieci mačā par bronzas medaļām, Stalbes "Pārgaujas" un "Valmieras" pusfināla sērija ieilgusi - 2:3. Šodien pulksten 16.00 abas komandas krustos nūjas Cēsu sporta kompleksā, spēli interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
 • Video: Laktiņš: "Prieks spēlēt ar saviem audzēkņiem vienā maiņā"
  01.apr. Video: Laktiņš: "Prieks spēlēt ar saviem audzēkņiem vienā maiņā"
  Piedāvājam komentārus pēc FBK Valmiera - un SK Pārgauja piektās pusfinālspēles.
 • Video: "Ulbroka" salauž "Rubenes" pretestību un iekļūst "Elvi" florbola līgas superfinālā
  01.apr. Video: "Ulbroka" salauž "Rubenes" pretestību un iekļūst "Elvi" florbola līgas superfinālā
  31. martā Ulbrokas sporta namā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla 5. mačs starp "Betsafe/Ulbroka" un Kocēnu "Rubene" komandām. Visa mača garumā norisinājās sīva cīņa, nevienai komandai nespējot iegūt izšķirošu pārsvaru, tomēr nedaudz pārliecinošāk darbojās mājinieki. "Rubenes" florbolisti pēc diviem ātriem vārtiem ieguva vadību, tomēr zibenīgi trīs vārti pēc kārtas no "Ulbrokas" puses nosvēra svaru kausus mājinieku pusē. Līdz pat trešajai trešdaļai komandas turpināja apmainīties ar vārtu guvumiem, tomēr izšķirošajos mirkļos "Ulbroka" spēja atbildēt uz katru no "Rubenes" vārtiem ar diviem precīziem metieniem, un tādejādi svinēja uzvaru ar 11:7 (4:3; 3:2; 4:2), iekļūstot "Elvi" florbola līgas finālā. Šajā mačā "Ulbrokas" triumfu kaldināja Edžus Ceriņš ar četriem punktiem (3+1), savukārt trīs punkti Nika Ķuzuļa (3+0) un Aināra Juškēviča (1+2) kontā.
 • Video: "Valmiera" jau pirmajā trešdaļā nokārto sev uzvaru pret "Pārgauju"
  31.mar. Video: "Valmiera" jau pirmajā trešdaļā nokārto sev uzvaru pret "Pārgauju"
  31. martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinājās "Elvi" florbola līgas pusfināla 5. mačs starp FBK "Valmiera" un SK "Pārgauja" vienībām. Mājinieki jau pirmajā trešdaļā pamanījās iegūt izšķirošu pārsvaru, reizē parādot arī izcilu realizāciju, sešiem no deviņiem metieniem vārtu rāmī esot precīziem. Viesi spēja atbildēt tikai ar vienu vārtu guvumu, un atlikušajā spēles laikā centās atspēlēties, tomēr neskatoties uz vairākiem "Pārgaujas" gūtajiem vārtiem spēles turpinājumā, valmierieši noturēja savu pārsvaru, un svinēja uzvaru ar rezultātu 9:5 (6:1; 1:2; 2:2). Galvenais mača varonis bija "Valmieras" Mārtiņš Broks, kurš guva četrus vārtus (4+0), kamēr viesu rindās ar četriem punktiem atzīmējās Gvido Lauga (3+1).
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle: Betsafe/Ulbroka - Rubene. Spēles ieraksts.
  31.mar. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle: Betsafe/Ulbroka - Rubene. Spēles ieraksts.
  Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle: Betsafe/Ulbroka - Rubene. Spēles ieraksts.
 • Video: Ķuzulis: "Labāku komandu nevarētu vēlēties"
  31.mar. Video: Ķuzulis: "Labāku komandu nevarētu vēlēties"
  Intervija pēc pusfinālas 5.spēles: Betsafe/Ulbroka - Rubene, kura notika Ulbrokā, 2018.gada 31.martā.
 • Čempione "Betsafe/Ulbroka" pārvar "Rubenes" <i>barjeru</i>
  31.mar. Čempione "Betsafe/Ulbroka" pārvar "Rubenes" barjeru(1)
  Par ELVI florbola līgas vīriešiem pirmo finālisti kļuvusi pašreizējā čempione "Betsafe/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 11:7 pārspēja Kocēnu "Rubeni", pusfināla sērijā triumfējot ar 4:1. Rezultatīvākais starp ulbrokiešiem ar 4 (3+1) punktiem bija Edžus Ceriņš.
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle. FBK Valmiera - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
  31.mar. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle. FBK Valmiera - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
  Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle. FBK Valmiera - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
 • Brokam četri goli, "Valmiera" trešo reizi izvirzās vadībā
  31.mar. Brokam četri goli, "Valmiera" trešo reizi izvirzās vadībā(1)
  ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā vadībā ar 3:2 izvirzījusies FBK "Valmiera", kas šovakar savā laukumā ar 9:5 uzvarēja Stalbes "Pārgauju". Izšķirošo pārsvaru valmierieši ieguva jau pirmajā periodā, kad četrus no pieciem vārtiem iemeta Mārtiņš Broks.
 • Foto: "Betsafe/Ulbroka" no Kocēniem aizved vienu uzvaru, sērijā 3:1
  26.mar. Foto: "Betsafe/Ulbroka" no Kocēniem aizved vienu uzvaru, sērijā 3:1
  Piedāvājam fotoapskatu no ELVI florbola līgas vīriešiem spēles starp komandām "Rubene" (Kocēni) un "Betsafe/Ulbroka", kurā ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja ulbrokieši.
  Foto: Raivo Sarelainens, floorball.lv
 • Foto: "Pārgauja" pagarinājumā pārspēj "Valmieru", sērijā 2:2
  26.mar. Foto: "Pārgauja" pagarinājumā pārspēj "Valmieru", sērijā 2:2
  Piedāvājam fotoapskatu no ELVI florbola līgas vīriešiem spēles starp komandām "SK Pārgauja" (Stalbe) un FBK "Valmiera", kurā ar 6:5 papildlaikā uzvarēja stalbieši.
  Foto: Raivo Sarelainens, floorball.lv
 • Video: "Betsafe/Ulbroka" izcīna uzvaru izbraukumā un nostiprinās pusfināla sērijas vadībā
  26.mar. Video: "Betsafe/Ulbroka" izcīna uzvaru izbraukumā un nostiprinās pusfināla sērijas vadībā(1)
  ELVI florbola līgas vīriešiem 1/2finālā spēlē Kocēnos, mājinieki Rubenes florbolisti sērijas ceturtajā spēlē papildlaikā piekāpās "Betsafe/Ulbroka" ar 5:6 ET (2:2, 3:2, 0:1, 0:1), Pašreizējie čempioni nostiprinājās sērijas vadībā ar 3:1 un tagad lai iekļūtu finālā nepieciešams izcīnīt vairs tikai vienu uzvaru. To būs iespējams paveikt savu skatītāju priekšā sestdien, 31. marts 19.00, kad Ulbrokas sporta kompleksā notiks piektā, un iespējams sērijas pēdējā spēle.
 • Video: Ceriņš: ''Minimums ir izpildīts - izcīnīta viena uzvara viesos''
  26.mar. Video: Ceriņš: ''Minimums ir izpildīts - izcīnīta viena uzvara viesos''
  ELVI florbola līgas pusfināla sērijas ceturtajā spēlē ''Betsafe/Ulbroka'' viesos pārspēja ''Rubenes'' florbolistus, gūstot panākumu papildlaikā ar rezultātu 6:5. Sērijā līdz četrām uzvarām Ulbrokas vienība ir vadībā 3:1. Pēc mača Sportacentrs.com aprunājās ar uzvaras vārtu autoru Edžu Ceriņu un ''Rubenes'' komandas pārstāvi Jāni Inģistu.
 • Video: "Pārgauja" atspēlējas un pagarinājumā pieveic "Valmieru", sērijā atkal neizšķirts
  25.mar. Video: "Pārgauja" atspēlējas un pagarinājumā pieveic "Valmieru", sērijā atkal neizšķirts(2)
  25. martā Cēsīs norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla 4. mačs starp SK "Pārgauja" un FBK "Valmiera" komandām. Pirmajā trešdaļā abas komandas spēlēja diezgan līdzīgi un rezultatīvi, kopā gūstot sešus vārtus, un noslēdzot periodu ar neizšķirtu - 3:3. Otrajā trešdaļā labāku realizāciju parādīja valmierieši, savukārt trešajā - mājinieki, tajā skaitā izlīdzinot rezultātu pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, noņemot vārtsargu. Mača liktenis tādejādi izšķīrās papildlaikā, un šeit veiksmīgāki bija "Pārgaujas" florbolisti, uzvaras vārtus gūstot Laurim Ābolam, un kopumā mājinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 6:5 (3:3; 0:2; 2:0; 1:0), sekojoši arī izlīdzinot sērijas rezultātu - 2:2. Mača rezultatīvākais spēlētājs bija valmieriešu Aigars Belasovs (1+2), kamēr uzvarētāju rindās pa diviem punktiem Olafam Zvīnim (2+0), Gvido Laugam (1+1) un Kristiānam Miezītim (1+1).
 • lasīt vairāk